Elektryk

Już dzisiaj zawodowy elektryk w Polsce jest gotowy rozwiązać wszystkie problemy, związane z tworzeniem okablowania, instalacją urządzeń elektrycznych lub audytem energetycznym. Zaufaj profesjonalistom – współpracuj z OTOmistrz!

Usługi elektryczne

Usługi elektryków w Polsce

W serwisie OTOmistrz można zamówić zarówno pomiary elektryczne w dowolnym regionie Polski, jak i:

 • Montaż paneli elektrycznych;
 • Instalację elektrycznych rozdzielnic i automatyki;
 • Zawieszenie żyrandoli, kinkietów, montaż reflektorów;
 • Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego;
 • Instalację lub wymianę okablowania w mieszkaniu;
 • Naprawę urządzeń elektrycznych w mieszkaniu/biurze;
 • Ukryte i otwarte układanie kabli;
 • Instalację i wymianę gniazd: zarówno elektrycznych, jak i telefonicznych, sieciowych i telewizyjnych;
 • Układanie linii niskoprądowych: telefonicznych, antenowych, sieciowych, audio/wideo;
 • Montaż lamp i taśm LED, dekoracyjnych systemów oświetleniowych;
 • Naprawa instalacji elektrycznej – wykrywanie i usuwanie usterek w obwodach elektrycznych;
 • Częściowa wymiana instalacji elektrycznej i okablowania w mieszkaniu;
 • Podłączenie elektryczne sprzętu AGD itd.

Dlaczego warto wybrać elektryków w Polsce z serwisu OTOmistrz?

Firmy z naszego serwisu OTOmistrz wykonują instalacje elektryczne w mieszkaniach, obiektach przemysłowych i handlowych o dowolnym poziomie złożoności, dbając o indywidualne podejście do każdego klienta i maksymalne spełnienie jego wymagań. Każdy z elektryków pracuje na jednym obiekcie, nie rozpraszając się na inne, a dodatkowo dysponuje profesjonalnym sprzętem i narzędziami, by zapewnić świadczenie maksymalnie jakościowych usług.

Każdy elektryk w Polsce z serwisu OTOmistrz posiada nie tylko niezbędne narzędzia do pracy, ale także wiedzę, pozwalającą świadczyć wysokiej jakości usługi, niezależnie od poziomu ich złożoności. Dążąc do maksymalnego spełnienia potrzeb klientów została wprowadzona usługa elektryka 24/7, z której mogą skorzystać zarówno stali, jak i nowi klienci.

W przypadku całkowitej wymiany sprzętu elektrycznego w Państwa obiekcie, bezpłatnie zostanie zdemontowany stary. Czas oczekiwania na nasze pogotowie elektryczne wynosi maksymalnie 40 minut – rozumiemy, jak ważne jest obecnie niezawodne funkcjonowanie wszystkich urządzeń elektrycznych.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o elektrykach

Zamawiałam pogotowie elektryczne i jestem w pełni zadowolona. Pomoc dostałam w ciągu zaledwie 30 minut, jeszcze mniej czasu zabrało naprawienie usterki. A co najważniejsze – w tej firmie cennik na usługi elektryka jest naprawdę niewysoki!

Anna

Moje biuro pracuje 24/7 i problemy z instalacją elektryczną skutkują dla nas poważnymi stratami finansowymi. I z tego powodu usługa Państwa firmy elektryk 24h jest prawdziwym ratunkiem zarówno dla pieniędzy, jak i reputacji. Polecam tych profesjonalistów z serwisu OTOmistrz!

Piotr

Cena audytu energetycznego jest naprawdę wysoka, dlatego długo rozważałem – czy warto korzystać z usług firmy z serwisu OTOmistrz, która ma jeden z najniższych cenników. W końcu zdecydowałem się i wezwał elektryka i naprawdę nie żałuję. Wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo porządnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim.

Michał

Kupiłam nowe mieszkanie i potrzebowałam usług elektryka, który stworzyłby dla mnie instalację elektryczną od podstaw. Pracownik firmy przyjechał do mnie, razem omówiliśmy wszystkie szczegóły i dostałam projekt, na podstawie którego następnie wykonywane były wszystkie prace. Bardzo kompetentne i odpowiedzialne podejście!

Maria

 Najlepsi elektrycy. Wszystkie prace wykonują sumiennie, szybko i dokładnie tak, jak sobie tego życzy klient. Dostałam także bardzo przydatne porady dotyczące eksploatacji moich urządzeń elektrycznych i zakupu nowych. W razie potrzeby będę korzystała wyłącznie z usług tej firmy z serwisu OTOmistrz. Super specjaliści!

Ewa