Balustrady drewniane

Balustrada to jeden z najbardziej stylowych, a jednocześnie pełniących także funkcję praktyczną elementów wystroju wnętrz. Szczególnie ważną rolę balustrady, przede wszystkim drewniane, odgrywają w projektowaniu domów wiejskich. Te ogrodzenia zdobią balkony, schody, mostki. Zachęcamy do zamówienia wykonania i montażu nowoczesnych, tanich i jakościowych drewnianych balustrad na platformie OTOmistrz.

balustrady tarasowe drewniane cennik

Usługi naszych wykonawców

Balustrada wykonana z drewna to solidny, elegancki i efektowny produkt, który stanie się dodatkiem do wewnętrznych lub zewnętrznych funkcjonalnych elementów budynków – schodów, balkonów, tarasów itp. Takie konstrukcje mają niezrównaną wytrzymałość i trwałość, z łatwością mogą tolerować wszelkie negatywne wpływy środowiska.

Nasi wykonawcy oferują szereg usług w zakresie produkcji i montażu balustrad z drewna różnych gatunków. W celu wyliczenia kosztów pracy wystarczy skontaktować się z fachowcem.

Montaż drewnianych balustrad przebiega w kilku etapach. Przed montażem dokonywane są pomiary, tworzone są szkice, wykonywane są elementy składowe – cokoły, tralki, słupy, poręcze itp. Następnie przeprowadza się:

  • Montaż cokołów końcowych i narożnych przenoszących główny ładunek na uprzednio przygotowaną powierzchnię;
  • Montaż podstawy balustrady – dolna belka poprzeczna łącząca ze sobą cokoły;
  • Mocowanie dolnych elementów niezbędnych do dalszego montowania tralek do podstawy;
  • Instalację tralek;
  • Montaż poręczy z jednoczesną kontrolą jakości mocowania.

Dlaczego warto wybrać wykonawców z naszej platformy?

Do wykonywania balustrad drewnianych przez wykonawców, zarejestrowanych na naszej platformie, wybierane są wyłącznie materiały najwyższej jakości – niezależnie czy chodzi o konstrukcje w 100% wykonane z drewna, czy też o balustrady drewniane z elementami metalowymi. Mają sprawdzonych dostawców materiałów stosowanych w procesie realizacji zleceń, a więc mogą zagwarantować ich niezawodność przez cały okres eksploatacji. Żeby wydłużyć okres żywotności balustrady, mogą dodatkowo zrealizować jej malowanie.

Balustrady drewniane są lekkie, a ponadto drewno pozwala nadać balustradzie dowolny kształt, wykonać ją w stylu łączącym z innymi drewnianymi obiektami w pomieszczeniu. Koszt montażu metra balustrady różni się w zależności od złożoności i lokalizacji konstrukcji.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o balustradach drewnianych

Drewniane balustrady na schody zamówiłem ze względu na ich ekologiczność. Niespodzianką stały się szybkie terminy realizacji zlecenia oraz przystępny koszt. Wygląd całych schodów jest teraz na wysokim poziomie. Polecam – OTOmistrz zdecydowanie jest najlepszą platforma do puszukiwania specjalistów, u których można zamówić montaż drewnianych balustrad.

Lech

W moim domu drewniane schody sprawdziły się idealnie. Podkreśliły urok posiadłości i jej historię. Dziękuje fachowcom z serwisu OTOmistrz za tak indywidualne podejście do mojego zlecenia. Jakość realizacji projektu jest naprawdę bardzo dobra, jestem pewien, że barierki będą niezawodnie służyć mi przez wiele lat. Obecnie mam możliwość także skorzystać z darmowej obsługi gwarancyjnej, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Irma

Drewniana balustrada z sosny, stworzona przez fachowców z serwisu OTOmistrz, zachwyca mnie na co dzień! Teraz moje wnuki mogą bawić się na tarasie, a ja mogę spokojnie popijać kawę, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo. Zaznaczę także, że całkowity koszt realizacji zlecenia nie był bardzo duży, więc jeśli poszukujecie kogoś, kto stworzy dla Was i zamontuje balustradę , warto skontaktować się ze zleceniobiorcami serwisu OTOmistrz!

Ewelina

Na platformie OTOmistrz znalazłem fachowców u których zamówiłem balustradę metalowo-drewnianą. Chcę powiedzieć o bardzo dobrej jakości realizacji projektu, jego całkowitej zgodności z moimi wymaganiami, a także przystępnym koszcie świadczenia usług. Pracownicy działali bardzo szybko, nie było też z nimi żadnych problemów, jak to się ostatnio słyszy. Dlatego śmiało polecam tę platformę wszystkim zainteresowanym.

Piotr

Marzyłam o drewnianej balustradzie do mojego domu od czasu, gdy w nim zamieszkałam. W końcu moje marzenie zostało spełnione! Dziękuję za to specjalistom z platformy OTOmistrz: jako prawdziwi czarodzieje w ciągu jednego tygodnia totalnie odmienili nasze mieszkanie i uczynili życie każdego domownika nie tylko piękniejszym, ale także bardziej wygodnym. Serdecznie polecam.

Ola