Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Frezowanie komina

Frezowanie kominów

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Frezowanie kominów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Frezowanie kominów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Frezowanie kominów

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Frezowanie kominów

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Czym jest frezowanie i szlamowanie kominów

Frezowaniem komina lub rozwiercaniem nazywa się metodę czyszczenia i rozszerzenia przewodu kominowego. Dzięki temu można istotnie zwiększyć wewnętrzną średnicę przewodu, nawet o jedną trzecią grubości ściany kominowej.

Firmy z serwisu OTOmistrz oferują też frezowanie komina przeprowadzane na mokro za pomocą specjalistycznych frez diamentowych. Ten rodzaj rozwiercania zapewnia idealnie gładką i czystą powierzchnię jak najbardziej pasującą do szlamowania.

Kolejną świadczoną przez firmy usługą jest szlamowanie komina, która polega na uszczelnieniu przewodu kominowego w sposób tzw. tynkowania odśrodkowego albo przez montaż wkładów.

Szlamowanie komina realizowane jest poprzez nanoszenie na powierzchnię wewnętrzną specjalistycznej masy do uszczelniania przewodów kominowych. Składniki masy zapewniają trwałość i odporność na wysokie temperatury. W taki sposób ludzie obecni w pomieszczeniach są zabezpieczeni przed dymem, który może się dostać przez nieszczelne przewody.

Dlaczego warto nam zaufać?

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy mają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Firmy w naszym serwisie mają w swoich kadrach mistrzów kominiarskich, którzy nadzorują jakość i koszt frezowania kominów. Nie zatrudniają pracowników sezonowych, ponieważ nie mogą powierzyć bezpieczeństwa klientów niesprawdzonym osobom.

Pracownicy są wyposażeni w nowoczesny sprzęt i pomiarowe urządzenia. Po realizacji zlecenia odbywa się udokumentowany odbiór prac kominiarskich i udzielana jest gwarancję jakości. Firmy z serwisu OTOmistrz oferują najdogodniejsze ceny frezowania kominów w Polsce.