Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Dezynsekcja mieszkań Łódź

Dezynsekcja w Łodzi

Dezynsekcja Łódź
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Dezynsekcja - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Dezynsekcja są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Zwalczanie mrówek w domu

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Dezynsekcja w Łodzi

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o usługę dezynsekcja w Łodzi

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Dezynsekcja: co to jest?
Dezynsekcja to jeden z rodzajów dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, którego zadaniem jest pozbycie się szkodników owadzich, będących nosicielami groźnych chorób zakaźnych. Dezynsekcję można przeprowadzić przy użyciu specjalnych środków chemicznych (w tym zw. gorącej lub zimnej mgły), poprzez wystawienie na działanie gorącej wody z parą lub przy użyciu biologicznego środka owadobójczego
Czy dezynsekcja jest szkodliwa dla ludzi?
Tradycyjne trucizny, stosowane do dezynsekcji, były szkodliwe nie tylko dla owadów, ale także ludzi i ich zwierząt domowych. Jednak nowoczesne środki owadobójcze są zupełnie inne: oddziałują konkretnie na szkodniki, czasem nawet tylko na osobniki konkretnego gatunku. Niemniej jednak podczas wykonywania prac dezynsekcyjnych zachęcamy klientów do opuszczenia mieszkania wraz ze zwierzętami domowymi, a także możliwie jak najdokładniejszego usunięcia przedmiotów z otwartych powierzchni. Po zakończeniu prac można od razu wracać do mieszkania.
Prusaki w domu: skąd może pojawić się taki problem?
Tak naprawdę w XXI wieku nie jesteśmy w żaden sposób zabezpieczeni przed szkodliwymi owadami i pojawiają się one w pomieszczeniu prawie „znikąd”. Nasze doświadczenie zwalczania karaluchów w Łodzi świadczy o tym, że najczęściej pojawiają się w pomieszczeniach, gdzie niesystematycznie wyrzucane są śmieci lub w sytuacjach, kiedy ktoś z sąsiadów nie prowadzi dezynsekcji i szkodniki zaczynają zwiększać swoją przestrzeń zamieszkania
Jakie środki wykorzystywane są do dezynsekcji?
Nowoczesne technologie przyczyniły się do powstania nowych, całkowicie bezpiecznych dla ludzi produktów do dezynsekcji mieszkań, które nie pozostawiają śladów na ścianach, meblach, sufitach i podłogach, a także nie pozostawiają żadnego zapachu. Są również bezpieczne dla zwierząt domowych, które są bardzo wrażliwe na różne składniki tego typu produktów. Z powodzeniem stosujemy środki w mikrokapsułkach o wydłużonym działaniu: trucizna tego typu może zachowywać efektywność nawet po upływie kilku miesięcy.

Charakterystyka świadczenia usług dezynsekcji w Łodzi przez firmy z OTOmistrz:

Świadcząc usługę dezynsekcji w Łodzi stosowanych jest jednocześnie kilka skutecznych metod zwalczania owadów:

 • Chemiczne, przewidujące wykorzystanie trucizn, skierowanych na zniszczenie osobników konkretnego gatunku;
 • Fizyczne, przewidujące niszczenie szkodników parą lub wysoką temperaturą;
 • Biologiczne, czyli wykorzystanie środków hormonalnych, pozwalających pozbyć się owadów na różnych etapach ich rozwoju;
 • Mechaniczne, a więc zastawianie pułapek oraz barier ochronnych.

Cena zwalczania pluskiew i rybików w domu zależy od kilku czynników, a przede wszystkim poziomu zainfekowania obiektu oraz rozmiaru pomieszczeń i ilości mebli w nim. Cena dezynsekcji w Łodzi jest zależna także od tego, jaki gatunek owadów należy zniszczyć w procesie realizacji zlecenia, a także jakie insektycydy i w jaki sposób będą wykorzystywane w procesie realizacji zlecenia. Jeśli dodatkowo do usługi dezynsekcji w Łodzi zamawiane jest tworzenie barier zabezpieczających przed ponownym przenikaniem owadów do pomieszczenia, koszt usług wzrośnie.

Dezynsekcja mieszkań w Łodzi przez firmy prezentowane w serwisie OTOmistrz

Dezynsekcja w Łodzi, wraz z dezynfekcją i deratyzacją, to środki sanitarne mające na celu utrzymanie normalnej sytuacji epidemiologicznej i zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych przez owady. 

Dezynsekcja w Łodzi, realizowana przez pracowników firm prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz, pozwala nie tylko na zmniejszenie ryzyka zarażenia się chorobami zakaźnymi i pasożytniczymi, które są przenoszone przez stawonogi (salmonellozą, gruźlicą, zapaleniem wątroby i wieloma innymi), ale również na pozbycie się takich problemów, jak: zepsuta żywność, niehigieniczne warunki zamieszkania oraz możliwość ugryzienia.

Firmy z naszego serwisu wiedzą wszystko o tym, jak zwalczyć prusaki oraz jak pozbyć się rybików, wykorzystują nowoczesny sprzęt i stosują innowacyjne technologie — wszystko to pozwala zagwarantować wspaniały efekt prac nawet w domach, gdzie wyeliminowanie owadów nie udawało się przez długi czas.

Dezynsekcja pluskwy

Pytanie o to, jak pozbyć się pcheł oraz pluskiew, niestety nadal często pojawia się wśród naszych klientów. Pluskwy to niebezpieczne pasożyty wysysające krew, które przenoszą liczne choroby zakaźne, w tym zapalenie wątroby typu B, tyfus, tularemię, brucelozę, ospę i gruźlicę. Używanie domowych środków zwykle nie daje pożądanych rezultatów, dlatego zalecamy korzystanie z naszej usługi zamgławiania zimną lub gorącą mgłą. Usługa dezynsekcji pluskiew w Łodzi, świadczona przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz, obejmuje także tworzenie barier przeszkadzających w trafianiu tych owadów do mieszkania. Jeśli zdecydujesz się na dezynsekcję pluskiew w Łodzi, cena tej usługi firm z naszego serwisu mile Cię zaskoczy.

Dezynsekcja karaluchów

Jak pokazują badania epidemiologów, karaluchy to jedne z najgroźniejszych owadów dla człowieka — przenoszą choroby zakaźne, a sam fakt ich obecności jako sąsiadów jest dla wielu po prostu obrzydliwy. w Łodzi podejmowane są systematyczne działania, których celem jest zwalczanie karaluchów , jednak nie udaje się pozbyć tych szkodników w całości, gdyż szybko adaptują się do stosowanych trucizn. Jak zwalczyć prusaki? Poprzez skorzystanie z usług firm prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz. Specjalistyczna usługa zwalczania prusaków w Łodzi obejmuje zestaw środków mechanicznych, chemicznych i biologicznych, które mają na celu całkowitą dezynfekcję pomieszczeń, w tym miejsc najbardziej niedostępnych. Gwarantujemy skuteczność dezynsekcji karaluchów w Łodzi już po pierwszym zastosowaniu.

Dezynsekcja rybików

Oferujemy również dezynsekcję rybików w Łodzi. Rybiki osiedlają się w mieszkaniach o podwyższonym poziomie wilgotności i złej wentylacji. Pojawienie się tego owada w mieszkaniu może doprowadzić do licznych kłopotów, gdyż odżywia się on produktami pochodzenia roślinnego, w tym zawierającymi skrobię lub polisacharydy. Zatem dieta rybików może obejmować cukier, mąkę, klej, okładki książek, papier, w tym tapety itp. Dodatkowo niektóre osobniki rybików przenoszą zarodniki chorobotwórczych grzybów. Firmy z naszego serwisu OTOmistrz skutecznie zwalczają rybiki w Łodzi, wykorzystując trutki, zamgławianie zimną lub gorącą mgłą.

Zwalczanie pcheł

Usługa zwalczania pcheł, choć wielu uważa inaczej, jest niezbędna nie tylko w mieszkaniach i domach, w których mieszkają zwierzęta domowe. Owady te lubią przenikać do budynków, których piwnice są podatne na zalanie, a w sezonie letnim osiedlają się nawet na wyższych piętrach lokali mieszkalnych. Jak pozbyć się pcheł w domu? Zalecamy nie tracić czasu na przetestowanie domowych insektycydów i od razu zwrócić się do naszego serwisu: firmy prezentowane w OTOmistrz posiadają nowoczesne środki, które pozwalają jakościowo pozbyć się pcheł, a także zdezynfekować po nich  pomieszczenie. Stosowane środki do usuwania w Łodzi są ekologiczne, bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Zwalczanie moli

Dezynsekcję moli spożywczych należy przeprowadzić natychmiast po znalezieniu tego owada w domu lub biurze: w przeciwnym razie populacja będzie się bardzo szybko rozmnażać i może spowodować poważne szkody w Twojej nieruchomości. Do zwalczania moli w Łodzi  stosowane są metody rozpylania gorącej lub zimnej mgły, które są skuteczne w walce zarówno z dorosłymi osobnikami, jak i larwami. Przed przybyciem dezynsektorów nie trzeba przygotowywać pomieszczeń, a zaletą zwalczania moli w Łodzi będzie jednoczesne niszczenie innych mikroorganizmów, także bakterii i wirusów.

Zwalczanie mrówek

Mrówki żyjące w mieszkaniach lub domach prywatnych są szkodnikami, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie. Skuteczne zwalczanie mrówek w Łodzi jest niezbędne nie tylko pod tym względem, że przenoszą liczne infekcje, ale też dlatego, że mogą powodować psucie się produktów żywnościowych, niszczenie tapet, a nawet elewacji budynku. W procesie  dezynsekcji mrówek w Łodzi nie tylko są zwalczane dorosłe osobniki, ale i zapobiega się rozwojowi larw i jaj mrówek, tym samym całkowicie niszcząc ich kolonię.