Budowa tarasu

Po wybudowaniu tarasu możesz spełnić jedno ze swoich marzeń - mieć własne miejsce do wypoczynku na łonie natury. Planując taras, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego specjalisty, który zadba o wszystkie niuanse realizacji tego planu.

Zamówienie
budowa tarasu

Montaż tarasu w Polsce i jego szczegóły

Taras może być idealnym miejscem na rodzinny odpoczynek, a także doskonałym miejscem na wspólne posiłki. Ponadto stanowi swego rodzaju przedłużenie przestrzeni mieszkalnej domu. Taras doskonale łączy wnętrze domu z ogrodem lub podwórkiem.

Zanim zaczniesz budować taras, dobrze zastanów się, do jakich celów będziesz go wykorzystywać. Ogromne znaczenie ma jego wielkość. Dlatego konieczne jest określenie, czy umieścisz tu stół dla 4-5 osób, czy tylko kilka leżaków. Następnie eksperci muszą zaprojektować taras i zdecydować, jaka będzie jego powierzchnia. Po wybraniu materiałów do budowy można rozpocząć pracę. Obecnie najbardziej popularne jest drewno, ale często klienci wybierają również opcje z granitu, płyt betonowych, a nawet kostki brukowej.

Etapy wykonania tarasu:

  • Specjaliści wylewają solidny fundament pod taras;
  • Następnie na gotowym fundamencie układają kostkę brukową lub płyty betonowe;
  • Etap trzeci – znakowanie belek nośnych (dotyczy tylko tarasów z drewna);
  • I ostatni krok – ułożenie samego tarasu i jego wykończenie.

Dlaczego warto wybrać budowę tarasu w Polsce na naszej platformie?

Na platformie OTOmistrz szybko znajdziesz profesjonalnych wykonawców, którzy jakościowo zrealizują Twoje zlecenie. Komu należy powierzyć takie prace jak konstrukcja tarasu? Najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem specjalista lub firma, która podejmie się nie tylko budowy, ale również projektowania tarasu. Umożliwi to dokonanie wszelkich zmian w projekcie nawet w ostatniej chwili i nieznacznie obniży koszt budowy tarasu.

Wśród kluczowych zalet zlecania pracy specjalistom z naszej platformy są:

  • wysoki poziom kwalifikacji i profesjonalne podejście;
  • wysokiej jakości wynik i dotrzymywanie terminów;
  • konsultacje i wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Specjaliści przedstawią Ci szczegółowy projekt tarasu i rysunki techniczne, harmonogramy budowy itp. Co więcej, w razie potrzeby można nawet zamówić wizualizację 3D. Nie będziesz miał problemów z wyborem lokalizacji i materiałów, ponieważ otrzymasz szczegółowe informacje na temat każdego z nich. Na naszej platformie znajdziesz wiele ofert i cenników, porównując które możesz wybrać najlepszą opcję wylewania tarasu.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o budowie tarasu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowałam się zamówić taras pływający, ponieważ mogły pojawić się trudności z montażem konstrukcji nośnej w podłodze. Firma, która zamontowała dla mnie ten taras, wykonała wszystkie prace budowlane kompleksowo, szybko i bardzo dobrze.

Adamina

Wpadłem na pomysł stworzenia za domem strefy relaksu i opalania na balkonie, a także drewnianego tarasu z parkietu. W pobliżu znajduje się oddzielna sauna, dzięki czemu jest to wygodniejsze i bardziej praktyczne miejsce na przyjmowanie gości. Wdzięczny platformie za możliwość łatwego i szybkiego znalezienia wykwalifikowanych wykonawców.

Fryderyk

Ze wszystkich rodzajów tarasów najbardziej lubię brukowane. Postanowiłem więc poczekać do wiosny i zastąpić połowę tarasu płytami kamiennymi. Wcześniej trochę przestudiowałem ten temat, potem znalazłem dobrych specjalistów na stronie OTOmistrz, a teraz mogę powiedzieć, że podjąłem świetną decyzję, która się opłaciła.

Bolesława

Chcieliśmy stworzyć wyjście z pokoju gościnnego do przyległego ogrodu. Mamy stary dom z bali. Na platformie OTOmistrz znaleźliśmy wysoko wykwalifikowanych budowniczych, którzy szybko wykonali wszystkie prace w przystępnej cenie. Mamy teraz piękny drewniany taras, który powiększył naszą strefe wypoczynkową.

Gustaw

OTOmistrz to bardzo wygodna platforma, planuję nadal z niej korzystać w razie potrzeby. Tutaj znajdziesz niedrogich fachowców, którzy zrobią wszystko profesjonalnie i bardzo dobrze. Nie spodziewałam się takiej skuteczności od budowniczych. Taras powstał w jak najkrótszym czasie. Wszystkie moje życzenia zostały uwzględnione. Super!

Adriana

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej