Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Usługi sprzątania

Firma sprzątająca

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Firma sprzątająca - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Firma sprzątająca są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Firma sprzątająca

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Firma sprzątająca

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

O firmie sprzątającej w Polsce

Wpisujesz do wyszukiwarki hasło „szukam firmy sprzątającej”, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego rozwiązania? Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom, bo firmy w znajdujące się w serwisie OTOmistrz stosują podczas sprzątania wysokiej jakości nowoczesne urządzenia i środki czyszczące. Wszystko to pozwoli usunąć nawet przestarzały brud i zapewnić idealną czystość nawet najbardziej trudno dostępnych miejsc! Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z cennikiem w naszym serwisie

OTOmistrz – firmy sprzątające świadczą naprawdę tanie usługi, dodatkowo zamawiając u nas ekipę sprzątającą na stałe można liczyć na zniżkę na serwis sprzątający.
Sprzątania biur lub mieszkań firma sprzątająca dokonuje zgodnie z oczekiwaniami klientów i na podstawie spisanej uprzednio umowy, a więc można być pewnym, że usługi sprzątające Cię nie rozczarują i pomogą osiągnąć oczekiwaną czystość w pomieszczeniach dowolnego typu oraz na przylegających do nich obszarach!

Dlaczego warto wybrać firmy sprzątające w serwisie OTOmistrz?

W naszym serwisie cennik usług firm sprzątających jest jednym z najniższych w całym kraju, ale to nie jedyny powód, dla którego warto się zdecydować na współpracę z nami: usługi sprzątające obejmują zarówno klasyczne i realizowane też przez wiele innych firm sprzątanie mieszkań i biur, jak i bardziej skomplikowane prace związane na przykład ze sprzątaniem żłobków, sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych lub też centrów handlowych. Do każdego z takich zleceń firmy z naszego serwisu podchodzą indywidualnie, dążąc do zapewnienia maksymalnej satysfakcji klientów.

Firmy sprzątające z naszego serwisu OTOmistrz świadczą usługi na terenie całej Polski i mają jeden z najniższych wśród polskich firm sprzątających cennik na naprawdę jakościowo realizowane usługi cleaningowe!