Czyszczenie tapicerki

Usługi wysokiej jakości czyszczenia tapicerki, prezentowane na serwisie OTOmistrz, cieszą się niezmienną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Usługi te pozwalają nie tylko przywrócić atrakcyjny wygląd mebli bez wydawania na to fortuny, ale także są niezawodną ochroną przed gromadzącymi się w tkaninie: kurzem, bakteriami i innymi niebezpiecznymi dla zdrowia mikroorganizmami.

Czysta tapicerka: piękna, bezpieczna, komfortowa

Usługi specjalistów OTOmistrz w zakresie czyszczenia tapicerki obejmują czyszczenie nóżek, podłokietników, miejsc do spania i siedzisk, dodatkowych poduszek, w tym tych posiadających uporczywe zanieczyszczenia. Aby meble znów stały się czyste i świeże, potrzebujemy tylko kilku godzin oraz dodatkowych kilku godzin, aby wyczyszczone powierzchnie całkowicie wyschły. Nasze usługi są dostępne dla klientów na terenie całej Polski, ponadto wszystkim zleceniodawcom gwarantujemy szybkie i skutecznie zwalczanie nawet glęboko zalegającego brudu oraz dezynfekcję powierzchni za pomocą generatora pary.

Natomiast ceny czyszczenia tapicerki na naszym serwisie zawsze pozostają przystępne dla naszych klientów. Cennik czyszczenia tapicerki meblowej można znaleźć na naszej stronie – uwzględniliśmy w nim wszystkie świadczone przez naszych partnerów rodzaje usług w zakresie prania tapicerki. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowało pranie tapicerki w Twoim mieszkaniu lub biurze, skontaktuj się z naszym managerem. Udzieli odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania i całkiem bezpłatnie dokona wyceny.

Dlaczego warto zlecić czyszczenie tapicerki wykonawcom OTOmistrz?

Zaletą czyszczenia tapicerek, realizowanego przez naszych partnerów, jest przede wszystkim przemyślane podejście do przeprowadzania prac przygotowawczych. Rzetelne działania na tym etapie pozwalają zagwarantować klientom naprawdę wspaniałe rezultaty realizacji usługi: Przede wszystkim pracownik dokładnie ocenia rodzaj tapicerki, materiały jej produkcji i stan;

  • Ustalany jest rodzaj zanieczyszczeń i następnie dobierany jest odpowiedni środek czyszczący;
  • Wybierane są urządzenia, za pomocą których można będzie najbardziej efektywnie wyczyścić tapicerkę;
  • Po zakończeniu czyszczenia stosowane są środki pozwalające wydłużyć żywotność tapicerki i przywrócić jej początkowy wygląd.

Materiały i detergenty, które wykorzystują nasi eksperci podczas realizacji zlecenia, są bezpieczne dla człowieka i zwierząt, nie uszkadzają zarówno tapicerki, jak i drewnianych, metalowych lub plastikowych elementów mebli.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę czyszczenie tapicerk

Jasna narożna sofa narożnik była mocno zabrudzona przez dosłownie dwa lata jej aktywnego użytkowania, szczególnie podłokietniki. Zastanawiałam się nawet nad zmianą tapicerki. W OTOmistrz jednak powiedziano mi, że ich fachowcy pomogą rozwiązać ten problem i rzeczywiście… Sofa była czyszczona około 2 godzin, wszystkie plamy zniknęły, cały tłuszcz, ślady od pisaków (w domu jest dwoje dzieci). Byłam zaskoczona, bo sofa zaczęła wyglądać jak nowa. Od godz. 3 po południu do wieczora wszystko było suche i nadające się do spania 🙂 Dziękuję, teraz będziemy stałymi klientami.

Zosia

Mieszka z nami piesek, więc kiedy zamawiałem usługę prania tapicerki, prosiłem, by przynajmniej duże plamy z sofy i krzeseł zostały usunięte. Wyczyszczone jednak zostało wszystko i dodatkowo bardzo jakościowo! Podjąłem decyzję o zleceniu prania tapicerki w specjalistów na OTOmistrz raz w roku: przyjemnie mieszkać w czystym i ładnie pachnącym mieszkaniu!

Bartek

Jestem zachwycona efektem prania tapicerki meblowej, zrealizowanej przez wykonawców z serwisu OTOmistrz. Dosłownie kilka godzin i w moim biurze wszystko lśniło czystością. Zniknął nie tylko kurz, ale także nieprzyjemny zapach, dodatkowo wszystko wyschło już w tym samym dniu, więc od rana mogliśmy przyjmować klientów w naszym odświeżonym biurze!

Julia

Profesjonalne pranie tapicerki w partnerów OTOmistrz kosztuje naprawdę niewiele, szczególnie w porównaniu do innych serwisów. Zamówiłam oczyszczanie dwóch sof i beżowego fotela, na którym były plamy po licznych biesiadach. Pracownicy przyjechali dokładnie na ustaloną z nimi godzinę, mieli ze sobą cały sprzęt i detergenty, dodatkowo są bardzo uprzejmi i wykonują pracę naprawdę szybko. Zdecydowanie są warci polecenia!

Nina

Efekt prania tapicerki parą jest po prostu spektakularny! Na pewno skontaktujemy się z waszymi specjalistami ponownie, ponieważ oprócz profesjonalizmu oferujecie korzystne ceny oraz możliwość płatności bezgotówkowej, co jest bardzo ważne dla nas jako firmy.

Maja