Budowa kominka

Montaż kominka jest wyjątkowym działaniem, gdyż do tworzenia bezpośrednio kominka, grilla, pieców różnego typu itp. niezbędne są: specjalistyczne podejście, rzetelne obliczenia, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, odprowadzania dymu i wymogów konstrukcyjnych. Jeśli poszukujesz fachowców, gotowych do spełnienia wszystkich tych wymogów, serdecznie zapraszamy do serwisu OTOmistrz!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Budowa kominka

Usługa budowa kominka od partnerów OTOmistrz

Przez serwis OTOmistrz każdy klient może zamówić realizację zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego kominka, w tym kominka narożnego. W trakcie realizacji projektów uczestniczą wyłącznie wykwalifikowani zdunowie posiadający duże doświadczenie w tworzeniu systemów ogrzewania, w tym kominków. Nasi specjaliści tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne kominki, uwzględniając:

  • Wymagania regulacyjne i prawne (odprowadzanie dymu, bezpieczeństwo przeciwpożarowe itp.);
  • Szczegółowe wymagania wobec realizacji projektu;
  • Przeznaczenie (ogrzewanie, gotowanie posiłków, pełnienie funkcji dekoracyjnej, a jeśli klient tego sobie zażyczy – dodatkowe miejsce do spania itp.);
  • Życzenia klienta (design, tekstura, rozwiązanie kolorystyczne itp.);

Koszt pracy, termin wykonania i cena materiałów budowlanych są również definiowane indywidualnie, zgodnie z powyższymi czynnikami.

Budowa kominków: najlepsze rozwiązania od OTOmistrz

Niepodważalną zaletą kominków, tworzonych przez fachowców z OTOmistrz, jest przystępna cena ich budowy:

  • Pomimo tego, że nasi partnerzy oferują klientom najniższe  ceny budowy kominka, ich jakość zawsze pozostaje bardzo wysoka;
  • Zleceniodawca jeszcze przed przystąpieniem naszych fachowców do realizacji zlecenia wie, ile dokładnie
  • zapłaci za swój kominek
  • Płatności mogą być realizowane zarówno jednorazowo, jak i w kilku etapach;
  • Ostateczna płatność robiona jest po zakończeniu realizacji zlecenia przez nas;
  • Zleceniodawca otrzymuje dokładne informacje dotyczące zakupu i zużycia materiałów;

Wykonawcy na OTOmistrz wszystkie prace wykonują maksymalnie szybko, przestrzegając nowoczesnych wymagań technologicznych.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę budowa kominka

Stworzony przez wykonawców OTOmistrz kominek w domu wygląda po prostu wspaniale. Przez cały rok pełni funkcję dekoracyjną, a w zimie od czasu do czasu stosujemy go także jako źródło dodatkowego ogrzewania. Zero zadymienia, nie ma też żadnych problemów z czyszczeniem wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli chcecie ozdobić swoje mieszkanie kominkiem, szczerze polecam skorzystać z usług fachowców na OTOmistrz!

Basia

W OTOmistrz stworzyli dla nas naprawdę wspaniały kominek narożny, który można wykorzystywać nie tylko do ogrzewania pomieszczenia, ale także do przygotowania jedzenia na grillu. Cieszymy się, że wśród wielu firm  wybraliśmy właśnie partnerów OTOmistrz: mają przystępne ceny, indywidualnie podchodzą do każdego klienta, a także dają pisemną gwarancję na jakość realizowanych prac.

Filip

Wielkie dzięki specjalistom z “OTOmistrz” za ciepło i komfort w naszym domu! Wszystkie szczegóły budowy kominku w domu  zostały skrupulatnie przemyślane, więc nie mamy problemu z jego użytkowaniem, dodatkowo koszt zbudowania kominka okazał się znacznie niższy niż w wielu innych firmach, w których pytaliśmy o cenę takich usług.

Anna

Przez długi czas marzyłem o zbudowaniu kominka samodzielnie: posiadałem już projekt, materiały budowlane i wykończeniowe, ale kiedy w końcu postanowiłem zająć się tą sprawą bezpośrednio, okazało się, że brakuje mi wiedzy i w ogóle taką pracę lepiej zlecić fachowcom, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia – po prostu nawet ze względów bezpieczeństwa. Zdecydowałem się więc na zwrócenie się za pomocą do OTOmistrz: spodobało mi się fachowe podejście do sprawy ich wykonawców i przystępne ceny budowy kominków. W czasie krótszym niż tydzień zlecenie zostało zrelizowane. Kominek pełni wyłącznie funkcję dekoracyjną, wygląda przepięknie, zachwyca domowników, jak i naszych gości!

Mikołaj

Nie często pozostawiam opinie w Internecie, ale praca fachowców z OTOmistrz naprawdę jest tego warta, by pozostawić pozytywną ocenę. Zbudowano dla nas wspaniały, przytulny kominek, z którego korzystamy co wieczór, kiedy następują chłodniejsze dni. Działa niezawodnie, ogień łatwo się rozpala, nie ma też problemów z usuwaniem popiołu lub zadymieniem! Naprawdę szczerze polecam ten serwis!

Łucja

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej