Dekarz w Łodzi

Każdy właściciel prywatnego domu chce pochwalić się niezawodnym dachem, który nie przecieka w czasie deszczu, a także przyciąga wzrok schludnym wyglądem. Dekarz z naszej platformy w Łodzi chętnie zrealizuje takie prace, jak remont lub budowa dachów, a w razie potrzeby dokona malowania dachu w przystępnej cenie.

Wymiana dachu Łódź

Dlaczego warto zaufać dekarzom z naszego portalu w Łodzi

Jest wiele firm oferujących usługi dekarskie, naprawy dachów oraz malowanie. Niektóre z nich zatrudniają prawdziwych fachowców, inne słyną z niskich cen. Na naszym portalu połączyliśmy to wszystko w jedną całość.

Wieloletnia obecność na rynku, a także dostępność kompetentnych, doświadczonych specjalistów, pozwala nam zagwarantować, że świadczą wysokiej jakości usługi dekarskie w Łodzi, nawet przy zleceniu nam nietypowych zadań o dowolnej złożoności.

O wysokiej jakości usług dekarskich reprezentowanych na naszej stronie internetowej można również przekonać się na podstawie licznych pozytywnych recenzji pozostawionych przez naszych klientów.

Dekarzy z naszego portalu pracują z każdym rodzajem dachu w Łodzi, mają ponad 5-letnie doświadczenie, dlatego śmiało podejmują się najtrudniejszych zadań i pracują przy wszystkich typach pokryć dachowych.

Na szczególną uwagę zasługuje nasz cennik na usługi dekarskie w Łodzi: jest jednym z najniższych w stolice, niezależnie od rodzaju świadczonych usług – naprawy dachów lub ich malowania w Łodzi.

Ponadto każdemu klientowi gwarantujemy:

 • Indywidualność. Dekarz z naszego portalu w Łodzi realizuje każdy projekt maksymalnie dostosowując go do wymagań klientów;
 • Elastyczność. Chętnie zapewniamy korzystne warunki naprawy dachów w Łodzi w oparciu o możliwości klienta, w taki sposób, aby czuł się usatysfakcjonowany;
 • Odpowiedzialność. Sumiennie i zgodnie z wymaganiami prawa zapewniamy realizację remontu dachów o dowolnym poziomie złożoności lub stworzymy zupełnie nowe konstrukcje dachowe.
 Łódź
Remonty dachów Łódź
Naprawa dachów Łódź
Malowanie dachów Łódź
Usługi dekarskie Łódź
 • Budowa dachów
 • Remonty dachów
 • Malowanie dachów

Budowa dachu w Łodzi obejmuje wiele etapów, w tym: dobór materiałów, ich montaż, obróbkę środkami ochronnymi, montaż dodatkowych elementów dekoracyjno-użytkowych, pokrycie dachówką lub innym rodzajem pokrycia dachowego.

Podczas budowy dachu przez dekarzy z naszego portalu w Łodzi obowiązkowo przestrzegają ścisłej kolejności działań, a sprawdzenie każdego z etapów realizacji projektu to klucz do uzyskania niezawodnej ochrony, dla której nie będą problemem obfite opady deszczu ani silny wiatr.

Pomagają zarówno w doborze rodzaju dachu, jak i przy wyborze wszystkich niezbędnych materiałów, a wszystkie prace wykonują szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganymi normami. Na zrealizowane projekty udzielana jest gwarancja.

Usługi dekarskie montażu dachu w Łodzi możesz zamówić nie tylko dla budynku prywatnego, ale także o przeznaczeniu biurowym lub technicznym. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia.

Wykonawcy z naszego portalu w Łodzi są gotowi wykonać naprawę dachów o dowolnym stopniu złożoności, w tym:

 • Lokalną naprawę dachów w Łodzi, polegającą na usuwaniu uszkodzeń, wymianie materiałów pokrycia dachowego, uszczelnieniu, a w razie potrzeby także pomalowaniu powierzchni dachu. Takie naprawy są przeprowadzane tylko przy sprzyjającej pogodzie.
 • Remont kapitalny, przewidujący bardziej szeroki zakres prac, w tym: demontaż starego dachu, obróbkę wszystkich powierzchni mieszankami antyseptycznymi, wodoodpornymi i ognioodpornymi, naprawę konstrukcji metalowych i drewnianych, montaż nowego dachu i jego malowanie;
 • Awaryjne remonty dachów w Łodzi. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy remont trzeba zrealizować pilnie, a usterki mają lokalny charakter. Tę usługę, najczęściej zamawianą w przypadku obecności mechanicznych uszkodzeń dachu, realizujemy pilnie, niezależnie od sytuacji pogodowej. Na wszystkie zrealizowane prace udzielana jest gwarancja.

Malowanie dachu w Łodzi to popularna usługa, gdyż pozwala przywrócić nie tylko estetyczność całej budowli, ale i ochronne właściwości dachu. Nasi wykonawcy wszystkie prace realizują w kilku etapach:

 • Przygotowanie powierzchni do malowania, jej oczyszczenie;
 • Nałożenie warstwy ochronnej i wyrównującej;
 • Nałożenie odpowiedniej ilości warstw farby;
 • Dodanie warstwy ochronnej.

Podczas malowania dachów dekarzy z naszego portalu w Łodzi wykorzystują specjalną farbę dachową na bazie lateksu, która zapobiega zbieraniu się wody na dachu i rozwojowi mchów, grzybów oraz porostów. Wybór tego lub innego rodzaju farby zależy od preferencji klienta i jego możliwości finansowych, jednak zadaniem naszych wykonawców jest zapewnienie wysokiej jakości malowania dachu, które zachwyci oko klienta, a jednocześnie pozwoli zachować, a nawet wzmocnić ochronną oraz izolacyjną funkcję dachu, niezależnie od jego rozmiaru i typu.

Dekarz w Łodzi - preferencje wykonawców w serwisie OTOmistrz

Jedna z podstawowych działalności naszych wykonawców – świadczenie usług dekarskich dla klientów prywatnych i firm. Każdy dekarz z naszego portalu w Łodzi posiada niezbędną wiedzę i zezwolenia na realizację projektów dachowych o dowolnym poziomie złożoności. Naszym klientom gwarantujemy:

 • Indywidualne podejście;
 • Doradztwo techniczne w zakresie doboru materiałów i następnie realizacji pracy;
 • Obliczenie kosztu materiałów i pracy na obiekcie;
 • Kompletację miejsca prac w niezbędne pokrycia dachowe, a także niektóre materiały elewacyjne i wykończeniowe;
 • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego i elewacji.

Mamy ostateczny cennik usług dekarskich i nie pobieramy od klientów dodatkowych opłat, dodatkowo wszystkie prace realizujemy na podstawie podpisanej z klientem umowy, co jest gwarancją naszej sumienności i profesjonalnego podejścia do realizacji każdego projektu.

Wykonawcy z naszego portalu świadczą usługi na tym rynku od kilku lat, dzięki czemu zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają pewnie wykonywać różnego rodzaju prace remontowe na najwyższym poziomie.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach dekarskich

Zostawiam swoją opinię teraz, sześć miesięcy po wykonanej pracy przez dekarzy z waszego portalu, ponieważ przez ten czas upewniłem się, że wszystko jest w porządku, a niestabilne warunki pogodowe tej zimy, z mrozami i odwilżami, silnymi wiatrami i deszczami, potwierdziły jakość prac naprawczych naszego dachu i niezawodność każdego mocowania. Oczywiście polecam!

Adrian

Farbowanie dachu zostało zrealizowane w kilka dni (mamy naprawdę wielki budynek). Dekarz z waszego serwisu doradził nam także środki ochronne, więc zdecydowaliśmy się je kupić, a po ukończeniu malowania dach otrzymał dodatkową powłokę ochronną. Z całego serca dziękuję za nieobojętność i zawodowe podejście do tak pozornie łatwej sprawy jak malowanie dachu!

Eryk

Budowa dachu została zrealizowana szybko, rzetelnie i w omówionych wstępnie terminach. Nawet, jeśli poszukać jakichkolwiek wad, to nie dałoby się ich znaleźć. Już od pierwszego kontaktu z menedżerem widać, że masz sprawe z fachowcami i to przekonanie nie opuszcza Cię do końca realizacji projektu. Ponadto cena budowy dachu jest tutaj bardzo przystępna!

Jakub

Dekarz z tego portalu wykonywał prace dekarskie – montaż uchwytów na śnieg na dachu wiejskiego domu. Osoba wykonująca zlecenie była kompetentna, pracowała szybko i dokładnie, jestem zadowolony z wyników pracy!

Dorota

Skusiła mnie cena malowania dachów, zaoferowana przez ten portal i naprawdę nie żałuję nawiązanej współpracy. Dekarz także zwrócił uwagę na niektóre problemowe miejsca, a więc gdy za kilka lat rozpocznę naprawę dachu, zdecydowanie zaproszę specjalistów z Państwa serwisu. Mam nadzieję, że ponowny kontakt pozostawi po sobie tak samo dobre wrażenia!

Jakuba

Najczęściej zadawane pytania o usługach dekarskich w Łodzi

⭐ Chcę zamówić budowę dachu w Łodzi. Jaka pora roku będzie najbardziej odpowiednia na wykonanie tego rodzaju prac?
Większość prac dekarskich najłatwiej wykonywać latem, ale jednocześnie lato to czas maksymalnego obciążenia naszych wykonawców, kiedy mamy liczne zamówienia na naprawę dachów. Dlatego pogodzenie harmonogramu klienta z harmonogramem wykonawcy instalacji może być trudne. Proponujemy kontakt z naszym menedżerem, który pomoże dobrać odpowiedni termin realizacji takiego zlecenia.
⭐ Jak długo trwa montaż i naprawa dachów przez Państwa serwis?
Montaż dachu trwa zwykle od dwóch dni do kilku tygodni, w zależności od wielkości projektu. Chociaż większość współczesnych dachów można montować o każdej porze roku, warunki pogodowe, takie jak: wiatr, śnieg lub deszcz mogą wpływać na czas realizacji projektu. Długość remontu dachu zależy od istniejących usterek oraz typu naprawy. Oczywiście, te czynniki wpływają również na cennik remontu dachu.
⭐ Ile kosztuje budowa dachu oraz ile kosztuje remont dachu przez Państwa serwis?
Mamy przybliżony cennik remontu i budowy dachu w Łodzi, dostępny dla każdego z naszych klientów. Koszt tych prac zależy od licznych czynników, a więc jeśli chcesz uzyskać dokładniejszą odpowiedź, zachęcamy do kontaktu z naszym menedżerem, który doradzi i dokona niezbędnych obliczeń ceny budowy dachu na Twoim obiekcie.
⭐ Czy udzielana jest gwarancja na budowę i naprawę dachu?
Tak, zamawiając przez nasz portal remont dachu lub jego naprawę otrzymujesz obowiązkową wieloletnią gwarancję, jak również certyfikaty, potwierdzające jakość realizowanego projektu. Staramy się o jakość zapewnionych przez nas usług, zgodne z oczekiwaniami naszych klientów - jest to podstawą naszego sukcesu na rynku w Łodzi.