Biały montaż

Chcesz zamówić usługę białego montażu? Poszukujesz specjalistów, którym nie będziesz bał się powierzyć wykonania prac w Twoim domu/mieszkaniu lub biurze? Zapraszamy do OTOmistrz: zapewnimy przystępną cenę białego montażu, precyzyjność i odpowiedzialność podczas realizacji zlecenia zdecydowanie uczynią Cię zadowolonym!

Zostaw aplikację teraz
Biały montaż

Jak świadczymy usługę białego montażu?

Serwis OTOmistrz przez najlepszych wykonawców stworzył przemyślany, opłacalny dla każdego system realizacji usług w zakresie białego montażu, którego podstawowe zalety to:

 • Wykonanie zróżnicowanych prac;
 • Przystępna cena białego montażu;
 • Realizacja zleceń wyłącznie przez doświadczonych fachowców;
 • Stosowanie wyłącznie nowoczesnych, wysokiej jakości narzędzi w trakcie wykonywania pracy;
 • Ścisłe przestrzeganie kolejności niezbędnych etapów instalacji wodno-kanalizacyjnej;
 • Szybki i wysokiej jakości montaż osprzętu hydraulicznego;
 • Wstępna kalkulacja kosztów pracy przez telefon;
 • Wykonanie prac w terminie uzgodnionym z klientem;
 • Bezpłatne konsultacje;

Efektywność i niezawodność wszystkich prac instalacyjnych;

 • Przystępne ceny białego montażu i zniżki na tę usługę dla stałych klientów;
 • Możliwość płatności gotówką lub przelewem bankowym;
 • Kontrola jakości realizacji zamówień;
 • Dokładne i staranne podejście do mienia klienta;
 • Ścisłe przestrzeganie warunków umowy;
 • Uprzejme podejście do klientów;
 • Oficjalna gwarancja jakości wykonanej pracy.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do wysokiej jakości usług, obowiązkowo skontaktuj się z nami. Zamówienie możesz złożyć w wygodny dla siebie sposób, na stronie internetowej lub dzwoniąc do naszych menedżerów.

Usługa białego montażu na OTOmistrz

Wykonawcy OTOmistrz, świadczący usługę białego montażu, to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, umiejętnie posługują się sprzętem i materiałami, dobrze się znają na nowoczesnym wyposażeniu łazienek, a ponadto lubiąca swoją pracę i ciągle poszerzająca swoją wiedzę. Wszystkie prace wykończeniowe w łazience realizują na podstawie wstępnych ustaleń z klientem: nie czekają na Ciebie żadne nieprzewidziane wydatki lub wydłużenie czasu realizacji zlecenia. Innymi słowy, jeśli wykonawca powie Ci, ile kosztuje montaż kabiny prysznicowej, nie musisz martwić się o ukryte dopłaty. Dodatkowo nie tylko ustawiamy całe wyposażenie łazienkowe, ale także dbamy o właściwe podłączenie armatury, uszczelnień i innych akcesoriów.

Dlaczego warto zamówić biały montaż u nas?

Dodatkowo decydując się na współpracę z nami:

 • Zyskujesz darmową konsultację na temat najlepszych sposobów wykonania białego montażu w Twojej łazience;
 • Nie martwisz się o nic: wystarczy podpisać z nami umowę, a fachowcy wszystko zrobią sami.

Skontaktuj się z nami i poznaj co znaczy prawdziwy biały montaż!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę białego montażu

Serdecznie dziękujemy za zainstalowanie toalety wiszącej. Naprawdę chcieliśmy zainstalować taki sedes od długiego czasu, ale baliśmy się, czy ściana wytrzyma. Wreszcie decyzja została podjęta, a do montażu zaprosiliśmy fachowca z serwisu OTOmistrz. Zostało wykonane wszystko zgodnie z obietnicą menedżerów, terminowo i profesjonalnie. Instalacja jest bezpiecznie zamocowana. Łazienka stała się bardziej swobodna. Ślicznie dziękuję!

women
Marysia

Mieszkamy w prywatnym domu. Już dawno wpadliśmy na pomysł kupienia kabiny prysznicowej. Dzieci nalegały na kupno. Wybraliśmy ten serwis i jesteśmy zadowoleni.  Praca była fachowa, szybka i dokładna. Nic nie jest porysowane ani zabrudzone. Wielkie dzięki! Polecamy OTOmistrz wszystkim!

Beata

Kupiłem nową umywalkę. Wziąłem wolne w pracy. Bardzo się martwiłem, żeby hydraulik przybył na czas. Rzeczywiście, przybył na wyznaczony czas bez spóźnienia. Fajnie, że serwis jest zorientowana na klienta. Jestem zadowolony zarówno z montażu umywalki, jak i ceny. Dziękuję! Oczywiście polecam!

Piotr

Dziękuję Wam bardzo za montaż elektryczny w przystępnej cenie! Wykonawcy to prawdziwi profesjonaliści! Instalacja gniazdek w łazience została wykonana szybko i dokładnie, wszystkie śmieci zostały usunięte. Ostateczny koszt usług nie różni się od wstępnego i jest akceptowalny. Jeśli zajdzie taka potrzeba, skontaktuję się z Wami ponownie. Polecam!

Olek

Prysznic przeciekał od dawna, więc w końcu postanowiłem o wymianie. Usługa białego montażu na OTOmistrz wydała mi się dobrą opcją, więc zwróciłem się do tego serwisu. Cała praca zajęła około pół dnia, a efekt jest świetny. Jeśli zatem poszukujecie tanich i wysokiej jakości usług białego montażu, warto skorzystać z portalu OTOmistrz!

Michał

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej