Deratyzacja w Warszawie


Deratyzacja wykonana z uwzględnieniem wymogów sanitarnych jest ważnym warunkiem bezpieczeństwa dla każdego mieszkańca miasta. W naszej firmie dokonujemy prac deratyzacyjnych w budynkach mieszkalnych i pomieszczeniach biurowych, a także na przylegających do nich terenach.
Deratyzacja wykonana z uwzględnieniem wymogów sanitarnych jest ważnym warunkiem bezpieczeństwa dla każdego mieszkańca miasta. W naszej firmie dokonujemy prac deratyzacyjnych w budynkach mieszkalnych i pomieszczeniach biurowych, a także na przylegających do nich terenach.

Usługi

Deratyzacja w Warszawie

Deratyzacja w Warszawie

Sposób i terminy realizacji naszych usług deratyzacji w Warszawie zawsze uzgadniamy z klientami: to od nich zależy, z których środków gryzoniobójczych skorzystamy na obiekcie i, odpowiednio, jaki będzie cennik usług deratyzacji. Wśród dostępnych sposobów zwalczania szkodników najczęściej posługujemy się dwoma: 

 • Mechanicznym, polegającym na zastawianiu pułapek na danym obszarze, łączonych także z odstraszaczami ultradźwiękowymi. Szczególnie dobrze w procesie odszczurzania sprawdzają się pułapki elektroniczne, które zalecamy wszystkim klientom, jeśli liczba gryzoni w ich posiadłościach nie jest wielka;
 • Chemicznym, polegającym na rozstawianiu na terenie karmników z zatrutą karmą (ta metoda dobrze sprawdza się jako profilaktyczna, ale jest mało skuteczna w sytuacjach, kiedy liczba szczurów, myszy lub innych gryzoni jest duża) lub rozpylaniu trujących gazów, pozwalających na eksterminację większości szkodników w jak najkrótszym czasie.
od 200 zł Zamów

O nas

Dlaczego wybrać nas dla deratyzacji w Warszawie?

Deratyzacja w Warszawie — to usługa, wymagająca wiedzy, rzetelności i rozumienia sposobów korzystania z wykorzystywanych urządzeń i technologii. Do dyspozycji naszych klientów są nie tylko nowoczesne środki gryzoniobójcze, ale także nowoczesne stacje deratyzacyjne, których efektywność pozostaje naprawdę wysoka — zarówno w warunkach pomieszczeń mieszkalnych, jak i przemysłowych lub produkcyjnych.

Ważne miejsce w naszej działalności zajmuje nie tylko walka z gryzoniami, ale i kontrola sanitarna już z deratyzowanych obiektów w Warszawie. Po podpisaniu umowy z klientem deratyzator kilka razy w roku przybywa na obiekt sprawdzając, czy nie pojawiły się nowe gniazda gryzoni, uzupełnia karmniki z trucizną, w razie potrzeby umawia się na termin i sposób pozaplanowej deratyzacji. O tym, ile kosztuje deratyzacja w Warszawie, a także, w jaki sposób najlepiej ja zrealizować na Twoim obiekcie można dowiedzieć się, kontaktując się z naszymi managerami telefonicznie lub przez Internet.

647 Zamówienia w realizacji
3+ Lata doświadczenia
593 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o deratyzacji w Warszawie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Jesienią porządkowałem wiejski dom i odkryłem, że ​​osiedliły się w nim szczury. Nie czekałem i od razu zacząłem wybierać firmę świadczącą usługi odszczurzania w Warszawie. Postanowiliśmy zamówić usługę razem z sąsiadem. Zarówno ja, jak i on, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i efektów, dlatego polecamy tę firmę wszystkim zainteresowanym.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Piotr
Piotr
Warszawa

Zamawiałem tu deratyzację myszy w Warszawie. Już po pierwszej procedurze w moim magazynie prawie nie było szkodników, a za drugim podejściem problem, z którym borykałem się przez kilka lat, w końcu został rozwiązany. Cieszę się, że wybrałem do współpracy tych deratyzatorów.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Daniel
Daniel
Warszawa

Ta firma deratyzacyjna stała się dla mnie prawdziwym ratunkiem! Nigdy nie myślałam, że można tak szybko i na tak długo pozbyć się kretów, psujących moje plony. Dodatkowo powiedziano mi, że podczas pracy wykorzystywano skuteczną i szybko działającą truciznę, co też jest dobre, gdyż niestety szkodnikami są jednak żywe stworzenia.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Zuzanna
Zuzanna
Warszawa

Jeśli już zamawiam usługi deratyzacji w Warszawie, to wyłącznie w tej firmie. Każdy z deratyzatorów posiada wiedzę i działa naprawdę fachowo: nie muszę się martwić tym, jaką truciznę wybrać lub gdzie najlepiej umieścić pułapkę. Dodatkowo jak porównywałam ceny na tego typu usługi, doszłam do wniosku, że w tej firmie cena deratyzacji jest jedną z najniższych w Warszawie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Danuta
Danuta
Warszawa

Cennik deratyzacji w Warszawie był dla mnie kluczowy, jak wybierałem firmę do zwalczania gryzoni w moim biurze. Tu dostałem naprawdę fachowo świadczone usługi, a dodatkowo bardzo indywidualne podejście do klienta. Doradzili mi także ustawić kilka stacji deratyzacyjnych dla szczurów i już od kilku miesięcy zapomniałem nawet o istnieniu podobnych problemów.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Michał
Michał

O usłudze

Jak świadczymy usługę deratyzacji szczurów w Warszawie?

Przystępując do realizacji każdego zlecenia w naszej firmie deratyzacyjnej w Warszawie staramy się jak najbardziej kompleksowo ocenić stopień obecności szkodników na obiekcie, a także wyjaśnić przyczyny pojawienia się problemu. Na podstawie takiej analizy podejmujemy od razu dwie decyzje: o rozwiązaniach, które będziemy wykorzystywać w celu deratyzacji szczurów i myszy, a także drogach usunięcia czynników, które spowodowały rozsiedlenie gryzoni. Po ustaleniu sposobu świadczenia usługi informujemy klientów o cenie deratyzacji myszy i szczurów. Następnie, jeśli klient zgadza się z zaproponowanymi warunkami, podpisujemy umowę o świadczeniu usług.
Do świadczenia usług w zakresie deratyzacji pomieszczeń i terenów otwartych w Warszawie zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, umiejących posługiwać się najbardziej nowoczesnymi środkami do zwalczania gryzoni. Ceny produktów stosowanych do zwalczania gryzoni pokazują, że bardziej opłaca się zamówienie naszych usług, niż zakup trucizn na zwalczanie gryzoni w supermarketach. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że dodatkowo trzeba będzie kupić rękawiczki, a w niektórych przypadkach także ochronne kombinezony oraz we właściwy sposób zadbać o ochronę dróg oddechowych. W efekcie koszt usług naszej firmy deratyzacyjnej jest zdecydowanie niższy, niż samodzielna walka ze szkodnikami.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat deratyzacji w Warszawie

⭐ Jakie sposoby zwalczania gryzoni uważane są za najbardziej skuteczne?
Usługi deratyzacji w Warszawie zawsze świadczymy z uwzględnieniem liczby gryzoni oraz lokalizacji obiektu, na którym realizowane jest zlecenie. Ze względu na coraz silniejsze dbanie o bezpieczeństwo ze strony większości obywateli miasta, w wielu dzielnicach liczba szkodliwych gryzoni jest minimalna i w tym przypadku bardziej opłacalne będą prace profilaktyczne. Są jednak miejsca, szczególnie obiekty przemysłowe i handlowe, a także stare domy, gdzie liczba gryzoni jest naprawdę spora i w celu ich zwalczenia trzeba dołożyć większych starań. W pierwszym przypadku wykorzystywane są pułapki i odstraszacze, w tym ultradźwiękowe, w drugim zaś — trucizna, pozwalająca w ciągu zaledwie kilku dni pozbyć się niebezpiecznych dla człowieka i jego gospodarstwa domowego szkodników.
⭐ Od czego zależy cennik deratyzacji w Warszawie?
Przede wszystkim od tego, w jakim stopniu zanieczyszczony jest obiekt, na terenie którego wykonujemy zlecenie. Oddziałuje to także na to, jakich środków gryzoniobójczych i w jakiej ilości będziemy potrzebować, ile stacji deratyzacyjnych umieścimy w celu profilaktyki itp. Te i wiele innych szczegółów zawsze uzgadniamy z naszymi klientami.
⭐ Dlaczego deratyzację warto zamawiać jednocześnie z dezynfekcją i dezynsekcją?
Ta potrzeba płynie z tego, że większość gryzoni nie tylko uszkadza nasze domy, biura i zapasy, ale także przenosi liczne choroby, które są niebezpieczne dla człowieka. Nawet jeśli dokładnie wysprzątasz pomieszczenie po dokonaniu deratyzacji w Warszawie, nie ma gwarancji, że w pomieszczeniu nie pozostaną patogeny na przykład dżumy, lub pchły, które wcześniej żyły na szczurach i są również nosicielami chorób zakaźnych. Z tego powodu zalecamy zamówić razem z deratyzacją szczurów w Warszawie dezynfekcję i kolejno dezynsekcję pomieszczenia.
⭐ Czy firma świadczy usługi profilaktycznej deratyzacji?
Tak, profilaktyczna deratyzacja w Warszawie jest jedną z najczęściej zamawianych u nas usług. Metody i środki deratyzacji dobieramy uwzględniając gatunek gryzoni, ich pochodzenie oraz przyczyny rozmnożenia się na obiekcie. Dodatkowo bierzemy pod uwagę budżet zleceniodawcy oraz sposób korzystania z obiektu. Na przykład, karmniki z trucizną nie powinny być wykorzystywane w miejscach, z których także korzystają dzieci i zwierzęta domowe, więc w tej sytuacji bardziej opłacalne będzie stosowanie pułapek elektronicznych lub mechanicznych.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera