Dezynfekcja

Reprezentujemy profesjonalną dezynfekcję mieszkania, domu, piwnicy, biura, wszelkiego rodzaju hal i pomieszczeń. Wykonawcy z naszego serwisu stosują nowoczesne metody, mają zaawansowany sprzęt i środki, które pozwalają skutecznie wyeliminować chorobotwórcze drobnoustroje.

Dezynfekcja

Metody dezynfekcji pomieszczeń

 • Metody dezynfekcji pomieszczeń

Specjaliści z naszej platformy przeprowadzają dezynfekcje na wiele sposobów. Krótko omówimy, jakie są i gdzie możemy zastosować.

 • Opryskiwanie

Stosują tę uniwersalną metodę do dezynfekcji podłóg, przedmiotów i powierzchni bez specjalnego przygotowania.

 • Zamgławianie

W taki sposób dezynfekują mieszkania i pomieszczenia z wyposażeniem, poprzez wprowadzenie środków chemicznych w postaci mgły.

 • Gazowanie

Dezynfekcja pomieszczeń zamkniętych, przez aktywację chemicznych substancji w postaci gazu na określony czas. 

 • Ozonowanie

Zabieg jest przeprowadzany w zabezpieczonych pomieszczeniach, wykorzystując generatory ozonu bez użycia substancji chemicznych. Dzięki tej metodzie dezynfekcji mieszkania, pluskwy itp. szkodniki też skutecznie znikają. Ozonowanie odkaża pomieszczenie i odświeża powietrze, jest bardzo pomocne także przy dezynfekcji po zmarłym.

 • Naświetlanie

Prosta metoda użycia lamp UV do odkażania przez promieniowanie ultrafioletowe. Powszechnie stosowane w szpitalach, przychodniach itp. Trwa kilka godzin, ma mocne działanie bakteriobójcze.

Negatywny wpływ na skórę i oczy wymaga przeprowadzenia procedury w zabezpieczonych pomieszczeniach. Stosując urządzenia przepływowe, unika się zagrożenia dla człowieka i można przeprowadzać dezynfekcję w domach, urzędach, poczekalniach w obecności ludzi.

Dlaczego warto zlecić dezynfekcje pomieszczeń przez nasz serwis?

Priorytetem współpracujących z nami firm dezynfekcyjnych jest troska o wygodę klienta, rzetelne i niezwłoczne wykonanie zadań według życzeń zleceniodawcy. Wykonują każde zlecenie z indywidualnym podejściem do sprawy.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy stosują nowoczesne metody w dogodnej cenie dezynfekcji. Odkażają nowoczesnymi środkami, które nie tylko docierają w trudno dostępne miejsca, ale też tworzą nano powłokę, co pozwala chronić powierzchni przed ponownym zasiedleniem drobnoustrojów.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami fizycznymi, oferujemy zapewnienie szerokiego zakresu usług i najlepszy cennik dezynfekcji w Polsce. Zostaw nam swój kontakt, a oddzwonimy w jak najbardziej krótkim czasie, wyjaśnimy szczegóły zlecenia i niezwłocznie zaczniemy realizację.

Czym jest dezynfekcja i jakie ma znaczenie w zapobieganiu szerzeniu się chorób?

Dezynfekcja albo odkażanie to są działania, których celem jest niszczenie chorobotwórczych drobnoustrojów i ich przetrwalników. W dobie pandemii sterylizacja i dezynfekcja odgrywają najważniejszą rolę w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Skuteczność procedury mycia i dezynfekcji zależy od wybranej metody, stężenia stosowanych środków, czasu działania i stanu obiektu. Więc dlatego warto się zgłosić do fachowców, ponieważ tylko regularna i profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń, zapewnia całkowite bezpieczeństwo.

W zależności od stanu obiektu nasi wykonawcy stosują następne metody dezynfekcji:

 • Gazowanie;
 • Zamgławianie;
 • Ozonowanie;
 • Opryskiwanie;
 • Naświetlanie;

One skutecznie eliminują wirusy w każdym zakamarku powierzchni i wyposażenia. Właśnie takie działania zapobiegają szerzeniu się koronawirusa i są gwarancją bezpieczeństwa zdrowia.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o dezynfekcji

Potrzebowałem fachowej i szybkiej dezynfekcji mieszkania po pasożytach i właśnie ten serwis spełnił moje oczekiwania. Zrobili wszystko jak należy, przyjechali dokładnie na umówioną godzinę. Dodatkowo doradzili suchą dezynfekcje dla moich zwierzaków. Polecam 🙂

Marek

B porównaniu z innymi firmami ładnie zrobili sterylizacje i dezynfekcje, wyjaśnili, opisali w papierach z gwarancją jakości. Bardzo przyjemna obsługa, dokładnie wykonali tak, jak mówili. W dodatku byłam zaskoczona niską ceną, gorąco wszystkim polecam.

women
Katarzyna

Zastanawiałam się, co to jest dezynfekcja profesjonalna i po co w ogóle, czy nie wystarczy, że mamy wszędzie środki dezynfekujące. Postanowiłam spróbować, zostawiłam kontakt, oddzwonili prawie natychmiast, wytłumaczyli ładnie o co chodzi, doradzili jak najlepiej. Niedrogo zrobili, jak należy. Super serwis, polecam.

Barbara

Po wprowadzeniu do kamienicy nie podobały mi się zapachy, więc zgłosiłem OTOmistrzowi swój problem. Szybko przybył cudotwórca z pudełkiem do ozonowania i perfekcyjnie odświeżył mieszkanie. Po dezynfekcji mieszkania, pluskwy też zniknęły. Jestem pod wielkim wrażeniem, 100% POLECAM!

Sebastian

Super fachowa obsługa i wiedza w temacie, a najważniejsze to szacunek do klienta. Zamówiłam z polecenia koleżanki i było warto, męczyły nas przykre zapachy. Teraz podłogi w domu zdezynfekowane, zrobiło się świeżutko jak nigdy. Panowie byli tacy uprzejmi, wszystko ładnie tłumaczyli i odpowiadali na pytania. O stokroć polecam.

Aleksandra