Geodeta

Poszukujesz niezawodnej firmy, której można powierzyć pełen zakres badań inżynierskich, katastralnych i geodezyjnych? A może masz konkretne niewielkie zlecenie dla geodety w terenie lub związane z weryfikacją dokumentacji? Odpowiedniego specjalistę lub firmę w ciągu kilku minut wyszukasz na OTOmistrz!

Zamówienie
Geodeta

Usługi geodety w Polsce

Dokumentacyjna rejestracja gruntów, rejestracja domu, a także budynków niemieszkalnych w Polsce jest obecnie niemożliwa bez przygotowanej przez upoważnionego geodetę dokumentacji, którą sporządza się z kolei na podstawie skrupulatnych prac terenowych. Specjalistom oferującym usługi na portalu OTOmistrz można powierzyć prace geodezyjne, które pozwolą Ci zarejestrować własność lub prawo użytkowania interesującej Cię działki, zmienić przeznaczenie Twojej działki, scalić lub podzielić działki.

Opracowanie efektywnych algorytmów załatwiania kwestii związanych z rejestracją dokumentów sporządzanych przez geodetów, posiadanie własnego sprzętu pomiarowego, a także gotowość do poszukiwania rozwiązań najbardziej skomplikowanych zadań – wszystko to wyróżnia oferty geodetów, które znajdziesz na OTOmistrz.

Dlaczego warto zamówić usługi geodety na portalu OTOmistrz?

Za pomocą portalu OTOmistrz można zamówić usługi wykwalifikowanych geodetów, którzy zrealizują następujące prace:

  • konsultacje geodezyjne podczas realizacji prac budowlanych;
  • prowadzenie badań geodezyjnych;
  • prace poszukiwawcze wody, kontrola wiercenia studni;
  • przygotowanie dokumentacji geodezyjnej;
  • pomiary konstrukcji i budynków;
  • wytyczenie granic działek i fundamentów itp.

Wybierając specjalistę na naszym portalu nie musisz przeglądać ofert z dziesiątek stron internetowych: w jednym miejscu zebraliśmy oferty od fachowców z różnych regionów kraju oferujących usługi w przystępnej cenie, gotowych na wyjazd nawet do najbardziej oddalonych wiosek. Dodatkowo, na OTOmistrz możesz szybko wybrać specjalistę, który stale podnosi poziom swoich kompetencji, umie posługiwać się nowoczesnym sprzętem, a dodatkowo świadczy swoje usługi w przystępnej cenie.

5+ lat na rynku
90+ usług w ofercie
422 zamówień w trakcie realizacji
2421 zrealizowanych zamówień

Opinie o geodetach

Cieszę się, że postanowiłam skorzystać z usług geodety wybierając fachowca na portalu OTOmistrz: od razu dostałam informacje o kompetencjach i uprawnieniach specjalisty, dlatego wszystkie prace dotyczące wytyczenia budynków zajęły bardzo mało czasu. 

Ewa

Jeśli potrzebujesz geodety “na dziś”, nie znajdziesz lepszej opcji niż na portalu OTOmistrz: specjalistę można tutaj wybrać nie tylko ze względu na wiedzę i kompetencję, ale także posiadane narzędzia pomiarowe i oczywiście dostępność. Do mnie geodeta przyjechał w tym samym dniu, w którym złożyłem zamówienie. Do wykonanej pracy nie mam nawet najmniejszego zarzutu.

Michał

W naszej firmie od czasu do czasu potrzebujemy usług geodety, ale nie ma sensu utrzymywać takiego etatu. Rozwiązaniem problemu jest zamówienie usług fachowców na OTOmistrz: przystępnie cenowo i niezmiennie wygodnie.

 

Danuta

Poszukiwanie geodety na portalu OTOmistrz to sama przyjemność: mnie zajęło to mniej niż 10 minut, natomiast z pracy specjalisty, który utworzył dla mnie mapę do celów projektowych jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam!

Paweł

Wybierając geodetę poszukiwałam specjalisty, który świadczyłby usługę w przystępnej cenie. Okazało się, że za pomocą portalu OTOmistrz można to zrobić znacznie szybciej, niż samodzielnie przeglądając setki stron online. Zdecydowanie jest to portal, który warto polecić!

Justyna

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej