Dezynsekcja w Warszawie


Skuteczne rozwiązania w zakresie zwalczania karaluchów, pluskiew, komarów, pcheł i innych szkodników. Zapobiegawcze, planowe i pilne prace w zakresie dezynsekcji od lidera branży w Warszawie — naszej firmy. Zadzwoń i sprawdź cennik dezynsekcji w Warszawie.
Skuteczne rozwiązania w zakresie zwalczania karaluchów, pluskiew, komarów, pcheł i innych szkodników. Zapobiegawcze, planowe i pilne prace w zakresie dezynsekcji od lidera branży w Warszawie — naszej firmy. Zadzwoń i sprawdź cennik dezynsekcji w Warszawie.

Usługi

Dezynsekcja pluskwy Dezynsekcja karaluchów Dezynsekcja rybików Zwalczanie pcheł Zwalczanie moli Zwalczanie mrówek

Dezynsekcja pluskwy

Pytanie o to, jak pozbyć się pcheł oraz pluskwy, niestety nadal często pojawia się wśród naszych klientów. Pluskwy to niebezpieczne pasożyty wysysające krew, które przenoszą liczne choroby zakaźne, w tym zapalenie wątroby typu B, tyfus, tularemię, brucelozę, ospę i gruźlicę. Używanie domowych środków zwykle nie daje pożądanych rezultatów, dlatego zalecamy korzystanie z naszej usługi zamgławiania zimną lub gorącą mgłą. Usługa dezynsekcji pluskwy w Warszawie, świadczona przez naszą firmę, obejmuje także tworzenie barier przeszkadzających w trafianiu tych owadów do mieszkania. Jeśli zdecydujesz się na dezynsekcję pluskwy w Warszawie, cena tej usługi w naszej firmie mile Cię zaskoczy.

od 200 zł Zamów

Dezynsekcja karaluchów

Jak pokazują badania epidemiologów, karaluchy to jedne z najgroźniejszych owadów dla człowieka — przenoszą choroby zakaźne, a sam fakt ich obecności jako sąsiadów jest dla wielu po prostu obrzydliwy. w Warszawie podejmowane są systematyczne działania, których celem jest zwalczanie karaluchów, jednak nie udaje się pozbyć tych szkodników w całości, gdyż szybko adaptują się do stosowanych trucizn. Jak zwalczyć prusaki? Poprzez skorzystanie z usług naszej firmy. Nasza specjalistyczna usługa zwalczania prusaków w Warszawie obejmuje zestaw środków mechanicznych, chemicznych i biologicznych, które mają na celu całkowitą dezynfekcję pomieszczeń, w tym miejsc najbardziej niedostępnych. Gwarantujemy skuteczność dezynsekcji karaluchów w Warszawie już po pierwszym ich zastosowaniu.

od 250 zł Zamów

Dezynsekcja rybików

Oferujemy również dezynsekcję rybików w Warszawie Rybiki osiedlają się w mieszkaniach o podwyższonym poziomie wilgotności i złej wentylacji. Pojawienie się tego owada w mieszkaniu może doprowadzić do licznych kłopotów, gdyż odżywia się on produktami pochodzenia roślinnego, w tym zawierającymi skrobię lub polisacharydy. Zatem dieta rybików może obejmować cukier, mąkę, klej, okładki książek, papier, w tym tapety itp. Dodatkowo niektóre osobniki rybików przenoszą zarodniki chorobotwórczych grzybów. Skutecznie zwalczamy rybiki ww Warszawie, wykorzystując trutki, zamgławianie zimną lub gorącą mgłą.

od 300 zł Zamów

Zwalczanie pcheł

Usługa zwalczania pcheł, choć wielu uważa inaczej, jest niezbędna nie tylko w mieszkaniach i domach, w których mieszkają zwierzęta domowe. Owady te lubią przenikać do budynków, których piwnice są podatne na zalanie, a w sezonie letnim osiedlają się nawet na wyższych piętrach lokali mieszkalnych. Jak pozbyć się pcheł w domu? Zalecamy nie tracić czasu na przetestowanie domowych insektycydów i od razu zwrócić się do naszej firmy: posiadamy nowoczesne środki, które pozwalają jakościowo pozbyć się pcheł, a także zdezynfekować po nich  pomieszczenie. Stosowane przez nas środki do usuwanie szerszeni w Warszawie są ekologiczne, bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. 

od 100 zł Zamów

Zwalczanie moli

Dezynsekcję moli spożywczych należy przeprowadzić natychmiast po znalezieniu tego owada w domu lub biurze: w przeciwnym razie populacja będzie się bardzo szybko rozmnażać i może spowodować poważne szkody w Twojej nieruchomości. Do zwalczania moli w Warszawie stosujemy metody rozpylania gorącej lub zimnej mgły, które są skuteczne w walce zarówno z dorosłymi osobnikami, jak i larwami. Przed przybyciem dezynsektorów nie trzeba przygotowywać pomieszczeń, a zaletą zwalczania moli w Warszawie będzie jednoczesne niszczenie innych mikroorganizmów, także bakterii i wirusów.

od 160 zł Zamów

Zwalczanie mrówek

Mrówki żyjące w mieszkaniach lub domach prywatnych są szkodnikami, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie. Skuteczne zwalczanie mrówek w Warszawie jest niezbędne nie tylko pod tym względem, że przenoszą liczne infekcje, ale też dlatego, że mogą powodować psucie się produktów żywnościowych, niszczenie tapet, a nawet elewacji budynku. W procesie dezynsekcji mrówek w Warszawie nie tylko zwalczamy dorosłe osobniki, ale i zapobiegamy rozwojowi larw i jaj mrówek, tym samym całkowicie niszcząc ich kolonię.

od 140 zł Zamów

O nas

Dezynsekcja mieszkań w Warszawie od OTOmistrz

Dezynsekcja w Warszawie, wraz z dezynfekcją i deratyzacją, to środki sanitarne mające na celu utrzymanie normalnej sytuacji epidemiologicznej i zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych przez owady. 

Dezynsekcja w Warszawie, realizowana przez pracowników naszej firmy, pozwala nie tylko na zmniejszenie ryzyka zarażenia się chorobami zakaźnymi i pasożytniczymi, które są przenoszone przez stawonogi (salmonellozą, gruźlicą, zapaleniem wątroby i wieloma innymi), ale również na pozbycie się takich problemów, jak: zepsuta żywność, niehigieniczne warunki zamieszkania oraz możliwość ugryzienia.

Wiemy wszystko o tym, jak zwalczyć prusaki oraz jak pozbyć się rybików, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i stosujemy innowacyjne technologie — wszystko to pozwala zagwarantować wspaniały efekt prac nawet w domach, gdzie wyeliminowanie owadów nie udawało się przez długi czas.

2 Zamówienia w realizacji
5+ Lata doświadczenia
574 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o dezynsekcji w Warszawie od OTOmistrz

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Gryzki w moim domu w Warszawie zostały dobrze zniszczone przez dezynsektorów, którzy przyjechali do mnie dosłownie w kilka godzin po złożeniu zamówienia. Miałam na parę godzin opuścić mieszkanie. Prace wykonano jakościowo: po powrocie w pomieszczeniu wszystko znajdowało się na swoich miejscach, a te brzydkie stworzenia w końcu zniknęły z mojego domu.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Ewa
Ewa
Warszawa

Do zwalczania mrówek w Warszawie zaprosiłem pracowników waszej firmy. Po pierwszej dezynsekcji udało się całkowicie pozbyć się owadów. Od czterech miesięcy już nawet nie wspominam o tym problemie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Rafał
Rafał
Warszawa

Pluskwy domowe to poważny problem. Kiedyś o nim tylko słyszałam, a ostatnio zetknęłam się osobiście. Najpierw spróbowałam kilku środków domowych, wyników nie było żadnych. Zwróciłam się następnie do Państwa firmy. Pracownicy dobrze poradzili sobie z zadaniem, a cennik dezynsekcji okazał się bardzo przystępny.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Diana
Diana
Warszawa

Czytałem w Internecie sporo informacji o tym, jak pozbyć się prusaków i w końcu doszedłem do wniosku, że lepiej zwrócić się do fachowców. Z licznych firm w Warszawie wybrałem waszą i jestem naprawdę zadowolony z efektu prac. Karaluchy w domu więcej mnie nie niepokoją. Dziękuję!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Albert
Albert
Warszawa

O tym, co to jest dezynsekcja sporo słyszałem, ale nigdy nie myślałem, że mieszkając w stolicy, prawie w samym centrum miasta, będę potrzebował tego typu usług. Pluskwy domowe, które pojawiły się jakby znikąd stały się prawdziwym problemem. Dziękuję, naprawdę wiecie jak pozbyć się pluskiew!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Artur
Artur

O usłudze

Charakterystyka świadczenia usług dezynsekcji w Warszawie przez naszą firmę

Świadcząc usługę dezynsekcji w Warszawie stosujemy jednocześnie kilka skutecznych metod zwalczania owadów:
 • Chemiczne, przewidujące wykorzystanie trucizn, skierowanych na zniszczenie osobników konkretnego gatunku;
 • Fizyczne, przewidujące niszczenie szkodników parą lub wysoką temperaturą;
 • Biologiczne, czyli wykorzystanie środków hormonalnych, pozwalających pozbyć się owadów na różnych etapach ich rozwoju; 
 • Mechaniczne, a więc zastawianie pułapek oraz barier ochronnych.
Cena zwalczania pluskiew i rybików w domu zależy od kilku czynników, a przede wszystkim poziomu zainfekowania obiektu oraz rozmiaru pomieszczeń i ilości mebli w nim. Cena dezynsekcji w Warszawie jest zależna także od tego, jaki gatunek owadów należy zniszczyć w procesie realizacji zlecenia, a także jakie insektycydy i w jaki sposób będą wykorzystywane w procesie realizacji zlecenia. Jeśli dodatkowo do usługi dezynsekcji w Warszawie zamawiane jest tworzenie barier zabezpieczających przed ponownym przenikaniem owadów do pomieszczenia, koszt usług wzrośnie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o dezynsekcji w Warszawie

⭐ Dezynsekcja: co to jest?
Dezynsekcja to jeden z rodzajów dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, którego zadaniem jest pozbycie się szkodników owadzich, będących nosicielami groźnych chorób zakaźnych. Dezynsekcję można przeprowadzić przy użyciu specjalnych środków chemicznych (w tym tzw. gorącej lub zimnej mgły), poprzez wystawienie na działanie gorącej wody z parą lub przy użyciu biologicznego środka owadobójczego.
⭐ Czy dezynsekcja jest szkodliwa dla ludzi?
Tradycyjne trucizny, stosowane do dezynsekcji, były szkodliwe nie tylko dla owadów, ale także ludzi i ich zwierząt domowych. Jednak nowoczesne środki owadobójcze są zupełnie inne: oddziałują konkretnie na szkodniki, czasem nawet tylko na osobniki konkretnego gatunku. Niemniej jednak podczas wykonywania prac dezynsekcyjnych zachęcamy klientów do opuszczenia mieszkania wraz ze zwierzętami domowymi, a także możliwie jak najdokładniejszego usunięcia przedmiotów z otwartych powierzchni. Po zakończeniu prac można od razu wracać do mieszkania.
⭐ Prusaki w domu: skąd może pojawić się taki problem?
Tak naprawdę w XXI wieku nie jesteśmy w żaden sposób zabezpieczeni przed szkodliwymi owadami i pojawiają się one w pomieszczeniu prawie “znikąd”. Nasze doświadczenie zwalczania karaluchów w Warszawie świadczy o tym, że najczęściej pojawiają się w pomieszczeniach, gdzie niesystematycznie wyrzucane są śmieci lub w sytuacjach, kiedy ktoś z sąsiadów nie prowadzi dezynsekcji i szkodniki zaczynają zwiększać swoją przestrzeń zamieszkania.
⭐ Jakie środki wykorzystywane są do dezynsekcji?
Nowoczesne technologie przyczyniły się do powstania nowych, całkowicie bezpiecznych dla ludzi produktów do dezynsekcji mieszkań, które nie pozostawiają śladów na ścianach, meblach, sufitach i podłogach, a także nie pozostawiają żadnego zapachu. Są również bezpieczne dla zwierząt domowych, które są bardzo wrażliwe na różne składniki tego typu produktów. Z powodzeniem stosujemy środki w mikrokapsułkach o wydłużonym działaniu: trucizna tego typu może zachowywać efektywność nawet po upływie kilku miesięcy.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera