Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Usługi elektryczne Rzeszów

Elektryk w Rzeszowie

Elektryk Rzeszów
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Elektryk - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Elektryk są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Usługi elektryków

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Elektryk w Rzeszowie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o elektryk w Rzeszowie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Chcę wymienić okablowanie w starym mieszkaniu. Co wpłynie na cennik usług elektrycznych w Rzeszowie?
Koszt wymiany okablowania zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od okresu istnienia już istniejącego okablowania. Wiele zależy od materiału ścian, sufitu, podłogi itp. Sposób wymiany okablowania zależy również od projektu. Na przykład w przypadku sufitu napinanego można układać linie wzdłuż sufitu. W przypadku konwencjonalnego (betonowego) sufitu takiej możliwości już nie ma. Zachęcamy do kontaktu z elektrykiem w Rzeszowie w celu ustalenia wszystkich szczegółów.
Czy prace elektryczne mogą być realizowane w mieszkaniu, w którym aktualnie mieszkają ludzie?
Oczywiście! Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Jeśli prace elektryczne są wykonywane w całym mieszkaniu, pracownicy wchodzą po kolei do każdego z pomieszczeń, by w jak najmniejszym stopniu zakłócać Państwa codzienne funkcjonowanie.
Jak przygotować mieszkanie do naprawy okablowania?
Wszystkie meble i inne przedmioty należy odsunąć od ścian co najmniej o jeden metr do środka pomieszczenia, przykryć folią dla lepszego zabezpieczenia, miejsca łączenia folii przykleić taśmą klejącą, aby nie dopuścić do przedostania się bardzo drobnego pyłu do pokrytych folią przedmiotów.
Jak wykonywane są usługi elektryka w Rzeszowie?
Wszystkie usługi elektryczne są wykonywane zgodnie z przepisami polskiego prawa, a więc opinia wydawana przez pracownika z naszego serwisu może być pokazana w każdej państwowej instytucji w kraju. Elektryk w Rzeszowie - cennik można znaleźć w naszym serwisie.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi elektryczne w Rzeszowie z serwisu OTOmistrz?

Cenniki firm z naszego serwisu OTOmistrz na usługi elektryczne w Rzeszowie są naprawdę niskie, a stałym klientom dodatkowo przysługują rabaty. Z warunkami ich udzielenia możesz zapoznać się po skontaktowaniu z naszym doradcą. Wśród innych zalet zamówienia usług elektryka w Rzeszowie z naszego serwisu OTOmistrz warto wymienić:

 • Pracę 24/7, pozwalającą na bieżąco rozwiązywać problemy klientów;
 • Szybki przyjazd specjalisty pod wskazany adres w Rzeszowie – czas dojazdu wynosi maksymalnie 40 minut;
 • Możliwość opłaty usług gotówką lub przelewem bankowym;
 • Wykonywanie usług bez przedpłaty.

Cennik prac elektrycznych (bez kosztu materiałów) znajduje się w naszym serwisie – firmy pracują dokładnie i sumiennie, od razu ustalając z klientem koszt świadczonych usług. Zatem możesz mieć pewność: współpracując z firmami z naszego serwisu OTOmistrz nie przepłacasz, a jednocześnie otrzymujesz usługi naprawdę wysokiej jakości.

Elektrycy w Rzeszowie zatrudnieni w firmach z naszego serwisu OTOmistrz to certyfikowani specjaliści posiadający zezwolenia niezbędne do wykonywania prac elektrycznych. Pracując od kilku lat na polskim rynku, zebraliśmy zespół elektryków i staliśmy się partnerami dużych firm elektrycznych, które zapewniają naszym klientom zniżki na produkty elektryczne.

Czy świadczysz usługi elektryczne w Rzeszowie? Zostań wykonawcą w OTOmistrz!

Dlaczego warto wybrać elektryków w Rzeszowie z serwisu OTOmistrz?

Jeśli jest Ci potrzebny zawodowy elektryk w Rzeszowie – trafiłeś na odpowiednią stronę. Od kilku lat firmy prezentowane w naszym serwisie OTOmistrz świadczą wysokiej jakości usługi elektryczne, gwarantując każdemu klientowi profesjonalizm, terminowość i, oczywiście, jedne z najniższych cen na usługi elektryczne w Rzeszowie.

Firmy z serwisu OTOmistrz są gotowe podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń, w tym zrealizować takie prace, jak:

 • Tworzenie instalacji elektrycznej w domach i biurach;
 • Instalacja licznika;
 • Instalacja gniazd i przełączników;
 • Kruszenie ścian pod instalację elektryczną;
 • Podłączenie lamp i żyrandoli;
 • Układanie ogrzewania podłogowego;
 • Tworzenie systemów uziemienia i ochrony odgromowej;
 • Instalacja klimatyzatorów itp.

Można zamówić także usługi audytu energetycznego w Rzeszowie, a prace tego typu są wykonywane zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem.

Szybka pomoc elektryczna

Obecnie brak prądu lub problemy z urządzeniami elektrycznymi praktycznie w całości pozbawiają nas możliwości normalnego funkcjonowania. W serwisie OTOmistrz można znaleźć usługę szybkiej pomocy elektrycznej w Rzeszowie. Firmy indywidualnie podchodzą do wykonania każdego zadania, a wszystkie usterki eliminują szybko, profesjonalnie i, co najważniejsze, niedrogo. W razie potrzeby prezentują także zalecenia dotyczące renowacji instalacji elektrycznych w Państwa biurach i mieszkaniach. Elektryk w Rzeszowie profesjonalnie usunie awarię, uporządkuje instalację elektryczną, panel elektryczny, wymieni przełączniki, gniazdka, zawiesi żyrandole, kinkiety oraz zamontuje osobny kabel do pralki, klimatyzatora, zmywarki. W razie potrzeby firmy z serwisu OTOmistrz udzielają również fachowych porad.

Warto zapamiętać! Prawidłowe okablowanie elektryczne to Twoje bezpieczeństwo!

Pomiary elektryczne

Sprawnie funkcjonująca instalacja elektryczna to kwestia nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa. Firmy z serwisu OTOmistrz oferują kwalifikowane pomiary elektryczne w Rzeszowie w oparciu o wymagania normy PN-EN 60304-6-61, w tym:

 • Prawidłowość stworzonej instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych i biurach;
 • Rezystancję izolacji;
 • Badanie ciągłości przewodów ochronnych i rezystancji uziemienia;
 • Analiza skuteczności ochrony przeciwpożarowej itd.

Usługa pomiarów elektrycznych w Rzeszowie może być zamówiona zarówno jednorazowo (po naprawie lub zmianie instalacji elektrycznej), jak i okresowo. W tym drugim przypadku elektryk w Rzeszowie będzie sprawdzał stan instalacji elektrycznych we wskazanym lokalu raz na pięć lat. Firmy z naszego serwisu świadczą także usługi o charakterze dodatkowym – wykonują audyt instalacji odgromowych, różnych typów wyłączników różnicowoprądowych itp.