Dom z bali w Białogardzie

Korzystając z usług prezentowanych na portalu OTOmistrz łatwo zamówisz budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego z bali suchych lub mokrych. Ceny domów z bali są kalkulowane indywidualnie dla każdego klienta, a jakość pracy fachowców z różnych firm w Białogardzie zawsze pozostaje na wysokim poziomie.

Zamówienie
Dom z bali Białogard

Domy z bali w Białogardzie: stylowe mieszkania, które nie tracą na popularności

Domy z bali są budowane w różnych stylach: góralskim, skandynawskim, a nawet nowoczesnym. Projektanci uwzględniają wszystkie potrzeby zleceniodawców, inspirując się zarówno tradycjami polskimi, jak i zagranicznymi. Stąd też budynek może zostać zbudowany wyłącznie z drewna lub także połączenia tego materiału z metalem i szkłem.

Korzystając z ofert firm zamieszczonych na portalu OTOmistrz możesz zamówić:

 • małe parterowe domki z kilkoma pokojami dla dojrzałych par;
 • niedrogie dwupiętrowe domki dla młodych rodzin;
 • pełnowartościowe dwupiętrowe domy i domy z poddaszem, które są tańsze w budowie;
 • duże domy z bali w Białogardzie, których cena jest odpowiednia dla rodziny składającej się z kilku pokoleń.
Domy z bali pod klucz Białogard
dom z bali Białogard
Dom z bali projekt Białogard
Domy z bali projekty Białogard
Domy z bali całoroczne Białogard
Dom z bali cena pod klucz Białogard
Dom z bali cena Białogard
 • Dom z bali pod klucz w Białogardzie
 • Całoroczne domy z bali w Białogardzie
 • Dom z bali projekt w Białogardzie

Zamawiając dom z bali pod klucz uzyskujesz cały zestaw usług w zakresie budowy Twojej inwestycji mieszkalnej “od zera”. Fachowcy zadbają przede wszystkim o opracowanie oryginalnego projektu, zgodnego z charakterystykami działki budowlanej oraz Twoimi możliwościami finansowymi, pomogą z doborem materiałów budowlanym i ich dostawą do miejsca budowy, dostarczą także niezbędny sprzęt budowlany i w maksymalnie krótkim terminie zrealizują uzgodniony z Tobą projekt. Obecnie budowanie domów z bali jest dostępne zarówno w Białogardzie, jak i okolicach miasta, fachowcy przyjmują też zamówienia na budowę domów jedno- lub dwupiętrowych, z poddaszem, tarasem lub werandą.

Mimo tego, że Białogard nie znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, ocieplone domy z bali mogą być tutaj stosowane nie tylko jako domy letniskowe, ale także jako całoroczne. Całoroczne domy z bali w Białogardzie mogą mieć dowolną liczbę pięter, piwnicę, balkony i inne elementy architektoniczne. Takie domy wyróżniają się wysokim poziomem ekologiczności, a w przypadku właściwego zaprojektowania i ocieplenia są także energooszczędna nawet w czasie najbardziej srogich zim.

Na portalu OTOmistrz znajdziesz kilkadziesiąt mistrzowie, oferujących gotowe projekty domów z bali w Białogardzie, które mogą zostać zrealizowane identycznie lub z dostosowaniem do Twoich życzeń. Do Twojego wyboru są projekty domów letniskowych i całorocznych, parterowych i składających się z kilku pięter. Możesz także zadecydować o wykorzystaniu różnych elementów dekoracyjnych, technologii budowy i rodzaju bali, z których będzie budowana inwestycja. Jeśli w katalogu nie znajdziesz odpowiedniego projektu domu z bali, możesz zamówić opracowanie go od podstaw z uwzględnieniem Twojej wizji przyszłego gniazdka.

Dlaczego zamówienie domu z bali na OTOmistrz jest opłacalnym rozwiązaniem?

Usługi budowy domów z bali pod klucz w Białogardzie świadczy spora liczba firm. Najczęściej zajmują się również wyrębem drewna. Wśród setek dostępnych na rynku ofert możesz łatwo zorientować się korzystając z usług portalu OTOmistrz. Ostateczna cena gotowego domu będzie zależeć nie tylko od jego wielkości, ale także od jakości drewna, średnicy bali i sposobu produkcji.

 • Dom z bali ma wiele zalet. Specjaliści z branży budowlanej, jak również sami właściciele podobnych domów twierdzą, że są bardzo zadowoleni z charakterystyk drewnianych domów.
 • Przyjazność  materiału dla środowiska. Takie domy są budowane z naturalnego drewna, co pozwala zachować początkowe walory materiału. Dom wykonany z drewnianych bali posiada przyjemny aromat drewna i przytulną atmosferę.
 • Drewno ma wspaniałe właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu pojawia się możliwość oszczędzania na ogrzewaniu.
 • Ciężar domu nie jest duży, dlatego można go budować na każdym fundamencie.
 • Drewno to dostępny w Polsce materiał budowlany – zarówno pod kątem cenowym, jak i z powodu szerokiego wyboru gatunków drewna.
 • Struktura drewna pozwala stworzyć w domach z bali wspaniały mikroklimat.
 • Oryginalny wygląd bali pozwala tworzyć niepowtarzalne, designerskie budynki.
 • Drewno charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na naprężenia, co umożliwia budowę domu na kilku kondygnacjach.
 • Możliwość montażu i demontażu w razie potrzeby pozwala przenieść dom w nowe miejsce.
 • Projekt domów drewnianych to prosty rysunek projektowy, którego koszt opracowania jest znacznie niższy, niż zaprojektowanie domu z cegły.
5+ Lat na rynku
90+ Usług w ofercie
793 Zamówień w trakcie realizacji
2983 Zrealizowanych zamówień

