Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Budowa dachu Zielona Góra

Budowa dachu w Zielonej Górze

Budowa dachu Zielona Góra
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Budowa dachu - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Budowa dachu są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
budowa dachu jednospadowego

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Budowa dachu w Zielonej Górze

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania dotyczące budowie dachu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Co należy uwzględnić na etapie planowania dachu w Zielonej Górze?
Zlecając budowanie dachu obowiązkowo należy dokładnie przekazać wykonawcom charakterystyki domu. Najlepiej, jeśli pracownicy osobiście odwiedzą miejsce prac w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Warto także obowiązkowo zapoznać się z paletą kolorów i gamą profili dachowych, jak i dokonać obliczeń kilku różnych opcji projektu.
Czy tworzenie warstwy hydroizolacyjnej podczas budowy dachu w Zielonej Górze jest obowiązkowe?
W przypadku domów budowanych w każdym regionie Polski, w tym w Zielonej Górze, eksperci obowiązkowo zachęcają do stworzenia warstwy hydroizolacyjnej. Nie tylko zapewni komfort przebywania w budynku, ale i przedłuży okres użytkowania dachu.
Miękki dach: co to takiego?
Miękki dach to dach płaski, który z reguły składa się z płyty nośnej, na której wzdłuż warstwy paroizolacyjnej jest układany materiał termoizolacyjny (najczęściej płyty z wełny mineralnej), chroniący przed skutkami opadów atmosferycznych.
Co oddziałuje na koszt budowy dachu w Zielonej Górze?
Podstawowym czynnikiem, który oddziałuje na koszt budowy dachu w Zielonej Górze jest jego konstrukcja. Przy ustalaniu ceny mają także znaczenie: wielkość dachu, rodzaj wykorzystywanych do realizacji zlecenia materiałów oraz potrzeba wykonania ocieplenia i hydroizolacji.

Fachowe usługi w zakresie budowy dachów

Na portalu OTOmistrz możesz zlecić budowę różnych rodzajów dachów, w tym: pulpitowych, dwupołaciowych, kopertowych, namiotowych i przyczółkowych. Na dobę jest wykonywanych 7-9 metrów kwadratowych prac, w zależności od ich zakresu i liczby osób pracujących przy realizacji. Podczas świadczenia usług dotyczących opracowania konstrukcji dachu płaskiego lub dowolnego innego typu eksperci uważnie podchodzą do kwestii kąta nachylenia, a także doboru materiałów do ostatecznego wykończenia, zwracając uwagę nie tylko na ich walory użytkowe, ale także dekoracyjne. Wykonawcom w Zielonej Górze można również powierzyć renowację i naprawę dachów, jak i zrealizowanie innych usług dekarskich.

Dlaczego warto zlecić budowę dachu na OTOmistrz?

Na OTOmistrz otrzymasz dziesiątki ofert od doświadczonych dekarzy, którzy będą gotowi wykonać pełen zakres usług związanych z budową dachu w Zielonej Górze. Realizacja zlecenia rozpoczyna się od opracowania projektu, a kończy się sprawdzeniem bezpieczeństwa i niezawodności wykonanej konstrukcji. 

Wszystkie etapy związane z budową dachu w Zielonej Górze są kontrolowane przez inżynierów, a dostępność ekip dysponujących różnym wyposażeniem i stosujących różne techniki budowania dachów w Zielonej Górze i okolicach pozwala powierzyć realizację nawet bardzo skomplikowanych zadań – na przykład budowę dachów mansardowych (łamanych) lub też dachów przemysłowych. 

Wśród innych zalet należy wspomnieć o niskich kosztach prac dekarskich, udzielaniu gwarancji po ich wykonaniu i oczywiście możliwości zlecenia ekspertom zarówno napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych dachów mających różny typ konstrukcji w Zielonej Górze.

Usługa budowy dachu w Zielonej Górze

Budowa dachu jednospadowego lub dwuspadowego, a także innych modyfikacji w Zielonej Górze, która jest wykonywana przez fachowców, przewiduje przeprowadzenie krok po kroku następujących prac:

 • Projektowanie dachu
 • Tworzenie więźby dachowej;
 • Foliowanie utworzonej konstrukcji;
 • Łączenie dachu przewidujące przybicie kontrłat do krokwi;
 • Montaż elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych, w tym: okien, rynien, okapu i in.;
 • Wykonanie pokrycia dachowego.

Cennik budowy dachu w Zielonej Górze jest uwarunkowany tym, jak bardzo skomplikowane prace będą wykonywane przez ekipę dekarzy, jak szybko powinien być zrealizowany projekt, a także ile osób będzie pracowało nad realizacją zlecenia. Cena budowy dachu jednospadowego, półszczytowego lub dowolnego innego typu może wzrosnąć, jeśli dodatkowo będą świadczone usługi ocieplenia czy na przykład przez proces tworzenia skomplikowanego systemu odprowadzania wody.