Cyklinowanie parkietu

Cyklinowanie parkietu w Polsce to usługa, która nigdy nie straci na popularności. Wykonawcy z OTOmistrz dokonują fachowej renowacji zarówno parkietów w budynkach historycznych, jak i tych nowych, których właściciele dbają o doskonały wygląd pokrycia podłogowego.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
cyklinowanie parkietu cena

Dlaczego cyklinowanie parkietu od wykonawców OTOmistrz?

Jest kilka powodów, dla których warto zdecydować na współpracę z zleceniobiorcami serwisu OTOmistrz

  • Wykorzystanie współczesnej technologii

Stosują nowoczesne maszyny, w tym szlifierki kątowe i tarczowe, które pozwalają szybko usuwać zepsutą warstwę parkietu, zachowując idealny stan i wygląd nie zepsutej warstwy dolnej.

Nowoczesne maszyny pozwalają też doskonale wyrównać powierzchnię podłogi, nawet w bardzo starych mieszkaniach.

  • Działania według planu i umowy

Cyklinowanie parkietu w Polsce realizują wedle cennika i na podstawie uprzednio spisanej umowy z klientem. Dokonują oczywiście nie tylko szlifowania powierzchni, ale także ręcznej obróbki kątów elementu pokrycia podłogowego.

Usługi cyklinowanie parkietu na platformie OTOmistrz

Parkiet drewniany – eleganckie i łatwe w montażu pokrycie podłogowe. Aby jak najdłużej zachował dobry wygląd, potrzebuje jednak rzetelnej pielęgnacji. Czasami warto poddać stary parkiet cyklinowaniu i wyszlifowaniu, które pozwoli usunąć resztki starej powłoki i wyrównać drobne ubytki, powstałe przez lata eksploatacji. Procedurę, polegającą na usunięciu najcieńszej warstwy drewna o grubości nie większej niż milimetr, warto zlecić prawdziwym specjalistom, których usługi możesz zamówić w serwisie OTOmistrz.

Fachowcy, zarejestrowani na naszym serwisie mają przystępny cennik cyklinowania podłóg w Polsce, ale posiadają też wysokiej jakości sprzęt wraz z niezbędnym doświadczeniem, co pozwala podejmować się nawet tak skomplikowanych zadań, jak odnowienie parkietu w zabytkowych kamienicach. W razie potrzeby nie tylko przywrócą estetyczny wygląd podłogi, ale i eliminują różnego typu drobne defekty w postaci pęknięć, dziur, rys.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o cyklinowanie parkietu

Zamówiłem cyklinowanie podłogi na stronie OTOmistrz w lokalu na parterze kamienicy. Ciągła wilgoć spowodowała, że ta podłoga była prawie w całości zniszczona, jednak pracownicy naprawdę świetnie poradzili sobie z zadaniem i szybko naprawili problem!

Michał

W niedawno kupionym mieszkaniu mieliśmy prawie zupełnie zniszczone podłogi. Dowiedzieliśmy się o opcji ich cyklinowania i postanowiliśmy zaprosić specjalistów. Od tego momentu minęło około tygodnia, a nasza podłoga wygląda jak nowa, a może nawet lepiej. Gorąco polecam!

Agnieszka

Od sześciu lat mieszkam w wymarzonym mieszkaniu, ale niestety ostatni remont i wymiana mebli spowodowały, że podłoga w nim została uszkodzona. Strasznie mnie to denerwowało i zamówiłem usługę cyklinowania podłóg na portalu OTOmistrz. Kilka godzin pracy i ponownie byłem szczęśliwy. Dziękuję!

Wojtek

Po kontakcie z wykonawcą z tego serwisu przede wszystkim zapytałem, ile kosztuje cyklinowanie podłóg. Po tym, jak dostałem wyczerpującą odpowiedź i upewniłem się o kompetencjach specjalistów, zaprosiłem ich do mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy, podejście zarówno do zlecenia, jak i samego klienta, jest bardzo fachowe!

Albert

Tanio, a jednocześnie bardzo profesjonalnie – właśnie tak wygląda cyklinowanie podłóg w Polsce od fachowców z tego serwisu. Jeśli poszukujecie dobrych specjalistów, gotowych przywrócić wspaniały wygląd podłogi w Waszym domu lub biurze, moim zdaniem lepszej pod względem połączenia ceny i jakości usług oferty od wykonawców OTOmistrz po prostu nie znajdziecie!

Ania

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej