Balustrady schodowе

Specjaliści z platformy OTOmistrz oferują nowoczesne barierki na schody w Polsce. Tworzą zarówno balustrady na podstawie autorskich szkiców, jak i montują już gotowe, zakupione przez zleceniodawców w innych sklepach. Każdemu klientowi gwarantują indywidualne podejście do realizacji zleceń, wysoką jakość i sumienność działań, a także przystępny koszt montażu barierek na schody.

Balustrady schodowе

Estetyczne balustrady schodowе - takie, jakich potrzebujesz

Wykonawcą z naszej platformy można powierzyć produkcję tanich balustrad schodowych, a także ich montaż w pomieszczeniach różnego typu, w tym: mieszkaniach, biurach lub obiektach użyteczności publicznej. Zarówno nowoczesne, jak i klasyczne rozwiązania spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa, a do ich produkcji mogą być wykorzystane różne materiały: drewno, żelazo, szkło itp.

Wewnętrzne i zewnętrzne balustrady schodowe są odporne na gwałtowne zmiany temperatury, intensywne użytkowanie, w razie potrzeby może być przeprowadzona ich szybka i niedroga renowacja. Jeśli chcesz przekonać się o tym osobiście lub masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu!

Wszystkie balustrady schodowe, stworzone i zamontowane przez wykonawców OTOmistrz, spełniają wymagania prawa budowlanego:

  • Niezawodnie osłaniają schody, mają wygodną i bezpieczną część chwytną;
  • Przystępna cena;
  • Szybka produkcja i łatwość obróbki;

Dlaczego warto wybrać naszą platformę?

Każdy klient, decydując się na zamówienie w naszym serwisie balustrad na schody, uzyskuje liczne korzyści:

  •   Można zamówić barierki w 100% zgodne z własnym gustem, odpowiednio do funduszy, którymi się dysponuje itp.;
  •   Prace instalacyjne są wykonywane na podstawie podpisanej wcześniej umowy, która pozostaje niezmienna w procesie realizacji zlecenia;
  •   Wykonawcy z platformy OTOmistrz dostarczają wszystkich niezbędnych urządzeń i elementów montażowych, co pozwala znacznie obniżyć koszt świadczenia usług, a stali klienci mogą dodatkowo liczyć na opłacalne zniżki;
  •   Realizacja zleceń możliwa jest w każdym regionie Polski, niezależnie od jego odległości;
  •   Na wszystkie zrealizowane projekty udzielana jest gwarancja, specjaliści świadczą także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną dla swoich klientów. 
5 Lat na rynku
80 + Usług w ofercie
127 + Zamówień w trakcie realizacji
1585 Zrealizowanych zamówień

Opinie o balustradach schodowych

Zewnętrzne balustrady schodowe, zrealizowane przez fachowców z serwisu OTOmistrz mamy już od dwóch lat, nie tak dawno zdecydowaliśmy się zamówić także wewnętrzne balustrady schodowe. Jesteśmy pewni, że będą zrobione fachowo, a z ich montażem nie będzie żadnych problemów. Dodatkowo atutem wykonawców OTOmistrz jest to, że dbają nie tylko o jakość balustrad, ale i o to, by wyglądały harmonijne z innymi elementami dekoracyjnymi domu.

Iwonа

Nowoczesne zewnętrzne balustrady schodowe wyglądają dokładnie tak, jak chciałam. Pracownikom wystarczyło pokazać zdjęcie projektów, które mi się podobają, by wymyślili piękny design i jednocześnie stworzyli bezpieczną, wygodną balustradę. Polecam! Naprawdę nie ma dużo firm, których pracownicy tak odpowiedzialnie podchodziliby do realizacji zleceń.

Dominika

Balustrady i poręcze schodowe, stworzone przez specjalistów z serwisu OTOmistrz, są bardzo wygodne, a dodatkowo prześliczne. Jeśli marzycie o ekskluzywnym, niedrogim i bezpiecznym projekcie, a także jego szybkiej realizacji, warto zwrócić się do fachowców z tego serwisu. Zadbają o szczegóły, są uprzejmi i uważni wobec każdego klienta.

Erik

W OTOmistrz zamawiałem gotowe balustrady schodowe. Dostarczono je do mojego podmiejskiego domu w kolejnym dniu po złożeniu zamówienia i od razu przystąpiono do montażu. Cena usługi okazała się bardzo przystępna, a dodatkowo dostałem naprawdę cenne zalecenia co do planowanego przeze mnie montażu balustrady na balkonie. Zdecydowanie zamówię tę usługę także na portalu OTOmistrz.

Zbigniew

Zamówiłem na platformie OTOmistrz barierki na schody — niedługo w naszym domu pojawi się maluch i chcę, by był maksymalnie bezpieczny przez pierwsze lata swojego życia. Wykonali dla nas naprawdę śliczną balustradę, a dodatkowo zadbali o jej bezpieczne zamocowanie. Dziękuję, że doceniacie każdego klienta i tak odpowiedzialnie podchodzicie do realizacji zleceń!

Jan