Budowa domu szkieletowego

Świetną alternatywą dla domów murowanych są domy szkieletowe. Dzięki kanadyjskiej technologii szybko spełnisz marzenie o własnym ciepłym i przytulnym domku. Na naszej platformie mamy szereg firm budujących domy szkieletowe od lat w całej Polsce.

Zamówienie
domy szkieletowe

Szybka budowa domów szkieletowych w Polsce

W porównaniu z budową tradycyjną, dom szkieletowy powstaje w ciągu trzech lub czterech miesięcy, o wiele mniejszym kosztem. Taka technologia cały czas nabiera popularności przez stosunkowo niski cennik domów szkieletowych, energooszczędność, ekologiczność, krótkie terminy wykonania, możliwość realizacji niezależnie od pory roku.

Cala drewniana konstrukcja mocuje się na szkielet, ocieplana wełna mineralna. Trwałość takiego typu budynku zależy przede wszystkim od jakości drewna, które koniecznie ma być suche oraz kwalifikacji wykonawców. Po zakończeniu wszystkich prac przy budowie domu szkieletowego, zaraz można się wprowadzać. W drewnianym domku szkieletowym najlepiej się sprawdza ogrzewanie nadmuchowe lub ciepła podłoga na podczerwień.

Dlaczego warto wybrać wykonawcę domu szkieletowego na OTOmistrz

Łatwo trafić na złego wykonawcę i później mieć dużo problemów, zamiast się cieszyć przytulnym domem szkieletowym. Nasza platforma współpracuje ze sprawdzonymi firmami budującymi domy szkieletowe oraz ich producentami. To są specjaliści mające najlepsze kwalifikacje dysponujący nowoczesnym sprzętem. Wykonują indywidualne projekty budownictwa szkieletowego wraz z kosztorysem, mają też duży katalog gotowych projektów licznych typów budynków z możliwością dopasowania do preferencji zleceniodawcy.

Specjaliści współpracujący z nami, projektują i wykonują domy szkieletowe tak, by były wygodne i przytulne oraz służyły następnym pokoleniom. Realizują zlecenia w dokładnie wcześniej umówionych terminach i przystępnych cenach budowy domów szkieletowych. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy, gwarantują jakość i niezmienne warunki w trakcie budowy.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę budowy domu szkieletowego

Wybrałem dom szkieletowy ze względu na koszty, ponieważ jest kilka razy tańszy niż murowany lub drewniany. Ponadto terminy realizacji są znacznie krótsze. Znalazłem wykonawcę na platformie OTOmistrz i nie pożałowałem. Wszystko zrobili ponad moje oczekiwania, a co najważniejsze szybko i niedrogo. Jestem zadowolony, polecam!

Marek

Już drugi rok mieszkamy z rodziną w domku szkieletowym, ciepło i przytulnie, doskonała izolacja akustyczna. Prace wykonane zgodnie z wcześniej zatwierdzonym projektem i budżetem. Polecam taki domek wszystkim, a fachowych wykonawców radzę szukać na OTOmistrz. Dziękuję!

Iwona

Syn przekonał mnie zbudować dom szkieletowy według technologii kanadyjskiej. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że z tego wyjdzie coś przyzwoitego. Byłem bardzo zadowolony, kiedy było po wszystkim i zobaczyłem mały, a co najważniejsze przytulny dom. Dziękujemy wszystkim, którzy wnoszą do naszego życia dobre innowacje.

Paweł

Mieliśmy z żoną i dwójką dzieci małe mieszkanie. Myśleliśmy o kupnie większego, ale znajomi opowiadali o domach w kanadyjskiej technologii. Zanim podjęliśmy decyzje, długo o tym dyskutowaliśmy. Dziś mamy wspaniały dom. Polecam wszystkim, którzy marzą o domu, aby zwrócili uwagę na tę technologię i portal OTOmistrz.

Damian

Zamieściłam zlecenie na portalu OTOmistrz, dostałam ofertę budowy domu szkieletowego przystępnym kosztem od wykonawców. Wspaniały projekt i perfekcyjne wykonanie. Mam przytulny domek w krótkim terminie. Świetny kontakt i miła obsługa. Polecam!!!

Katarzyna

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej