Architekt

Na platformie OTOmistrz można znaleźć tanich architektów realizujących różne projekty, w tym następujące: domy jedno- i wielomieszkaniowe, miejsca wypoczynku i rozrywki, biurowce, stacje benzynowe itp.

Zamówienie
Architekt

Usługa architekta budowlanego w Polsce: szczegóły

Architekci projektują budynki, a także przekształcają gotowe projekty zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Zadanie architekta krajobrazu lub biura projektowego nie kończy się na realizacji projektów, zajmuje się również optymalizacją kosztów, doborem zespołu budowniczych i nadzoruje realizację prac.

Projektant lub architekt jest jedną z tych osób, z którymi klienci spędzają najwięcej czasu w okresie budowy. Współpraca z biurem architektonicznym wymaga od klientów rozwiniętej wyobraźni i zdolności twórczych.

Taka współpraca nie powinna jednak sprawiać żadnych trudności, biorąc pod uwagę, że klienta zafascynuje pomysł stworzenia od podstaw domu jego marzeń, który powstanie na jego oczach. Na naszej platformie znajdziesz specjalistów, którzy oferują pełen zakres usług, w tym:

 • przeprowadzenie analizy przedprojektowej i środowiskowej;
 • badanie prawa wodnego, uzyskanie pozwolenia na pracę;
 • prowadzą przetargi dla wykonawców;
 • nadzorują budowę itp.

Dlaczego warto wybrać architekta w Polsce na naszej platformie

Z usług firm architektonicznych, biur projektowych i architektów domów w Warszawie, które znajdziesz dzięki naszej platformie, korzystają klienci o różnych potrzebach. Dlaczego warto zaufać OTOmistrzowi? Z nami jest łatwo:

 • zaprojektować architekturę, która zapewni Ci komfort, bezpieczeństwo i wygodniejsze życie;
 • budować obiekty z uwzględnieniem wszystkich życzeń i preferencji;
 • wybrać najlepsze rozwiązanie projektowe bez znacznego przekraczania budżetu inwestycji;
 • szybko i sprawnie przygotować całą niezbędną dokumentację projektową;
 • przeprowadzić dokładną analizę środowiskową, a także przeprowadzić przetarg na wykonawców;
 • przeprowadzić pełne badanie konstrukcyjne i uzyskać operaty wodnoprawne;
 • w przypadku skomplikowanych spraw możesz uzyskać profesjonalne wsparcie prawne;
 • znaleźć architektów budowlanych i architektów krajobrazu w przystępnej cenie za projekt i możesz łatwo porównać cenniki różnych wykonawców;
 • zapewniamy nadzór budowlany przez cały etap budowy obiektu;
 • znaleźć wysoko wykwalifikowanych specjalistów w całej Polsce, którzy pomogą obliczyć koszt projektu domu lub innego obiektu;
5 lat na rynku
90+ usług w ofercie
346 zamówień w trakcie realizacji
1945 zrealizowanych zamówień

Opinie o architektach

W tym tygodniu przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanego domu! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie musieliśmy spędzać dużo czasu na komunikowaniu się z budowniczymi. O większości kwestii decydował sam architekt. Dajemy mu wysoką ocenę za skuteczność! Dzięki platformie OTOmistrz znalezienie takich specjalistów jest bardzo proste!

Zofia

Długo nie mogłem znaleźć odpowiedniego architekta krajobrazu. Ale platforma OTOmistrz znacznie ułatwiła mi zadanie. Specjalista był w stanie zrealizować absolutnie wszystkie pomysły, które miałem w głowie przez długi czas. Dostrzegam takie cechy jak profesjonalizm, odpowiedzialność, kreatywność i wysoka efektywność. Polecam!

Tomasz

Skontaktowano się ze mną bardzo szybko i od razu zaczęliśmy omawiać projekt przyszłego domu. Przekonałam się o profesjonalizmie i wysokiej jakości pracy specjalistów. Pomimo tego, że cena nie była niska, generalnie koszt projektu się opłacił. Polecam OTOmistrz jako niezawodną i sprawdzoną platformę do wyszukiwania wysoko wykwalifikowanych wykonawców.

Hanna

Wybrane biuro architektoniczne wykonało dla nas wizualizację naszego 85-metrowego mieszkania. W okresie pracy wszystko zostało wykonane zgodnie z zatwierdzoną umową. Komunikacja z budowniczymi została nawiązana tak skutecznie, jak to było możliwe. Projekt okazał się bardzo przemyślany i udany.

Paweł

Jestem bardzo wdzięczna tej platformie za możliwość znalezienia dobrych profesjonalistów, którzy wykonują swoją pracę odpowiedzialnie i wydajnie. Otrzymałam zniżkę na projekt i profesjonalne wsparcie. Tak więc dla mnie praca z architektem domów w Warszawie była nie tylko opłacalna, ale także jak najbardziej komfortowa.

Julia

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej