Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Dekarz we Wschowie

22.01.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Wschowa
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Wschowa
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Wschowa
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Wschowa
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Wschowa
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Wschowa
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Wschowa
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Dekarz
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Wschowa
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Dekarz we Wschowie: Powiązane usługi

Ocieplenie domu Liczba mistrzów: 8
Regulacja okien Liczba mistrzów: 8
Schody drewniane Liczba mistrzów: 8
Montaż drzwi Liczba mistrzów: 8
Murarz Liczba mistrzów: 8
Schody zabiegowe Liczba mistrzów: 8
Szklarz Liczba mistrzów: 8
Tapetowanie Liczba mistrzów: 8
Wylewki podłogowe Liczba mistrzów: 8
Wynajem koparki Liczba mistrzów: 8
Ocieplenie dachu i poddasza Liczba mistrzów: 8
Balustrady balkonowe Liczba mistrzów: 8
Balustrady drewniane Liczba mistrzów: 8
Balustrady schodowе Liczba mistrzów: 8
Remont mieszkań Liczba mistrzów: 8
Usługi koparko ładowarką Liczba mistrzów: 8
Roboty ziemne Liczba mistrzów: 8
Architekt Liczba mistrzów: 8
Budowa tarasu Liczba mistrzów: 8
Geodeta Liczba mistrzów: 8
Budowa domu jednorodzinnego Liczba mistrzów: 8
Zadaszenie tarasu Liczba mistrzów: 8
Projektowanie łazienki Liczba mistrzów: 8
Montaż rolet Liczba mistrzów: 8
Dom z bali Liczba mistrzów: 8
Aranżacja wnętrz Liczba mistrzów: 8
Wypożyczanie narzędzi Liczba mistrzów: 8
Budowa domu szkieletowego Liczba mistrzów: 8
Zabudowa tarasu Liczba mistrzów: 8
Budowa fundamentów Liczba mistrzów: 8
Elewacja domu Liczba mistrzów: 8
Izolacja fundamentów Liczba mistrzów: 8
Rozbiórka budynku Liczba mistrzów: 8
Adaptacja poddasza Liczba mistrzów: 8
Deskowanie dachu Liczba mistrzów: 8
Budowa dachu Liczba mistrzów: 8
Poręcze na schody Liczba mistrzów: 8
Roboty żelbetowe Liczba mistrzów: 8
Montaż wentylacji Liczba mistrzów: 8
Kamieniarz Liczba mistrzów: 8
Budowa ścianki działowej Liczba mistrzów: 8
Budowa garażu Liczba mistrzów: 8
Budowa domku letniskowego Liczba mistrzów: 8
Montaż parapetów Liczba mistrzów: 8
Montaż okien Liczba mistrzów: 8
Automatyka do bram Liczba mistrzów: 8

Dlaczego warto zaufać dekarzom z naszego portalu we Wschowie

Jest wiele firm oferujących usługi dekarskie, naprawy dachów oraz malowanie. Niektóre z nich zatrudniają prawdziwych fachowców, inne słyną z niskich cen. Na naszym portalu połączyliśmy to wszystko w jedną całość.

Wieloletnia obecność na rynku, a także dostępność kompetentnych, doświadczonych specjalistów, pozwala nam zagwarantować, że świadczą wysokiej jakości usługi dekarskie we Wschowie, nawet przy zleceniu nam nietypowych zadań o dowolnej złożoności.

O wysokiej jakości usług dekarskich reprezentowanych na naszej stronie internetowej można również przekonać się na podstawie licznych pozytywnych recenzji pozostawionych przez naszych klientów.

Dekarzy z naszego portalu pracują z każdym rodzajem dachu we Wschowie, mają ponad 5-letnie doświadczenie, dlatego śmiało podejmują się najtrudniejszych zadań i pracują przy wszystkich typach pokryć dachowych.

Na szczególną uwagę zasługuje nasz cennik na usługi dekarskie we Wschowie: jest jednym z najniższych w stolice, niezależnie od rodzaju świadczonych usług – naprawy dachów lub ich malowania we Wschowie.

Ponadto każdemu klientowi gwarantujemy:

 • Indywidualność. Dekarz z naszego portalu we Wschowie realizuje każdy projekt maksymalnie dostosowując go do wymagań klientów;
 • Elastyczność. Chętnie zapewniamy korzystne warunki naprawy dachów we Wschowie w oparciu o możliwości klienta, w taki sposób, aby czuł się usatysfakcjonowany;
 • Odpowiedzialność. Sumiennie i zgodnie z wymaganiami prawa zapewniamy realizację remontu dachów o dowolnym poziomie złożoności lub stworzymy zupełnie nowe konstrukcje dachowe.

Dekarz we Wschowie - preferencje wykonawców w serwisie OTOmistrz

Jedna z podstawowych działalności naszych wykonawców – świadczenie usług dekarskich dla klientów prywatnych i firm. Każdy dekarz z naszego portalu we Wschowie posiada niezbędną wiedzę i zezwolenia na realizację projektów dachowych o dowolnym poziomie złożoności. Naszym klientom gwarantujemy:

 • Indywidualne podejście;
 • Doradztwo techniczne w zakresie doboru materiałów i następnie realizacji pracy;
 • Obliczenie kosztu materiałów i pracy na obiekcie;
 • Kompletację miejsca prac w niezbędne pokrycia dachowe, a także niektóre materiały elewacyjne i wykończeniowe;
 • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego i elewacji.

Mamy ostateczny cennik usług dekarskich i nie pobieramy od klientów dodatkowych opłat, dodatkowo wszystkie prace realizujemy na podstawie podpisanej z klientem umowy, co jest gwarancją naszej sumienności i profesjonalnego podejścia do realizacji każdego projektu.

Wykonawcy z naszego portalu świadczą usługi na tym rynku od kilku lat, dzięki czemu zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają pewnie wykonywać różnego rodzaju prace remontowe na najwyższym poziomie.

Budowa dachów

Budowa dachu we Wschowie obejmuje wiele etapów, w tym: dobór materiałów, ich montaż, obróbkę środkami ochronnymi, montaż dodatkowych elementów dekoracyjno-użytkowych, pokrycie dachówką lub innym rodzajem pokrycia dachowego.

Podczas budowy dachu przez dekarzy z naszego portalu we Wschowie obowiązkowo przestrzegają ścisłej kolejności działań, a sprawdzenie każdego z etapów realizacji projektu to klucz do uzyskania niezawodnej ochrony, dla której nie będą problemem obfite opady deszczu ani silny wiatr.

Pomagają zarówno w doborze rodzaju dachu, jak i przy wyborze wszystkich niezbędnych materiałów, a wszystkie prace wykonują szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganymi normami. Na zrealizowane projekty udzielana jest gwarancja.

Usługi dekarskie montażu dachu we Wschowie możesz zamówić nie tylko dla budynku prywatnego, ale także o przeznaczeniu biurowym lub technicznym. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia.

Remonty dachów

Wykonawcy z naszego portalu we Wschowie są gotowi wykonać naprawę dachów o dowolnym stopniu złożoności, w tym:

 • Lokalną naprawę dachów we Wschowie, polegającą na usuwaniu uszkodzeń, wymianie materiałów pokrycia dachowego, uszczelnieniu, a w razie potrzeby także pomalowaniu powierzchni dachu. Takie naprawy są przeprowadzane tylko przy sprzyjającej pogodzie.
 • Remont kapitalny, przewidujący bardziej szeroki zakres prac, w tym: demontaż starego dachu, obróbkę wszystkich powierzchni mieszankami antyseptycznymi, wodoodpornymi i ognioodpornymi, naprawę konstrukcji metalowych i drewnianych, montaż nowego dachu i jego malowanie;
 • Awaryjne remonty dachów we Wschowie. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy remont trzeba zrealizować pilnie, a usterki mają lokalny charakter. Tę usługę, najczęściej zamawianą w przypadku obecności mechanicznych uszkodzeń dachu, realizujemy pilnie, niezależnie od sytuacji pogodowej. Na wszystkie zrealizowane prace udzielana jest gwarancja.

Malowanie dachów

Malowanie dachu we Wschowie to popularna usługa, gdyż pozwala przywrócić nie tylko estetyczność całej budowli, ale i ochronne właściwości dachu. Nasi wykonawcy wszystkie prace realizują w kilku etapach:

 • Przygotowanie powierzchni do malowania, jej oczyszczenie;
 • Nałożenie warstwy ochronnej i wyrównującej;
 • Nałożenie odpowiedniej ilości warstw farby;
 • Dodanie warstwy ochronnej.

Podczas malowania dachów dekarzy z naszego portalu we Wschowie wykorzystują specjalną farbę dachową na bazie lateksu, która zapobiega zbieraniu się wody na dachu i rozwojowi mchów, grzybów oraz porostów. Wybór tego lub innego rodzaju farby zależy od preferencji klienta i jego możliwości finansowych, jednak zadaniem naszych wykonawców jest zapewnienie wysokiej jakości malowania dachu, które zachwyci oko klienta, a jednocześnie pozwoli zachować, a nawet wzmocnić ochronną oraz izolacyjną funkcję dachu, niezależnie od jego rozmiaru i typu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę dekarz we Wschowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi dekarz we Wschowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi dekarz we Wschowie?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi dekarz we Wschowie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi dekarz we Wschowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi dekarz we Wschowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi dekarz we Wschowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi dekarz we Wschowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę dekarz we Wschowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii dekarz we Wschowie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi dekarz we Wschowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi dekarz we Wschowie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi dekarz we Wschowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi dekarz we Wschowie jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii dekarz we Wschowie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.