Frezowanie kominów w Warszawie


Profesjonalnie świadczymy usługę frezowania i szlamowania kominów z gwarancją jakości. Dzięki nowoczesnym technologiom skutecznie przeprowadzamy naprawy bez rozbiórki i burzenia ścian.
Profesjonalnie świadczymy usługę frezowania i szlamowania kominów z gwarancją jakości. Dzięki nowoczesnym technologiom skutecznie przeprowadzamy naprawy bez rozbiórki i burzenia ścian.

Usługi

Frezowanie kominów w Warszawie Szlamowanie kominów w Warszawie

Frezowanie kominów w Warszawie

Frezowanie komina w Warszawie to technologia pozwalająca na mechaniczne zwiększenie jego wewnętrznej średnicy bezinwazyjnie. Sadza w kominie i warstwa materiału usuwa się za pomocą specjalistycznych frez. Taką metodę jeszcze nazywają rozwiercaniem komina. Pozwala to istotnie zwiększyć jego przekrój, nie naruszając statyki. Zanieczyszczenia pozostają w kominie, skąd następnie są delikatnie usuwane, nie robiąc bałaganu w mieszkaniu.

Przeprowadzamy też frezowanie komina diamentowe, ta technologia jest obecnie najlepszą metodą naprawy kominów. Dzięki dużym frezem diamentowym robimy gładką powierzchnię i idealnie pionowe ściany, nie generując dużych wibracji, które powodują pękanie ścian w pomieszczeniach. W ten sposób unikamy rozbiórki oraz istotnie obniżamy koszty frezowania komina.

od 200 zł Zamów

Szlamowanie kominów w Warszawie

Szlamowanie komina jest metodą jego skutecznego uszczelnienia. Ze względu na sposób działania bardzo często jest mianowany tynkowaniem odśrodkowym, ponieważ na wewnętrzne ściany nanosimy uszczelniającą masę, używając tłoka i kołowrotka. Składniki masy uszczelniającej sprawiają, że jest długotrwała oraz bardzo odporna na wysokie temperatury.

Uszczelniamy też przez montaż wkładów ceramicznych oraz rur kwaso-żaroodpornych. Metoda szlamowania komina jest bezinwazyjna i świetnie się sprawdza w regeneracji kominów na paliwach stałych. Zawsze należy pamiętać, że procedura uszczelnienia komina jest podstawą bezpieczeństwa ludzkiego życia i zdrowia, ponieważ dzięki temu unikamy zadymienia pomieszczeń.

od 250 zł Zamów

O nas

Dlaczego wybrać nas dla frezowania kominów w Warszawie?

Jesteśmy firmą świadcząca wielu usług domowych, między innymi usługę frezowania kominów w Warszawie. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy wyposażeni w nowoczesny sprzęt i mają odpowiednie niezbędne uprawnienia do frezowania kominów w Warszawie.

Współpracujemy z firmami, spółdzielniami i osobami fizycznymi, wykonanie każdego zlecenia uzgadniamy z klientem. Nasi specjaliści na miejscu doradzają, jakie są sposoby realizacji zamówienia, ale ostateczną decyzję podejmuje zleceniodawcą. Zawieramy umowę i gwarantujemy jakość wykonanych robót frezowania kominów w Warszawie.

Jak najbardziej się staramy, aby poziom wykonanych przez nas usług był coraz wyższym. Na bieżąco monitorujemy nowości i zaawansowane technologie branży kominiarskiej. Staramy się odpowiednio dostosować swój sprzęt do wymóg współczesnego świata i nieustannie podwyższamy kwalifikacje personelu na odpowiednich szkoleniach.

5 Zamówienia w realizacji
5+ Lata doświadczenia
626 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o frezowaniu kominów w Warszawie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Dla mnie ekipa jest super, w branży renowacji kominów to naprawdę najlepsza firma w Warszawie, z tych co widziałam. Zrobili zarówno w dobrej cenie, jak i świetnej jakości. Zdziałali sporo w krótkim czasie. Doradzili jak najlepiej i porządnie zrealizowali rozwiercanie komina. Na bank wrócę do nich ponownie :)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Dorota
Dorota
Warszawa

Świetna firma z potężnym sprzętem i fachową załogą. Nie istnieje dla nich zadań niewykonalnych, ładnie wszystko przeglądają, ostrzegają o uszkodzeniach, doradzają i na bieżąco poprawiają. Za dodatkowe czynności dużo nie liczyli, cenę frezowania komina trzymali w ramach umowy. Kolejny raz jestem pod wrażeniem, POLECAM!!!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wioletta
Wioletta
Warszawa

Naprawiali przez frezowanie komina i montaż wkładów ceramicznych, kilka godzin i po kłopotach. Fachowe podejście, duża wiedza w temacie i jakość wykonania zlecenia. Świetna komunikacja z klientem, przed przyjazdem oddzwonili, przyjechali dokładnie na umówioną godzinę. Pozdrawiam ekipę.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Przemysław
Przemysław
Warszawa

Panowie wiedzą wszystko o renowacji kominów, potrafią naprawić każdy bez wyjątku. Zlecenie wykonane profesjonalnie, widać to na każdym kroku. Dziękuję za doskonałą robotę, a co najważniejsze cena=jakości. Najlepszy cennik frezowania komina w Warszawie, polecam 100%.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Alicja
Alicja
Warszawa

Frezowali komin techniką diamentową, uwinęli się z robotą w jakieś 5 godzin wraz z wkładem. Wykonali dokładnie i solidnie, zostawili po sobie porządek, oby więcej takich. Żaden komin w Warszawie nie jest im straszny, zrobili mnie i siostrze, jesteśmy szczęśliwi. Zaoszczędziliśmy dzięki tej firmie sporo pieniędzy. Brawo!!!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Dominik
Dominik

O usłudze

Osobliwości świadczenia usługi frezowania kominów w Warszawie

Rzetelnie przeprowadzamy prace, nie zatrudniamy pracowników sezonowych, mamy wśród personelu mistrzów kominiarskich. Nasz zespół ma duże doświadczenie w naprawach kominów i odpowiednie wykwalifikowany. Posiadamy zaawansowany sprzęt, nowoczesne narzędzia i urządzenia pomiarowe. Zapewniamy optymalny koszt frezowania i szlamowania w Warszawie. Nie powierzamy byle komu bezpieczeństwo zdrowia klienta. Po każdym zakończeniu zlecenia wystawiamy odbiór prac kominiarskich i udokumentowaną gwarancję. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi oraz zadowolenie klienta z jakości wykonanych przez nas prac.
Oferujemy najniższe ceny frezowania kominów w Warszawie, indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Zadbamy jak najlepiej o Twój dom, zadzwoń pod podany numer na naszej stronie, lub złóż zamówienie elektronicznie. Zamówienie usług na naszej stronie internetowej jest proste:
 • Wybierz usługę;
 • Wybierz swoje miasto;
 • Zostaw nam swój kontakt, oddzwonimy i omówimy szczegóły zamówienia;
 • Ustal godzinę rozpoczęcia i czekaj na naszych specjalistów.

FAQ

Najczęstsze pytania o frezowaniu kominów w Warszawie

⭐ Ile kosztuje frezowanie komina w Warszawie?
Koszty remontu komina ustalamy indywidualnie. Cena za metr frezowania komina w Warszawie zależy przede wszystkim od rozmiaru komina i jego stanu. Rozwiercanie przewodu około 50 zł/mb, montaż nowych wkładów kominowych wynosi około 150 zł/mb wraz z materiałami. Kompleksowa renowacja kominowych wkładów będzie kosztowała około 200 zł/mb. Warto pamiętać, że komin jest wśród najważniejszych elementów całego budynku, nie należy lekceważyć jego stan, zwłaszcza w starych budowlach.
⭐ Czym jest i ile zajmuje czasu frezowanie komina w Warszawie?
To jest procedura czyszczenia i rozszerzenia wewnętrznej średnicy komina, która pozwala ją powiększyć o jedną trzecią grubości ścianki kominowej. Przykładowo według starych standardów ściana ma 14 cm, średnica też 14 cm, więc możemy rozszerzyć średnice do 23 cm, z kolei ściana zostanie 9,5 cm. W taki sposób bezpiecznie zmienimy standard pasujący do nowoczesnych pieców. Czas frezowania komina zależy od wybranego sposobu i właściwości materiału, czyli średnio to wynosi do 2 mb/g.
⭐ Na czym polega i co daje szlamowanie komina?
Szlamowanie komina w Warszawie jest procedurą wewnętrznego uszczelniania, która się przeprowadza po odpowiednich pracach przygotowawczych. Najlepiej po diamentowym frezowaniu na mokro, ponieważ zostawia po sobie idealnie gładką powierzchnię. Kluczem do sukcesu w remoncie komina jest odnalezienie miejsca nieszczelności przez kamerę specjalną i później nakładanie tam w pierwszej kolejności masy uszczelniającej. Następnie dodatkowo się nakłada warstwa po całej długości komina. W zależności od stanu komina masa uszczelniającą może być nakładana kilkakrotnie. Z reguły szlamowanie komina wykonują w ciągu dnia, a korzystać z pieca można po 24 godzinach. Taka metoda zapewnia bezpieczeństwo ludzi obecnych w budynku, ponieważ dym się nie dostanie przez szczelne przewody kominowe do pomieszczeń.
⭐ Czy zostanie bałagan po frezowaniu komina w Warszawie?
Metoda frezowania komina jest całkowicie bezinwazyjna, nie potrzebuje żadnej rozbiórki, czyli nic nie zostanie naruszone. Zabezpieczamy wszystkie możliwe miejsca dostawania się brudu do mieszkania. Cały pył z sadzą zostanie w środku komina, po zakończeniu roboty będzie delikatnie usunięty. Nie ma czego się obawiać, pomieszczenia zostaną czyste.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// //