Dla komunikacji

+48 (882) 472 611 Pon. - Pt. od 8:00 do 20:00
Dom z bali Wrocław

Dom z bali we Wrocławiu

Dom z bali Wrocław
Dom z bali
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Dom z bali - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Dom z bali są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Domy z bali pod klucz

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Dom z bali we Wrocławiu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

+48
Maksymalna długość 160 symboli

Nadal masz jakieś pytania?

Częste pytania na temat budowy domu z bali we Wrocławiu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy potrzebne jest pozwolenie na budowanie domu z bali we Wrocławiu?
Tak, jest potrzebne. Wiele osób błędnie uważa, że ​​budowę domu można rozpocząć od razu po zakupie działki. Jednak tak nie jest. Uzyskanie pozwolenia na budowę jest przewidziane w polskim prawie. Należy złożyć wniosek o wydanie dokumentu do administracji powiatowej zgodnej z miejscem lokalizacji Twojej działki we Wrocławiu. Wiele firm, oferujących usługi na portalu OTOmistrz, posiada własnych prawników, którzy mogą pomóc w załatwieniu wymaganych formalności prawnych.
Czy cena może ulec zmianie w procesie budowy domu z bali we Wrocławiu?
Jest to niemożliwe. Przed zawarciem umowy klient otrzymuje szczegółowy kosztorys, który wskazuje wszystkie koszty. Jest to dodatek do umowy prawnej, która nie może zostać zmieniona przez jedną ze stron. Wszystkie zmiany uwzględnia się poprzez zawarcie dodatkowych umów i mogą nastąpić tylko za zgodą obu stron: klienta i firmy, realizującej budowę.
Typowy czy indywidualny? Który projekt domu z bali będzie tańszy?
Oczywiście typowy projekt będzie tańszy, ponieważ kiedyś został już zrealizowany jako indywidualny oraz została za niego pobrana odpowiednia opłata. Jednak istotną wadą typowego projektu jest to, że został wykonany z uwzględnieniem potrzeb konkretnego zleceniodawcy i charakterystyk ciągów inżynieryjnych w konkretnych pomieszczeniach, orientacji względem stron świata i warunków pogodowych w danym regionie. Warto jest wiedzieć, że nie zawsze typowe rozwiązanie może być odpowiednie dla indywidualnych potrzeb i wymagań, a przebudowa jest zawsze droższa i dłuższa, niż odpowiednie budowanie od podstaw.
Jakie są podstawowe etapy budowania domów z bali?
Przede wszystkim uzyskuje się pozwolenie na realizację budowy we Wrocławiu i przygotowuje się projekt domu. Następnie po kolei realizowane są takie oto prace: Budowa fundamentu; Budowa ścian i podłóg; Pokrycia dachowe; Montaż okien; Okablowanie wewnętrznej i układanie zewnętrznej komunikacji inżynierskiej; Prace wykończeniowe wnętrz, sufity, podłogi; Montaż drzwi i schodów; Instalacja i podłączenie sprzętu inżynierskiego; Wykończenie zewnętrzne.

Domy z bali we Wrocławiu: stylowe mieszkania, które nie tracą na popularności

Domy z bali są budowane w różnych stylach: góralskim, skandynawskim, a nawet nowoczesnym. Projektanci uwzględniają wszystkie potrzeby zleceniodawców, inspirując się zarówno tradycjami polskimi, jak i zagranicznymi. Stąd też budynek może zostać zbudowany wyłącznie z drewna lub także połączenia tego materiału z metalem i szkłem.

Korzystając z ofert firm zamieszczonych na portalu OTOmistrz możesz zamówić:

 • małe parterowe domki z kilkoma pokojami dla dojrzałych par;
 • niedrogie dwupiętrowe domki dla młodych rodzin;
 • pełnowartościowe dwupiętrowe domy i domy z poddaszem, które są tańsze w budowie;
 • duże domy z bali we Wrocławiu, których cena jest odpowiednia dla rodziny składającej się z kilku pokoleń.

