Dom z bali

Jeśli interesuje Cię budowa domu z bali, wybierz odpowiedniego fachowca do realizacji jego projektu, budowy i dalszej obsługi na portalu OTOmistrz. Gromadzimy informacje o najlepszych fachowcach z całej Polski, którzy na pewno w sposób jakościowy i w przystępnej cenie zrealizują Twoje zlecenie.

Zamówienie
Dom z bali

Usługi budowy domów z bali

Projekty domów z bali to przemyślane w najmniejszych szczegółach plany, w których dużą uwagę przywiązuje się do właściwego urządzenia każdego metra kwadratowego tworzonej przestrzeni mieszkalnej. Na portalu OTOmistrz można wybrać zarówno firmy oferujące gotowe projekty domów z bali, jak i te, które zrealizują dla Ciebie indywidualny plan, dostosowując go do Twoich potrzeb i budżetu. Projekty domów, które można zamówić w Warszawie to przeważnie ciekawe rozwiązania, które łączą w sobie wysoką ergonomię i niezawodność konstrukcyjną.

Dzięki temu nowoczesne domy z bali są lekkie i przytulne, a jednocześnie bardzo energooszczędne. Wśród projektów domów z bali znajdują się rozwiązania jedno- i dwupiętrowe, z poddaszem, werandą, zabudowaną łaźnią, garażem. Układ zależy od powierzchni domu. Jednak nawet w planach domów o małej powierzchni znajduje się wszystko, czego można potrzebować – salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, strych itp. Większe domy mogą mieć różne układy, dodatkowo zaplanowany może zostać garaż, basen, garderoba itp.

Dlaczego warto zamówić budowę domu z bali na platformie OTOmistrz?

Zamawiając projekt i/lub budowę domu z bali korzystając z usług portalu OTOmistrz, szybko znajdziesz odpowiednią ekipę, umówisz się na wstępne spotkanie lub porównasz cennik ofert na terenie całego kraju. 

Nowoczesne domy z bali – to niedrogie i estetyczne rozwiązania, których dodatkowymi zaletami są:

  • możliwość zbudowania budynku mieszkalnego w krótkim czasie (3-5 miesięcy);
  • dostępność realizacji prac budowlanych o dowolnej porze roku, w tym podczas ujemnych temperaturach, w trakcie opadów śniegu lub deszczu;
  • realizacja montażu na sucho;
  • minimalna szerokość ścian wewnętrznych, dzięki czemu zwiększa się powierzchnia użytkowa budynku;
  • wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej;
  • tworzenie w każdym z pomieszczeń komfortowego, korzystnego dla zdrowia mikroklimatu.
5+ lat na rynku
90+ usług w ofercie
724 zamówień w trakcie realizacji
2953 zrealizowanych zamówień

Opinie o budowie domów z bali

Jeśli chcesz, aby budowa domu przebiegła bez problemów, nie chcesz denerwować się i martwić o jakość wykonania domu, terminy i jakość prac, zdecydowanie warto poszukać odpowiednich fachowców korzystając z usług portalu OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona i teraz polecam serdecznie wszystkim takie rozwiązanie! 

Irena

Mój dom marzeń z bali został już zrealizowany, czeka go ostateczne wykończenie i to doskonały czas, by pozostawić opinie o firmie, którą znalazłem na OTOmistrz. Fachowo podeszli do mojego zlecenia, każdy z etapów budowy realizowany był terminowo, nigdy nie miałem nawet drobnych zarzutów. Super!

Michał

Bardzo polecam wybór ekipy do budowy domu z bali na portalu OTOmistrz. Projektant bardzo uważnie wysłuchał naszych życzeń dotyczących budowy drewnianego domu, udzielał dobrych rad. Sama budowa domu przebiegała bardzo szybko, na budowie panował porządek, nie było opóźnień ani pijaństwa – bardzo się z tego cieszymy z żoną! Rachunek jest bardzo przejrzysty, nie było żadnych dodatkowych kosztów. Co też nas zadowoliło.

Marek

Budowa domu z bali dobiegła końca. Do jej realizacji zaprosiliśmy ekipę wybraną na OTOmistrz. Najpierw skorzystaliśmy z pozornie dobrej oferty z Internetu, ale już na etapie sporządzenia umowy pojawiło się wiele wątpliwości. Dlatego nie podpisaliśmy umowy i zaczęliśmy szukać innej firmy.  Odpowiednia została znaleziona właśnie na OTOmistrz. Ani przez moment nie żałowałam wyboru. Polecam! 

Beata

Szybko opracowano projekt domu z bali, uzgodniono ze mną koszt budowy i przystąpiono do realizacji projektu. Nie mam żadnych zarzutów. Prace rozpoczęto realizować w sierpniu, ukończono w grudniu. Wszystko poszło szybko, przejrzyście i co najważniejsze profesjonalnie. Już umówiłem się z kierownictwem firmy, że zrealizują też montaż podłogi i sufitów w moim domu. Polecam!

Piotr

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej