Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
firma brukarska

Brukarz

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Brukarz - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Brukarz są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Brukarz

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Brukarz

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Usługi brukarskie

Ścieżki dla pieszych oraz drogi dojazdowe powinny być jednocześnie wygodne, piękne i bezpieczne. Dosyć trudno jest spełnić wszystkie te wymagania jednocześnie, ale jeśli skorzystasz z usług fachowych brukarzy – jest to całkiem możliwe.
Prace brukarskie mogą być wykonane zarówno na specjalnie przygotowanej do układania kostki nawierzchni, jak również na betonie, jeśli wymagają tego warunki techniczne terenu. W razie potrzeby stara brukowana nawierzchnia może być usunięta przez pracowników wybranej przez Ciebie firmy.

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia może być przygotowany projekt 3D lub 2D, który pozwoli doprecyzować wszystkie szczegóły i stworzyć idealnie dostosowane do Twoich wymagań chodniki, drogi dojazdowe, place i inne obiekty.

Nowoczesne materiały brukarskie są wytrzymałe, mają atrakcyjny wygląd, a proces ich układania można wykonać w bardzo krótkim czasie.

Dlaczego warto zamówić usługi brukarskie korzystając z portalu OTOmistrz?

Na portalu OTOmistrz znajdziesz fachowców, którzy szybko i skutecznie zrealizują roboty brukarskie w różnych częściach Polski. Fachowcom można powierzyć różne sposoby układania kostki brukowej, a także nawierzchni z naturalnego kamienia, a nawet drewna. Praca przebiega szybko i dokładnie. Jeśli na terenie znajduje się już krajobraz i nasadzenia, zostaną one zachowane w swojej pierwotnej formie.

Wykwalifikowani pracownicy wybranej firmy doradzą we wszystkich kwestiach związanych z eksploatacją utwardzonych powierzchni, a także pomogą wybrać najlepszą opcję stylizacji. Cena układania płyt brukowych jest liczona od metra kwadratowego wraz z pracą i materiałami. Na koszt prac brukarskich oddziałują także rozmiary płytek, rodzaj podłoża i wielkość brukowanej powierzchni. Powierz pracę układania kostki brukowej specjalistom wybranym na portalu OTOmistrz, a efekt będzie zachwycać Cię przez długi okres czasu.