Deratyzacja

Skuteczna i ekologiczna deratyzacja — to usługa realizowana w pomieszczeniach różnego typu, których właściciele chcą pozbyć się od gryzoni. Preparaty stosowane w procesie świadczenia usługi nie pozostawiają smug i widocznych śladów, są bezpieczne dla ludzi, a wszystkie prace tego typu są wykonywane z uwzględnieniem wymogów sanitarnych.

Deratyzacja

Deratyzacja: skuteczne rozwiązania

Co to jest deratyzacja? Deratyzacja to zespół środków sanitarno-epidemiologicznych podejmowanych na terenach mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych i innych, a także na terenach niezabudowanych w celu zwalczania szkodliwych gryzoni: szczurów, myszy, kretów itp. Dość często usługa deratyzacji świadczona jest równolegle z dezynfekcją i dezynsekcją, gdyż często gryzonie i owady są źródłem niebezpiecznych dla człowieka chorób (np.: dżumy, cholery, wścieklizny, leptospirozy i wielu innych).

Niepodważalną zaletą firm współpracujących z OTOmistrz są ceny deratyzacji, które kształtują się z uwzględnieniem kilku wskaźników:

  • Powierzchni pomieszczenia lub działki, na której realizowane jest zlecenie;
  • Ilości szkodników i ich typu;
  • Wybranej metody zwalczania gryzoni;
  • Liczby podejść do realizacji zlecenia. 

Po ukończeniu deratyzacji dokonuje się kontroli, pozwalającej upewnić się, że wszystkie szkodniki zostały usunięte z miejsca realizacji prac.

Dlaczego warto zamówić usługę deratyzacji za pomocą OTOmistrz?

Na portalu OTOmistrz umieszczamy informacje o firmach zatrudniających deratyzatorów, posiadających spore doświadczenie w walce z gryzoniami oraz umiejących posługiwać się najnowszymi technologiami i truciznami, pozwalającymi skutecznie likwidować szkodniki, nie naruszając jednocześnie sprawnego funkcjonowania ekosystemu.

Każdy z klientów wybranej na naszej stronie firmy sprzątającej może czuć się całkiem spokojnie, gdyż fachowcy z pewnością będą posiadać rzetelnie przemyślane sposoby realizacji zleceń, a bezpieczeństwo zleceniodawców stawiać na pierwszym miejscu. W procesie realizacji zlecenia zostanie dokładnie wyjaśnione, co to jest deratyzacja oraz jak działać w przyszłości, by zapobiec pojawieniu się gryzoni w pomieszczeniu lub na działce. W procesie realizacji zleceń nie zakłóca się normalnego funkcjonowania biur lub gospodarstw domowych, na terenie których prowadzone są przedsięwzięcia gryzoniobójcze.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę deratyzacja

Jesienią porządkowałem wiejski dom i odkryłem, że ​​osiedliły się w nim szczury. Nie czekałem i od razu zacząłem wybierać firmę świadczącą usługi odszczurzania w Warszawie. Postanowiliśmy zamówić usługę razem z sąsiadem, wybierając odpowiednią firmę na OTOmistrz. Zarówno ja, jak i on, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i efektów, dlatego polecam OTOmistrz wszystkim zainteresowanym.

Piotr

Firma deratyzacyjna, której usługi zamówiłam na OTOmistrz, stała się dla mnie prawdziwym ratunkiem! Nigdy nie myślałam, że można tak szybko i na tak długo pozbyć się kretów, psujących moje plony. Dodatkowo powiedziano mi, że podczas pracy wykorzystywano skuteczną i szybko działającą truciznę, co też jest dobre, gdyż niestety szkodnikami są jednak żywe stworzenia.

Zuzanna

Za pomocą OTOmistrz zamawiałem deratyzację myszy. Już po pierwszej procedurze w moim magazynie prawie nie było szkodników, a za drugim podejściem problem, z którym borykałem się przez kilka lat, w końcu został rozwiązany. Cieszę się, że wybrałem do współpracy deratyzatorów z tej strony.

Daniel

Jeśli już zamawiam usługi deratyzacji, to wyłącznie za pośrednictwem OTOmistrz. Tu każdy z deratyzatorów posiada wiedzę i działa naprawdę fachowo: nie muszę się martwić tym, jaką truciznę wybrać lub gdzie najlepiej umieścić pułapkę. Dodatkowo jak porównywałam ceny na tego typu usługi, doszłam do wniosku, że cena deratyzacji w firmach z portalu OTOmistrz jest jedną z najniższych.

Danuta

Cennik deratyzacji był dla mnie kluczowy, jak wybierałem firmę do zwalczania gryzoni w moim biurze. W wybranej za pomocą OTOmistrz firmie dostałem naprawdę fachowo świadczone usługi, a dodatkowo bardzo indywidualne podejście do klienta. Doradzili mi także ustawić kilka stacji deratyzacyjnych dla szczurów i już od kilku miesięcy zapomniałem nawet o istnieniu podobnych problemów.

Michał