Opinie o budowie domów z bali w Białogardzie

Jeśli chcesz, aby budowa domu przebiegła bez problemów, nie chcesz denerwować się i martwić o jakość wykonania domu, terminy i jakość prac, zdecydowanie warto poszukać odpowiednich fachowców korzystając z usług portalu OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona i teraz polecam serdecznie wszystkim takie rozwiązanie! 

Irena

Mój dom marzeń z bali został już zrealizowany, czeka go ostateczne wykończenie i to doskonały czas, by pozostawić opinie o firmie, którą znalazłem na OTOmistrz. Fachowo podeszli do mojego zlecenia, każdy z etapów budowy realizowany był terminowo, nigdy nie miałem nawet drobnych zarzutów. Super!

Michał

Bardzo polecam wybór ekipy do budowy domu z bali na portalu OTOmistrz. Projektant bardzo uważnie wysłuchał naszych życzeń dotyczących budowy drewnianego domu, udzielał dobrych rad. Sama budowa domu przebiegała bardzo szybko, na budowie panował porządek, nie było opóźnień ani pijaństwa – bardzo się z tego cieszymy z żoną! Rachunek jest bardzo przejrzysty, nie było żadnych dodatkowych kosztów. Co też nas zadowoliło.

Marek

Budowa domu z bali dobiegła końca. Do jej realizacji zaprosiliśmy ekipę wybraną na OTOmistrz. Najpierw skorzystaliśmy z pozornie dobrej oferty z Internetu, ale już na etapie sporządzenia umowy pojawiło się wiele wątpliwości. Dlatego nie podpisaliśmy umowy i zaczęliśmy szukać innej firmy.  Odpowiednia została znaleziona właśnie na OTOmistrz. Ani przez moment nie żałowałam wyboru. Polecam! 

Beata

Szybko opracowano projekt domu z bali, uzgodniono ze mną koszt budowy i przystąpiono do realizacji projektu. Nie mam żadnych zarzutów. Prace rozpoczęto realizować w sierpniu, ukończono w grudniu. Wszystko poszło szybko, przejrzyście i co najważniejsze profesjonalnie. Już umówiłem się z kierownictwem firmy, że zrealizują też montaż podłogi i sufitów w moim domu. Polecam!

Piotr

Częste pytania na temat budowy domu z bali w Białogardzie

⭐ Czy potrzebne jest pozwolenie na budowanie domu z bali w Białogardzie?
Tak, jest potrzebne. Wiele osób błędnie uważa, że ​​budowę domu można rozpocząć od razu po zakupie działki. Jednak tak nie jest. Uzyskanie pozwolenia na budowę jest przewidziane w polskim prawie. Należy złożyć wniosek o wydanie dokumentu do administracji powiatowej zgodnej z miejscem lokalizacji Twojej działki w Białogardzie. Wiele firm, oferujących usługi na portalu OTOmistrz, posiada własnych prawników, którzy mogą pomóc w załatwieniu wymaganych formalności prawnych.
⭐ Czy cena może ulec zmianie w procesie budowy domu z bali w Białogardzie?
Jest to niemożliwe. Przed zawarciem umowy klient otrzymuje szczegółowy kosztorys, który wskazuje wszystkie koszty. Jest to dodatek do umowy prawnej, która nie może zostać zmieniona przez jedną ze stron. Wszystkie zmiany uwzględnia się poprzez zawarcie dodatkowych umów i mogą nastąpić tylko za zgodą obu stron: klienta i firmy, realizującej budowę.
⭐ Typowy czy indywidualny? Który projekt domu z bali będzie tańszy?
Oczywiście typowy projekt będzie tańszy, ponieważ kiedyś został już zrealizowany jako indywidualny oraz została za niego pobrana odpowiednia opłata. Jednak istotną wadą typowego projektu jest to, że został wykonany z uwzględnieniem potrzeb konkretnego zleceniodawcy i charakterystyk ciągów inżynieryjnych w konkretnych pomieszczeniach, orientacji względem stron świata i warunków pogodowych w danym regionie. Warto jest wiedzieć, że nie zawsze typowe rozwiązanie może być odpowiednie dla indywidualnych potrzeb i wymagań, a przebudowa jest zawsze droższa i dłuższa, niż odpowiednie budowanie od podstaw.
⭐ Jakie są podstawowe etapy budowania domów z bali?
Przede wszystkim uzyskuje się pozwolenie na realizację budowy w Białogardzie i przygotowuje się projekt domu. Następnie po kolei realizowane są takie oto prace: Budowa fundamentu; Budowa ścian i podłóg; Pokrycia dachowe; Montaż okien; Okablowanie wewnętrznej i układanie zewnętrznej komunikacji inżynierskiej; Prace wykończeniowe wnętrz, sufity, podłogi; Montaż drzwi i schodów; Instalacja i podłączenie sprzętu inżynierskiego; Wykończenie zewnętrzne.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej