Biały montaż

Chcesz zamówić usługę białego montażu? Poszukujesz specjalistów, którym nie będziesz bał się powierzyć wykonania prac w Twoim domu/mieszkaniu lub biurze? Zapraszamy do OTOmistrz: zapewnimy przystępną cenę białego montażu, precyzyjność i odpowiedzialność podczas realizacji zlecenia zdecydowanie uczynią Cię zadowolonym!

Biały montaż

Jak świadczymy usługę białego montażu?

Serwis OTOmistrz przez najlepszych wykonawców stworzył przemyślany, opłacalny dla każdego system realizacji usług w zakresie białego montażu, którego podstawowe zalety to:

 • Wykonanie zróżnicowanych prac;
 • Przystępna cena białego montażu;
 • Realizacja zleceń wyłącznie przez doświadczonych fachowców;
 • Stosowanie wyłącznie nowoczesnych, wysokiej jakości narzędzi w trakcie wykonywania pracy;
 • Ścisłe przestrzeganie kolejności niezbędnych etapów instalacji wodno-kanalizacyjnej;
 • Szybki i wysokiej jakości montaż osprzętu hydraulicznego;
 • Wstępna kalkulacja kosztów pracy przez telefon;
 • Wykonanie prac w terminie uzgodnionym z klientem;
 • Bezpłatne konsultacje;

Efektywność i niezawodność wszystkich prac instalacyjnych;

 • Przystępne ceny białego montażu i zniżki na tę usługę dla stałych klientów;
 • Możliwość płatności gotówką lub przelewem bankowym;
 • Kontrola jakości realizacji zamówień;
 • Dokładne i staranne podejście do mienia klienta;
 • Ścisłe przestrzeganie warunków umowy;
 • Uprzejme podejście do klientów;
 • Oficjalna gwarancja jakości wykonanej pracy.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do wysokiej jakości usług, obowiązkowo skontaktuj się z nami. Zamówienie możesz złożyć w wygodny dla siebie sposób, na stronie internetowej lub dzwoniąc do naszych menedżerów.

Usługa białego montażu na OTOmistrz

Wykonawcy OTOmistrz, świadczący usługę białego montażu, to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, umiejętnie posługują się sprzętem i materiałami, dobrze się znają na nowoczesnym wyposażeniu łazienek, a ponadto lubiąca swoją pracę i ciągle poszerzająca swoją wiedzę. Wszystkie prace wykończeniowe w łazience realizują na podstawie wstępnych ustaleń z klientem: nie czekają na Ciebie żadne nieprzewidziane wydatki lub wydłużenie czasu realizacji zlecenia. Innymi słowy, jeśli wykonawca powie Ci, ile kosztuje montaż kabiny prysznicowej, nie musisz martwić się o ukryte dopłaty. Dodatkowo nie tylko ustawiamy całe wyposażenie łazienkowe, ale także dbamy o właściwe podłączenie armatury, uszczelnień i innych akcesoriów.

Dlaczego warto zamówić biały montaż u nas?

Dodatkowo decydując się na współpracę z nami:

 • Zyskujesz darmową konsultację na temat najlepszych sposobów wykonania białego montażu w Twojej łazience;
 • Nie martwisz się o nic: wystarczy podpisać z nami umowę, a fachowcy wszystko zrobią sami.

Skontaktuj się z nami i poznaj co znaczy prawdziwy biały montaż!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę białego montażu

Serdecznie dziękujemy za zainstalowanie toalety wiszącej. Naprawdę chcieliśmy zainstalować taki sedes od długiego czasu, ale baliśmy się, czy ściana wytrzyma. Wreszcie decyzja została podjęta, a do montażu zaprosiliśmy fachowca z serwisu OTOmistrz. Zostało wykonane wszystko zgodnie z obietnicą menedżerów, terminowo i profesjonalnie. Instalacja jest bezpiecznie zamocowana. Łazienka stała się bardziej swobodna. Ślicznie dziękuję!

women
Marysia

Mieszkamy w prywatnym domu. Już dawno wpadliśmy na pomysł kupienia kabiny prysznicowej. Dzieci nalegały na kupno. Wybraliśmy ten serwis i jesteśmy zadowoleni.  Praca była fachowa, szybka i dokładna. Nic nie jest porysowane ani zabrudzone. Wielkie dzięki! Polecamy OTOmistrz wszystkim!

Beata

Kupiłem nową umywalkę. Wziąłem wolne w pracy. Bardzo się martwiłem, żeby hydraulik przybył na czas. Rzeczywiście, przybył na wyznaczony czas bez spóźnienia. Fajnie, że serwis jest zorientowana na klienta. Jestem zadowolony zarówno z montażu umywalki, jak i ceny. Dziękuję! Oczywiście polecam!

Piotr

Dziękuję Wam bardzo za montaż elektryczny w przystępnej cenie! Wykonawcy to prawdziwi profesjonaliści! Instalacja gniazdek w łazience została wykonana szybko i dokładnie, wszystkie śmieci zostały usunięte. Ostateczny koszt usług nie różni się od wstępnego i jest akceptowalny. Jeśli zajdzie taka potrzeba, skontaktuję się z Wami ponownie. Polecam!

Olek

Prysznic przeciekał od dawna, więc w końcu postanowiłem o wymianie. Usługa białego montażu na OTOmistrz wydała mi się dobrą opcją, więc zwróciłem się do tego serwisu. Cała praca zajęła około pół dnia, a efekt jest świetny. Jeśli zatem poszukujecie tanich i wysokiej jakości usług białego montażu, warto skorzystać z portalu OTOmistrz!

Michał