Budowa domu jednorodzinnego

Marzysz o zbudowaniu wygodnego, nowoczesnego i oszczędnego domu jednorodzinnego? Nadszedł czas, aby wyszukać ekipę fachowców, korzystając z usług portalu OTOmistrz! Zdecydowanie będziesz zadowolony z jakości obsługi, indywidualnego podejścia do realizacji zlecenia i oczywiście kreatywności fachowców.

Zamówienie
budowa domu jednorodzinnego

Usługi w zakresie budowania domów jednorodzinnych

Fachowcom, oferującym usługi na portalu OTOmistrz można powierzyć realizację zarówno części, jak i wszystkich wymienionych poniżej prac, których podjęcie jest niezbędne do zbudowania wysokiej jakości domu jednorodzinnego:

  • uzyskanie zezwolenia na budowę;
  • uzyskanie pozwolenia do podłączenia działki do ciągów inżynieryjnych;
  • prace geodezyjne;
  • projektowanie domu;
  • zakup i dostawa materiałów budowlanych;
  • wszystkie etapy budowy.

Budowa domu może zostać zrealizowana z różnych materiałów – cegły, bali, kamienia itp., atutem jest także to, że za pomocą OTOmistrz znajdziesz również ekipę do realizacji prac wykończeniowych, zamówisz porządkowanie terenu itp.

Dlaczego warto zamówić usługę budowy domu jednorodzinnego na OTOmistrz?

Przed umieszczeniem oferty na portalu OTOmistrz, rzetelnie sprawdzamy firmę pod kątem jej doświadczenia, oferowanych usług i przystępności ceny budowy domów. Na naszym portalu są zamieszczone wyłącznie informacje o firmach zatrudniających wysoce profesjonalnych architektów, projektantów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem.

Na stronach większości z firm oferujących swoje usługi na naszym portalu można znaleźć dokładny cennik budowy domów jednorodzinnych. Z kolei realizacja każdego projektu rozpoczyna się od sporządzenia kosztorysu domu jednorodzinnego.

Atutem zamówienia usług za pomocą naszego portalu jest także możliwość zamówienia prac o różnej czasochłonności i pracochłonności: może to być zarówno mały podmiejski dom jednorodzinny, którego cena będzie naprawdę bardzo niska, jak i duży wielopiętrowy dom z basenem, w którym znajdzie się miejsce dla wszystkich członków rodziny.

5 + lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę budowy domu jednorodzinnego

Chcę wyrazić swoją wdzięczność za wybudowany dla mnie wspaniały dom jednorodzinny. Firmę wybrałam na OTOmistrz, jej pracownicy szybko odpowiedzieli na mój wniosek i dokonali niezbędnych obliczeń. Po podpisaniu umowy pracownicy w ciągu kilku dni rozebrali stary dom, przywieźli materiały i rozpoczęli budowę. Zamówiliśmy ocieploną wersję domku, teraz możemy w nim odpoczywać zimą. Dziękuję jeszcze raz!

Mariola

Za pomocą OTOmistrz łatwo wybrałem firmę, która opracowała dla mnie projekt domu jednorodzinnego i zgodziła się przystąpić do jego realizacji. Cały projekt zrobiono pod klucz, nie musiałem martwić się o najmniejszy szczegół. Jest to rozwiązanie naprawdę warte polecenia!

Piotr

Wybrana na OTOmistrz firma okazała się prawdziwym skarbem: dokładnie opracowali projekt, podpisali ze mną umowę, nigdy nie odstąpiono od jej treści. Prawdziwy przykład fachowego podejścia do pracy. Z czystym sumieniem i z całego serca – polecam! 

Andrzej

W ciągu jednego sezonu dla mnie i mojej siostry został zbudowany śliczny domek dwulokalowy. Wszystko dokładnie tak, jak chciałyśmy, teraz mamy osobne mieszkania, a jednocześnie jesteśmy obok siebie. Jeśli poszukujecie firmy, która zrealizuje dla Was podobne rozwiązanie, polecam skorzystać z jednej z ofert znajdujących się na OTOmistrz.

Agnieszka

Zdecydowanie jestem zadowolony, że zleciłem budowę domu jednorodzinnego firmie, którą wybrałem na OTOmistrz: oszczędziło mi to sporo nerwów, gdyż zarabiam właśnie inwestowaniem w budowę i wiem, jak to jest, kiedy współpracujesz z niekompetentną, leniwą ekipą. Super, że są teraz takie portale, na których można wybrać naprawdę godnych zaufania fachowców. Polecam! 

Dymitr