Dekarz

Zawodowe usługi dekarskie na portalu OTOmistrz — to Twoja szansa na rzetelnie dopasowany, piękny i funkcjonalny dach. Skontaktuj się z OTOmistrz już teraz, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości usług naszych wykonawców!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Wymiana dachu

Usługi dekarskie na portalu OTOmistrz: dlaczego warto z nich skorzystać?

Dekarz to specjalista, którego lista usług obejmuje wykonywanie wielu zadań zapewniających komfort w Twoim domu. Dzięki współpracy ze specjalistami dach domu jest mocny, dobrze uszczelniony i wytrzymuje wszelkie wpływy złej pogody. Podstawowe zalety współpracy z OTOmistrz:

  • Przejrzyste ceny

Cena prac dekarskich uzależniona będzie od parametrów geometrycznych dachu, zastosowanych technologii i materiałów.

  • Szeroki zakres świadczonych usług

Zapewniamy wykonanie zarówno budowy dachów w Polsce, jak i ich remont (awaryjny, lokalny, kompleksowy), a w razie potrzeby także malowanie. Ponadto na OTOmistrz możesz zamówić usługi doradcze lub skorzystać z pomocy w doborze materiałów.

  • Realizacja najtrudniejszych zleceń

Nasi wykonawcy posiadają doświadczenie w instalacji dachów różnego typu i z różnych materiałów, w tym: dachówki, gontów drewnianych i bitumicznych, blachy płaskiej i blachodachówki.

Fachowe usługi dekarskie od OTOmistrz

Wykonawcy z naszego portalu tworzą dachy o dowolnej złożoności z materiałów klienta, w których doborze, w razie potrzeby, służą jak najbardziej aktywną pomocą. Wszystkie zadania wykonują pod klucz, jeśli zachodzi potrzeba mogą również wykonać daszki zawiasowe lub uporządkować system odwodnienia.

Proponujemy szybką i niedrogą realizację następujących rodzajów prac przez najlepszych dekarzy w Polsce:

  • Demontaż starego pokrycia dachowego;
  • Montaż konstrukcji nośnej;
  • Instalacja systemu odwadniającego;
  • Paroizolacja i ocieplenie;
  • Montaż zabezpieczeń śnieżnych, okien dachowych, schodów na poddasze;
  • Instalacja elementów dekoracyjnych itp.

Do realizacji tych i innych rodzajów prac przystępują wyłącznie po uzgodnieniu ich z klientem i podpisaniu umowy, od której następnie nie odstępują przez cały okres realizacji zlecenia. Oznacza to, że cena budowy lub remontu dachu nie zmieni się po ustaleniu warunków współpracy.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach dekarskich

Zostawiam swoją opinię teraz, sześć miesięcy po wykonanej pracy przez dekarzy z waszego portalu, ponieważ przez ten czas upewniłem się, że wszystko jest w porządku, a niestabilne warunki pogodowe tej zimy, z mrozami i odwilżami, silnymi wiatrami i deszczami, potwierdziły jakość prac naprawczych naszego dachu i niezawodność każdego mocowania. Oczywiście polecam!

Adrian

Farbowanie dachu zostało zrealizowane w kilka dni (mamy naprawdę wielki budynek). Dekarz z waszego serwisu doradził nam także środki ochronne, więc zdecydowaliśmy się je kupić, a po ukończeniu malowania dach otrzymał dodatkową powłokę ochronną. Z całego serca dziękuję za nieobojętność i zawodowe podejście do tak pozornie łatwej sprawy jak malowanie dachu!

Eryk

Budowa dachu została zrealizowana szybko, rzetelnie i w omówionych wstępnie terminach. Nawet, jeśli poszukać jakichkolwiek wad, to nie dałoby się ich znaleźć. Już od pierwszego kontaktu z menedżerem widać, że masz sprawe z fachowcami i to przekonanie nie opuszcza Cię do końca realizacji projektu. Ponadto cena budowy dachu jest tutaj bardzo przystępna!

Jakub

Dekarz z tego portalu wykonywał prace dekarskie – montaż uchwytów na śnieg na dachu wiejskiego domu. Osoba wykonująca zlecenie była kompetentna, pracowała szybko i dokładnie, jestem zadowolony z wyników pracy!

Dorota

Skusiła mnie cena malowania dachów, zaoferowana przez ten portal i naprawdę nie żałuję nawiązanej współpracy. Dekarz także zwrócił uwagę na niektóre problemowe miejsca, a więc gdy za kilka lat rozpocznę naprawę dachu, zdecydowanie zaproszę specjalistów z Państwa serwisu. Mam nadzieję, że ponowny kontakt pozostawi po sobie tak samo dobre wrażenia!

Jakuba

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej