Czyszczenie komina

Eksploatacja zanieczyszczonego komina wiąże się z wieloma problemami — zarówno związanymi z praktycznością użytkowania urządzeń grzewczych, jak i z kwestiami bezpieczeństwa. Zamów czyszczenie komina w Polsce w serwisie OTOmistrz i zapomnij o sadzy, dymie oraz innych niedogodnościach!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Kominiarz

Dlaczego warto wybrać firmę kominiarską z naszego serwisu OTOmistrz?

W niektórych przypadkach czyszczenie komina można przeprowadzić samodzielnie, jednak w skomplikowanych sytuacjach nie da się wykonać tego typu prac bez pomocy naszych kominiarzy, a mianowicie wtedy, gdy:

  • Komin jest pokryty gęstą warstwą stałej sadzy (taka sytuacja ma miejsce wtedy, kiedy używane jest mokre drewno opałowe);
  • Ściany komina są stare i zniszczone, a sadza mocno do nich przylega;
  • Nie chcesz lub nie umiesz wykonywać tak trudnej i naprawdę brudnej, a poniekąd także niebezpiecznej, pracy.

Decydując się na współpracę z firmami prezentowanymi w naszym serwisie OTOmistrz możesz być pewien wybrania przez specjalistów jak najbardziej skutecznego sposobu czyszczenia komina — chemicznego lub mechanicznego, a także naprawdę niskiego cennika usług kominiarskich!

Usługi kominiarskie w serwisie OTOmistrz

W naszym serwisie prezentowane są firmy świadczące usługi kominiarskie, obsługujące klientów nawet w najdalej położonych zakątkach Polski, funkcjonujące od kilku lat. Posiadają zatem duże doświadczenie w obsłudze obiektów o różnym poziomie zanieczyszczenia, a także nowoczesny sprzęt, pozwalający jakościowo i skutecznie usuwać różne rodzaje sadzy, olejów i innych zanieczyszczeń. Usługi kominiarskie dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firmy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonania prac na wysokości, a na zrealizowane prace udzielają gwarancji. Dbają także o to, by koszt czyszczenia komina pozostawał przystępny dla klientów.

Cennik usług kominiarskich jest dostępny w naszym serwisie, zatem można samodzielnie dokonać wyceny czyszczenia komina od dołu (jest to o wiele bardziej skuteczna metoda niż domowe rozwiązania, na przykład — czyszczenie komina obierkami). Cena czyszczenia komina ustalana jest ostatecznie przed rozpoczęciem realizacji zlecenia i zapisywana w umowie, co oznacza, że nie ulega później zmianom.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o czyszczeniu kominów

Cena mechanicznego czyszczenia komina w firmie z serwisu OTOmistrz jest przystępna, a jakość usług znajduje się zawsze na wysokim poziomie. Współpracuję z tą firmą od trzech lat i od tamtej pory nigdy już nie mam problemów z zatkanym kominem. Dodatkowo wydajność moich urządzeń grzewczych (mam dwa) zawsze znajduje się na stabilnie wysokim poziomie.

Michał

Na początku jesieni obowiązkowo zamawiamy mechaniczne czyszczenie komina ze smoły w OTOmistrz: jest to łatwy sposób, by cieszyć się ciepłem przez cały okres zimna, a dodatkowo zadbać o swoje zdrowie: kominiarze działają bardzo precyzyjnie i jestem pewna, że mój komin nie emituje szkodliwych substancji.

Alina

Najlepsze kominiarskie usługi! Wcześniej zawsze czyściłem kominy w domu własnoręcznie, ale teraz już nie mam sił na podjęcie takiej pracy. Z tego powodu zdecydowałem się na skorzystanie z usług z serwisu OTOmistrz. Ponieważ sam wiem, co i jak trzeba zrobić, mogę śmiało powiedzieć, że w OTOmistrz są informacje o prawdziwych fachowcach. Dodatkowo posiadają nowoczesny sprzęt, pomagający działać im szybko i bardziej jakościowo.

Stanisław

Przystępny cennik usług kominiarskich w połączeniu z gwarancją wysokiej jakości realizacji zlecenia skłoniły mnie do podjęcia decyzji o współpracy z serwisem OTOmistrz. Nie żałuję i zdecydowanie będę współpracować z tą firmą ponownie. Polecam także wszystkim, którzy chcą zamówić niedrogie, a jednocześnie skuteczne i fachowe usługi kominiarza.

Ignacy

Od pięciu lat mieszkam we własnym domu (całe życie spędziłam w bloku) i nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że komin potrzebuje czyszczenia. Do czasu aż po prostu doszło do jego zatkania i przestał działać. Sąsiad doradził zadzwonić do firmy z serwisu OTOmistrz. Przyjechali w dniu złożenia zlecenia, dokonali czyszczenia, wyjaśnili, jak dbać o komin. Jesienią zaproszę do siebie firmę ponownie — teraz już tylko na czyszczenie profilaktyczne.

Edyta

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej