Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
domy szkieletowe

Budowa domu szkieletowego

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Budowa domu szkieletowego - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Budowa domu szkieletowego są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Budowa domu szkieletowego

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Budowa domu szkieletowego

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Szybka budowa domów szkieletowych w Polsce

W porównaniu z budową tradycyjną, dom szkieletowy powstaje w ciągu trzech lub czterech miesięcy, o wiele mniejszym kosztem. Taka technologia cały czas nabiera popularności przez stosunkowo niski cennik domów szkieletowych, energooszczędność, ekologiczność, krótkie terminy wykonania, możliwość realizacji niezależnie od pory roku.

Cala drewniana konstrukcja mocuje się na szkielet, ocieplana wełna mineralna. Trwałość takiego typu budynku zależy przede wszystkim od jakości drewna, które koniecznie ma być suche oraz kwalifikacji wykonawców. Po zakończeniu wszystkich prac przy budowie domu szkieletowego, zaraz można się wprowadzać. W drewnianym domku szkieletowym najlepiej się sprawdza ogrzewanie nadmuchowe lub ciepła podłoga na podczerwień.

Dlaczego warto wybrać wykonawcę domu szkieletowego na OTOmistrz

Łatwo trafić na złego wykonawcę i później mieć dużo problemów, zamiast się cieszyć przytulnym domem szkieletowym. Nasza platforma współpracuje ze sprawdzonymi firmami budującymi domy szkieletowe oraz ich producentami. To są specjaliści mające najlepsze kwalifikacje dysponujący nowoczesnym sprzętem. Wykonują indywidualne projekty budownictwa szkieletowego wraz z kosztorysem, mają też duży katalog gotowych projektów licznych typów budynków z możliwością dopasowania do preferencji zleceniodawcy.

Specjaliści współpracujący z nami, projektują i wykonują domy szkieletowe tak, by były wygodne i przytulne oraz służyły następnym pokoleniom. Realizują zlecenia w dokładnie wcześniej umówionych terminach i przystępnych cenach budowy domów szkieletowych. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy, gwarantują jakość i niezmienne warunki w trakcie budowy.