Dlaczego zamówienie domu z bali na OTOmistrz jest opłacalnym rozwiązaniem?

Usługi budowy domów z bali pod klucz we Wrocławiu świadczy spora liczba firm. Najczęściej zajmują się również wyrębem drewna. Wśród setek dostępnych na rynku ofert możesz łatwo zorientować się korzystając z usług portalu OTOmistrz. Ostateczna cena gotowego domu będzie zależeć nie tylko od jego wielkości, ale także od jakości drewna, średnicy bali i sposobu produkcji.

 • Dom z bali ma wiele zalet. Specjaliści z branży budowlanej, jak również sami właściciele podobnych domów twierdzą, że są bardzo zadowoleni z charakterystyk drewnianych domów.
 • Przyjazność  materiału dla środowiska. Takie domy są budowane z naturalnego drewna, co pozwala zachować początkowe walory materiału. Dom wykonany z drewnianych bali posiada przyjemny aromat drewna i przytulną atmosferę.
 • Drewno ma wspaniałe właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu pojawia się możliwość oszczędzania na ogrzewaniu.
 • Ciężar domu nie jest duży, dlatego można go budować na każdym fundamencie.
 • Drewno to dostępny w Polsce materiał budowlany – zarówno pod kątem cenowym, jak i z powodu szerokiego wyboru gatunków drewna.
 • Struktura drewna pozwala stworzyć w domach z bali wspaniały mikroklimat.
 • Oryginalny wygląd bali pozwala tworzyć niepowtarzalne, designerskie budynki.
 • Drewno charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na naprężenia, co umożliwia budowę domu na kilku kondygnacjach.
 • Możliwość montażu i demontażu w razie potrzeby pozwala przenieść dom w nowe miejsce.
 • Projekt domów drewnianych to prosty rysunek projektowy, którego koszt opracowania jest znacznie niższy, niż zaprojektowanie domu z cegły.

Dom z bali pod klucz we Wrocławiu

Zamawiając dom z bali pod klucz uzyskujesz cały zestaw usług w zakresie budowy Twojej inwestycji mieszkalnej “od zera”. Fachowcy zadbają przede wszystkim o opracowanie oryginalnego projektu, zgodnego z charakterystykami działki budowlanej oraz Twoimi możliwościami finansowymi, pomogą z doborem materiałów budowlanym i ich dostawą do miejsca budowy, dostarczą także niezbędny sprzęt budowlany i w maksymalnie krótkim terminie zrealizują uzgodniony z Tobą projekt. Obecnie budowanie domów z bali jest dostępne zarówno we Wrocławiu, jak i okolicach miasta, fachowcy przyjmują też zamówienia na budowę domów jedno- lub dwupiętrowych, z poddaszem, tarasem lub werandą.

Całoroczne domy z bali we Wrocławiu

Mimo tego, że Wrocław nie znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, ocieplone domy z bali mogą być tutaj stosowane nie tylko jako domy letniskowe, ale także jako całoroczne. Całoroczne domy z bali we Wrocławiu mogą mieć dowolną liczbę pięter, piwnicę, balkony i inne elementy architektoniczne. Takie domy wyróżniają się wysokim poziomem ekologiczności, a w przypadku właściwego zaprojektowania i ocieplenia są także energooszczędna nawet w czasie najbardziej srogich zim.

Dom z bali projekt we Wrocławiu

Na portalu OTOmistrz znajdziesz kilkadziesiąt mistrzowie, oferujących gotowe projekty domów z bali we Wrocławiu, które mogą zostać zrealizowane identycznie lub z dostosowaniem do Twoich życzeń. Do Twojego wyboru są projekty domów letniskowych i całorocznych, parterowych i składających się z kilku pięter. Możesz także zadecydować o wykorzystaniu różnych elementów dekoracyjnych, technologii budowy i rodzaju bali, z których będzie budowana inwestycja. Jeśli w katalogu nie znajdziesz odpowiedniego projektu domu z bali, możesz zamówić opracowanie go od podstaw z uwzględnieniem Twojej wizji przyszłego gniazdka.