Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Dezynsekcja mieszkań

Dezynsekcja

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Dezynsekcja - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Dezynsekcja są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Dezynsekcja

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Dezynsekcja

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Usługa dezynsekcji szybko, skutecznie, jakościowo

 

Firmy prezentowane w naszym serwisie świadczą usługę dezynsekcji mieszkań na terenie całej Polski. Skutecznie zwalczają różne rodzaje owadów, w tym karaluchy, pchły, mrówki, mole itp. Decydując się na współpracę z naszym serwisem możesz być pewny, że zostanie dobrana skuteczna metoda zwalczania szkodników specjalnie do Twojego lokalu, stworzono bariera ochronna: w ten sposób szkodniki jeszcze przez wiele miesięcy nie pojawią się w pomieszczeniu. Do realizacji usługi firmy posiadają cały niezbędny sprzęt, ponadto ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, by świadczyć maksymalnie jakościowe i skuteczne usługi.

Wszystkie prace dokonywane są na podstawie podpisywanej z klientem umowy, w której uzgadniane są nie tylko środki wykorzystywane w procesie dezynsekcji mieszkania, ale także koszt usług, który pozostaje niezmienny w czasie realizacji zlecenia.

Czym jest dezynsekcja?

Często nasi klienci pytają o to, czym jest dezynsekcja. Otóż, jest to zestaw (ważne: zestaw, a nie jedno) działań, skierowanych na zwalczanie szkodliwych owadów, które nie tylko zakłócają normalny tryb życia człowieka, rozprzestrzeniają infekcje, ale dodatkowo psują jedzenie, a nawet samo mieszkanie.  Do dezynsekcji mieszkania mogą być wykorzystywane różne środki owadobójcze, nasze doświadczenie pokazuje, że najlepiej sprawdzają się, kiedy działają w połączeniu. Na przykład, szczególnie skuteczne jest łączenie środków chemicznych i biologicznych, pozwalających pozbyć się owadów na różnych etapach ich rozwoju i tym samym nie tylko wizualnie oczyścić z nich mieszkanie, ale i uchronić je przed ponownym rozmnożeniem szkodników. 

Cennik dezynsekcji zależy od rodzaju szkodników, ich ilości, a także preparatów wybranych do ich zwalczania. Zwracając się do naszego serwisu OTOmistrz możesz być pewny, że wszystkie prace będą zrealizowane szybko, skutecznie i z rygorystycznym przestrzeganiem wcześniej podpisanej umowy.

Dlaczego warto wybrać firmę z naszego serwisu OTOmistrz do przeprowadzenia dezynsekcji?

Czy dezynsekcja jest szkodliwa dla ludzi? Na szczęście odpowiedź na to pytanie jest negatywna. Wybierając nasz serwis możesz być pewny, że zostaną wykorzystane środki na owady, które są całkiem bezpieczne nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt domowych. Oznacza to także, że już w ciągu kilku godzin po realizacji usługi możesz powrócić do stylu życia, który lubisz. Różnica będzie tak, że bez obrzydliwych owadów. Dokładnie rozumiemy, co to jest dezynsekcja do skutku, dlatego zamawiając usługi w naszym serwisie możesz być spokojny: zwalczymy wszystkie szkodniki. a jeśli nam się to nie uda za pierwszym razem: wykonamy prace ponownie całkowicie za darmo.