Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie

8.04.2021 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate Rate
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
21.09.2021 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate Rate
O
Olga_Shss
Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalałem z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu.
12.01.2022 Malowanie sufitu w Aleksandrowie Kujawskim
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate
L
Lidia_LV
Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate
D
Daria
Skorzystałem z Otomistrza, kiedy pojawiła się potrzeba w transporcie mebli na daczę. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
8.02.2022 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate Rate
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu ślusarz Pan Krzysztof w Gdańsku jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie.
11.02.2022 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate
P
Przemysław
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale w przypadku sprzątania takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
28.03.2022 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate Rate
P
PanMarek
Serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
18.04.2022 Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie
Ocena pracy mistrza:
Rate Rate Rate Rate
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj w nocy po raz pierwszy skorzystałam, prosiłam o naprawę lodówki. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
Rozwiń

Czyszczenie kostki brukowej w innych miastach

 • Dolnośląskie
 • Kujawsko-pomorskie
 • Lódzkie
 • Lubelskie
 • Lubuskie
 • Małopolskie
 • Mazowieckie
 • Opolskie
 • Podkarpackie
 • Podlaskie
 • Pomorskie
 • Sląskie
 • Swiętokrzyskie
 • Warmińsko-mazurskie
 • Wielkopolskie
 • Zachodniopomorskie

Fachowe mycie kostki brukowej w Lublinie: szybko, skutecznie, niezawodnie

Klienci naszej platformy cieszą się szeregiem korzyści, a mianowicie wśród nich są:

 • Szeroki wachlarz usług, począwszy od fachowej porady specjalisty po profesjonalne prace w zakresie mycia kostki brukowej w Lublinie zrealizowane przez naszych wykonawców;
 • Terminowa i jakościowa realizacja zamówienia klienta, wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów;
 • Stosowanie wysokiej jakości sprzętu czyszczącego;
 • Szybki dobór niezbędnych nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska środków czyszczących do usuwania zabrudzeń z powierzchni kostki brukowej;
 • Wstępna obróbka niewielkiego obszaru powierzchni w celu określenia stopnia zanieczyszczenia i sprawdzenia działania chemikaliów, aby wykluczyć możliwość uszkodzenia materiału;
 • Bezpłatna konsultacja specjalisty w celu zdiagnozowania i wyboru sposobu rozwiązania problemu na miejscu, dokładnego obliczenia kosztu pracy;
 • Przystępna cena czyszczenia kostki brukowej w Lublinie w porównaniu z innymi firmami wykonującymi takie prace;
 • Płatność za pracę po jej wykonaniu;
 • Wykonywanie pracy w dogodnym dla klienta czasie;
 • Udzielenie gwarancji pod warunkiem przestrzegania zaleceń udzielonych przez specjalistę z naszej platformy;
 • Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac przy czyszczeniu kostki brukowej.

Pracujemy na co dzień, a swoje zamówienie możesz zostawić na naszej stronie w dogodnym dla Ciebie momencie.

Czyszczenie kostki brukowej w Lublinie przez platformę OTOmistrz

Nasza platforma od kilku lat reprezentuje usługi czyszczenia kostki brukowej w Lublinie. Na rynku usług porządkowych jesteśmy znani jako sprawdzeni partnerzy. Wykonawcy z naszej platformy o sprzątaniu wiedzą wszystko, prace wykonują zgodnie z umową, z zachowaniem wysokiej jakości  i terminowości, szanują naszych klientów i uwzględniają ich zdanie. Dbają o mienie naszych klientów, dlatego podczas czyszczenia lub mycia kostki brukowej w Lublinie wykorzystują środki czyszczące i myjące wyprodukowane przez znanych producentów chemii i sprzętu przeznaczonych do wykonywania prac porządkowych. Nasi wykonawcy do każdego zlecenia podchodzą z najwyższą odpowiedzialnością, z uwzględnieniem i zachowaniem wszelkich niezbędnych norm i zasad technologicznych. Doskonałość ich pracy to:

 • Twój komfort, zdrowie i dobre samopoczucie;
 • Nasza dobra reputacja.

Nasz serwis zapewnia świadczenie następujących usług:

 • Czyszczenie kostki brukowej z oleju;
 • Czyszczenie kostki brukowej z mchu;
 • Usuwanie trawy z kostki brukowej;
 • Czyszczenie kostki brukowej po naprawie.

Jeśli doceniasz swój czas i jesteś przyzwyczajony do zaufania profesjonalistom, gwarantujemy wysokiej jakości usługi czyszczenia i mycia kostki brukowej w Lublinie (w pobliżu domu, sklepu, biura, w miejscach publicznych: parkach, na stacjach benzynowych, różnych innych miejscach itp.) z zanieczyszczeń o dowolnym stopniu złożoności.

Czyszczenie kostki brukowej z oleju

Nawet jedna plama oleju może zepsuć wygląd kostki brukowej. Tam, gdzie się pojawia, gromadzi się kurz i brud, pogarsza się estetyczny wygląd i stan sanitarno-higieniczny powierzchni. Ze względu na dużą zdolność wchłaniania brudu przez powierzchnię, proces czyszczenia kostki brukowej (w tym z oleju) jest dość pracochłonny i skomplikowany. Wymaga użycia specjalnych środków chemicznych, narzędzi i umiejętności. Aby uniknąć dodatkowych problemów i kosztów, w takim przypadku lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów.

Nasi wykonawcy wykorzystują szeroką gamę narzędzi i technik, aby jak najskuteczniej czyścić kostkę brukową z oleju samochodowego lub czegoś innego i przywrócić jej poprzedni wygląd. Zamów usuwanie brudu i plam oleju z kostki brukowej w Lublinie na platformie OTOmistz.

Usuwanie mchu z kostki brukowej

Zapewniamy profesjonalną likwidację mchu z kostki brukowej przez sprawdzonych wykonawców naszej platformy. Mech nie tylko psuje wygląd, ale także przyczynia się do zniszczenia powierzchni. Przyczyny pojawienia się mchu na kostce brukowej są bardzo zróżnicowane, a najczęściej występujące to:

 • Zdolność kostki brukowej do wchłaniania wody, co sprzyja przetrwaniu zarodników mchu;
 • Układanie kostki brukowej w cieniu drzew lub w miejscach bardzo wilgotnych, gdzie rosa, deszcz i zebrana woda wysychają powoli, tworząc sprzyjające warunki dla rozwoju mchów.

Zwracając się do fachowców naszej platformy w Lublinie, nie musisz martwić się o jakość czyszczenia kostki brukowej z mchu. Wstępnie oczyszczają niewielki obszar powierzchni, aby zademonstrować działanie środka czyszczącego. Posiadają szeroki wybór specjalnych produktów, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia.

Usuwanie trawy z kostki brukowej

Z biegiem czasu rośliny mogą zacząć rosnąć na kostce brukowej w powstałych pęknięciach i w łączeniach kostki. Chwasty nie tylko zaburzają wygląd i estetykę powierzchni, ale także utrudniają poruszanie się po niej.

Zapewniamy profesjonalne usługi usuwania trawy z kostki brukowej przez naszych wykonawców w Lublinie, realizowane na różne sposoby, a mianowicie:

 • Ręczna metoda usuwania chwastów (jeśli jest to możliwe — z korzeniami);
 • Płukanie pod ciśnieniem w celu wypłukania nasion traw;
 • Obróbka cieplna z wykorzystaniem pary;
 • Obróbka chemiczna za pomocą specjalnych środków;
 • Połączenie różnych metod w celu zwiększenia wydajności pracy — np. najpierw ręcznie usuwana jest trawa, następnie kostka brukowa jest dokładnie myta pod ciśnieniem, a następnie przeprowadzana jest obróbka chemiczna. Zastanawiasz się jak usunąć trawę z kostki brukowej?

Czyszczenie kostki brukowej po remoncie

Po realizacji naprawy kostki brukowej należy ją oczyścić z zanieczyszczeń (piasek, ziemia, cement itp.). Najtrudniejszym zanieczyszczeniem są ślady cementu, które po usunięciu mogą uszkodzić wierzchnią warstwę powierzchni. Aby nie zepsuć ani nie odbarwić powierzchni podczas czyszczenia kostki brukowej z cementu w Lublinie, rdzy itp. po remoncie, konieczne jest stosowanie wyłącznie wysokiej jakości specjalnych środków chemicznych i sprzętu. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność swojej kostki brukowej, skorzystaj z profesjonalnych usług czyszczenia od naszych wykonawców. Gwarantujemy wysokiej jakości wykonanie niezbędnego zestawu działań, aby przywrócić kostce brukowej dobry, estetyczny wygląd bez jej uszkodzenia.

Najczęściej zadawane pytania

Jak znaleźć Wykonawcę?

Otomistrz za darmo pomaga znaleźć sprawdzonych Wykonawców w Twoim mieście. Kliknij przycisk „Znajdź Wykonawcę”, wypełnij formularz, w którym określ szczegóły swojego zamówienia. Następnie Wykonawca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Usługa poszukiwania Wykonawcy jest bezpłatna.

Kiedy Wykonawca skontaktuje się ze mną?

Gdy tylko wypełnisz formularz, Twoja aplikacja zostanie przesłana do odpowiedniego Wykonawcy. O statusie Twojej aplikacji poinformujemy Cię e-mailem i SMS-em. Wykonawca dostanie Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły.

Ile kosztuje wyszukanie Wykonawcy?

Usługa wyszukania Wykonawcy jest całkowicie bezpłatna. Koszt samej pracy jest ustalany indywidualnie z Wykonawcą.

Nie udaje się wypełnić formularz / nie otrzymuję powiadomień?

Jeśli masz trudności z wypełnieniem wniosku, nie otrzymujesz powiadomień, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta poprzez czat lub formularz kontaktowy.

Otomistrz za darmo pomaga znaleźć sprawdzonych Wykonawców w Twoim mieście. Kliknij przycisk „Znajdź Wykonawcę”, wypełnij formularz, w którym określ szczegóły swojego zamówienia. Następnie Wykonawca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Usługa poszukiwania Wykonawcy jest bezpłatna.

Gdy tylko wypełnisz formularz, Twoja aplikacja zostanie przesłana do odpowiedniego Wykonawcy. O statusie Twojej aplikacji poinformujemy Cię e-mailem i SMS-em. Wykonawca dostanie Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły.

Usługa wyszukania Wykonawcy jest całkowicie bezpłatna. Koszt samej pracy jest ustalany indywidualnie z Wykonawcą.

Jeśli masz trudności z wypełnieniem wniosku, nie otrzymujesz powiadomień, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta poprzez czat lub formularz kontaktowy.