Elektryk w Mielcu

Usługi profesjonalnych elektryków w Mielcu to gwarancja niezakłóconego i posiadającego wysoką jakość działania wszystkich urządzeń elektrycznych oraz oświetleniowych, Państwa bezpieczeństwo, a także oszczędności energii.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Usługi elektryczne Mielec

Dlaczego warto zdecydować się na usługi elektryczne w Mielcu z serwisu OTOmistrz?

Cenniki firm z naszego serwisu OTOmistrz na usługi elektryczne w Mielcu są naprawdę niskie, a stałym klientom dodatkowo przysługują rabaty. Z warunkami ich udzielenia możesz zapoznać się po skontaktowaniu z naszym doradcą. Wśród innych zalet zamówienia usług elektryka w Mielcu z naszego serwisu OTOmistrz warto wymienić:

 • Pracę 24/7, pozwalającą na bieżąco rozwiązywać problemy klientów;
 • Szybki przyjazd specjalisty pod wskazany adres w Mielcu – czas dojazdu wynosi maksymalnie 40 minut;
 • Możliwość opłaty usług gotówką lub przelewem bankowym;
 • Wykonywanie usług bez przedpłaty.

Cennik prac elektrycznych (bez kosztu materiałów) znajduje się w naszym serwisie – firmy pracują dokładnie i sumiennie, od razu ustalając z klientem koszt świadczonych usług. Zatem możesz mieć pewność: współpracując z firmami z naszego serwisu OTOmistrz nie przepłacasz, a jednocześnie otrzymujesz usługi naprawdę wysokiej jakości.

Elektrycy w Mielcu zatrudnieni w firmach z naszego serwisu OTOmistrz to certyfikowani specjaliści posiadający zezwolenia niezbędne do wykonywania prac elektrycznych. Pracując od kilku lat na polskim rynku, zebraliśmy zespół elektryków i staliśmy się partnerami dużych firm elektrycznych, które zapewniają naszym klientom zniżki na produkty elektryczne.

Czy świadczysz usługi elektryczne w Mielcu? Zostań wykonawcą w OTOmistrz!

Usługi elektryków Mielec
Usługi elektryków cena Mielec
Instalację elektrycznych rozdzielnic Mielec
montaż reflektorów Mielec
 • Szybka pomoc elektryczna
 • Pomiary elektryczne

Obecnie brak prądu lub problemy z urządzeniami elektrycznymi praktycznie w całości pozbawiają nas możliwości normalnego funkcjonowania. W serwisie OTOmistrz można znaleźć usługę szybkiej pomocy elektrycznej w Mielcu. Firmy indywidualnie podchodzą do wykonania każdego zadania, a wszystkie usterki eliminują szybko, profesjonalnie i, co najważniejsze, niedrogo. W razie potrzeby prezentują także zalecenia dotyczące renowacji instalacji elektrycznych w Państwa biurach i mieszkaniach. Elektryk w Mielcu profesjonalnie usunie awarię, uporządkuje instalację elektryczną, panel elektryczny, wymieni przełączniki, gniazdka, zawiesi żyrandole, kinkiety oraz zamontuje osobny kabel do pralki, klimatyzatora, zmywarki. W razie potrzeby firmy z serwisu OTOmistrz udzielają również fachowych porad.

Warto zapamiętać! Prawidłowe okablowanie elektryczne to Twoje bezpieczeństwo!

Sprawnie funkcjonująca instalacja elektryczna to kwestia nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa. Firmy z serwisu OTOmistrz oferują kwalifikowane pomiary elektryczne w Mielcu w oparciu o wymagania normy PN-EN 60304-6-61, w tym:

 • Prawidłowość stworzonej instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych i biurach;
 • Rezystancję izolacji;
 • Badanie ciągłości przewodów ochronnych i rezystancji uziemienia;
 • Analiza skuteczności ochrony przeciwpożarowej itd.

Usługa pomiarów elektrycznych w Mielcu może być zamówiona zarówno jednorazowo (po naprawie lub zmianie instalacji elektrycznej), jak i okresowo. W tym drugim przypadku elektryk w Mielcu będzie sprawdzał stan instalacji elektrycznych we wskazanym lokalu raz na pięć lat. Firmy z naszego serwisu świadczą także usługi o charakterze dodatkowym – wykonują audyt instalacji odgromowych, różnych typów wyłączników różnicowoprądowych itp.

Dlaczego warto wybrać elektryków w Mielcu z serwisu OTOmistrz?

Jeśli jest Ci potrzebny zawodowy elektryk w Mielcu – trafiłeś na odpowiednią stronę. Od kilku lat firmy prezentowane w naszym serwisie OTOmistrz świadczą wysokiej jakości usługi elektryczne, gwarantując każdemu klientowi profesjonalizm, terminowość i, oczywiście, jedne z najniższych cen na usługi elektryczne w Mielcu.

Firmy z serwisu OTOmistrz są gotowe podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń, w tym zrealizować takie prace, jak:

 • Tworzenie instalacji elektrycznej w domach i biurach;
 • Instalacja licznika;
 • Instalacja gniazd i przełączników;
 • Kruszenie ścian pod instalację elektryczną;
 • Podłączenie lamp i żyrandoli;
 • Układanie ogrzewania podłogowego;
 • Tworzenie systemów uziemienia i ochrony odgromowej;
 • Instalacja klimatyzatorów itp.

Można zamówić także usługi audytu energetycznego w Mielcu, a prace tego typu są wykonywane zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o elektrykach

Zamawiałam pogotowie elektryczne i jestem w pełni zadowolona. Pomoc dostałam w ciągu zaledwie 30 minut, jeszcze mniej czasu zabrało naprawienie usterki. A co najważniejsze – w tej firmie cennik na usługi elektryka jest naprawdę niewysoki!

Anna

Moje biuro pracuje 24/7 i problemy z instalacją elektryczną skutkują dla nas poważnymi stratami finansowymi. I z tego powodu usługa Państwa firmy elektryk 24h jest prawdziwym ratunkiem zarówno dla pieniędzy, jak i reputacji. Polecam tych profesjonalistów z serwisu OTOmistrz!

Piotr

Cena audytu energetycznego jest naprawdę wysoka, dlatego długo rozważałem – czy warto korzystać z usług firmy z serwisu OTOmistrz, która ma jeden z najniższych cenników. W końcu zdecydowałem się i wezwał elektryka i naprawdę nie żałuję. Wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo porządnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim.

Michał

Kupiłam nowe mieszkanie i potrzebowałam usług elektryka, który stworzyłby dla mnie instalację elektryczną od podstaw. Pracownik firmy przyjechał do mnie, razem omówiliśmy wszystkie szczegóły i dostałam projekt, na podstawie którego następnie wykonywane były wszystkie prace. Bardzo kompetentne i odpowiedzialne podejście!

Maria

 Najlepsi elektrycy. Wszystkie prace wykonują sumiennie, szybko i dokładnie tak, jak sobie tego życzy klient. Dostałam także bardzo przydatne porady dotyczące eksploatacji moich urządzeń elektrycznych i zakupu nowych. W razie potrzeby będę korzystała wyłącznie z usług tej firmy z serwisu OTOmistrz. Super specjaliści!

Ewa

Najczęściej zadawane pytania o elektryk w Mielcu

⭐ Chcę wymienić okablowanie w starym mieszkaniu. Co wpłynie na cennik usług elektrycznych w Mielcu?
Koszt wymiany okablowania zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od okresu istnienia już istniejącego okablowania. Wiele zależy od materiału ścian, sufitu, podłogi itp. Sposób wymiany okablowania zależy również od projektu. Na przykład w przypadku sufitu napinanego można układać linie wzdłuż sufitu. W przypadku konwencjonalnego (betonowego) sufitu takiej możliwości już nie ma. Zachęcamy do kontaktu z elektrykiem w Mielcu w celu ustalenia wszystkich szczegółów.
⭐ Czy prace elektryczne mogą być realizowane w mieszkaniu, w którym aktualnie mieszkają ludzie?
Oczywiście! Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Jeśli prace elektryczne są wykonywane w całym mieszkaniu, pracownicy wchodzą po kolei do każdego z pomieszczeń, by w jak najmniejszym stopniu zakłócać Państwa codzienne funkcjonowanie.
⭐ Jak przygotować mieszkanie do naprawy okablowania?
Wszystkie meble i inne przedmioty należy odsunąć od ścian co najmniej o jeden metr do środka pomieszczenia, przykryć folią dla lepszego zabezpieczenia, miejsca łączenia folii przykleić taśmą klejącą, aby nie dopuścić do przedostania się bardzo drobnego pyłu do pokrytych folią przedmiotów.
⭐ Jak wykonywane są usługi elektryka w Mielcu?
Wszystkie usługi elektryczne są wykonywane zgodnie z przepisami polskiego prawa, a więc opinia wydawana przez pracownika z naszego serwisu może być pokazana w każdej państwowej instytucji w kraju. Elektryk w Mielcu - cennik można znaleźć w naszym serwisie.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej