Układanie płytek

Układanie płytek w Polsce – to przystępna usługa dla każdego, która pozwoli zupełnie odmienić wnętrza Twojego domu lub biura. Profesjonalni glazurnicy, jakościowe materiały i innowacyjny sprzęt – to wszystko OTOmistrz gwarantuje klientom!

Układanie płytek

Dlaczego warto wybrać glazurnika na OTOmistrz?

  • Przystępne ceny

Cenę usług glazurnika dla każdego klienta ustalane są indywidualnie, ale na podstawie dokładnego cennika. Zatem podpisując umowę z naszym fachowcą możesz mieć pewność, że nie przepłacasz.

  • Gwarancje

Na wszystkie zrealizowane projekty udzielamy gwarancji, ponadto dajemy klientom rekomendacje, pozwalające przedłużyć żywotność płytek ceramicznych.

  • Oryginalność

Układanie płytek w Polsce – to wieloletni profil działalności naszych fachowców, a więc znają i, co najważniejsze, stosują różnego rodzaju sposoby ich układania (prosty, karo, jodełka, różnego rodzaju przesunięcia itp.).

Do realizacji każdego projektu podchodzimy wyłącznie po uzgodnieniach z klientem, tworząc niepowtarzalne projekty, niezmiennie dbając o wysoką jakość pracy.

Jakie są zalety układania płytek od wykonawcy na OTOmistrz?

Łatwa w pielęgnacji, estetyczna, odporna na ścieranie powłoka do płytek nie ulega zniszczeniu pod wpływem ekstremalnych temperatur, nie jest narażona na wilgoć i zarysowania. Ponadto płytki ceramiczne mogą być ułożone na ścianie oraz podłodze na różne sposoby. Pozwala to wykorzystywać je jako dodatkowy element dekoracji wnętrz, za ich pomocą odmieniać przestrzeń wyróżniając w niej na przykład strefę jadalną oraz wypoczynkową lub też zwiększać przestrzeń wizualnie. Rzeczywiście, osiągnięcie takiego efektu jest możliwe wyłącznie pod warunkiem jakościowego montażu płytki.

Oprócz znajomości technologii i profesjonalnego wykonywania powierzonych im zadań, nasi wykonawcy pomogą w doborze materiałów wykończeniowych, opowią o ich cechach eksploatacyjnych, a także zasadach dalszej pielęgnacji. Co więcej mamy jeden z najtańszych cenników na układanie płytek w Polsce i nasi wykonawcy chętnie podejmują się realizacji nietypowych, designerskich projektów.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o układanie płytek

Cennik na usługi glazurnika na tym serwisie wygląda bardzo sympatycznie, a układanie płytek na ścianie i podłodze zakończyło się sukcesem. Byłam zadowolona z kompetentnego podejścia, od razu widać, że pracownicy mają za sobą bogate doświadczenie. Wszystko mi odpowiadało, praca została wykonana szybko, koszt pracy był odpowiedni. Jeśli też poszukujecie dobrych glazurników – polecam.

Iza

Niedawno szukałem glazurnika, przyjaciel poradził Państwa serwis. Po rozmowie telefonicznej pracownik przyszedł do mnie tego samego dnia i wykonał pomiary w łazience. Nieco później zadzwonił menedżer i podał całkowitą cenę na układanie płytek podłogowych, która mi odpowiadała. Glazurnik ułożyli płytki w pomieszczeniu w ciągu dwóch dni. Okazały się piękne i praktyczne.

Paweł

Wraz z mężem rozpoczęliśmy remont w kuchni. Postanowiliśmy położyć płytki na podłodze i ścianach. Zakres prac jest duży, a pomieszczenie ma skomplikowaną formę, a w jednym z kątów jest kilka większych i mniejszych rur. Znaleźliśmy glazurnik w Internecie. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Oprócz doskonałego efektu pracy cena układania płytek była najniższa.

Maria

Do licowania elementów o złożonej konfiguracji szukałem doświadczonego glazurnika. Podobały mi się opinie klientów i portfolio Waszego serwisu. Przybyły glazurnik udzielił praktycznych wskazówek dotyczących wyboru płytek i zaproponował techniczne rozwiązanie, które mi się podobało. Układanie zajęło cztery dni, ale biorąc pod uwagę ilość pracy i złożoność, jest to fantastyczna prędkość.

Piotr

Mieszkam i przez długi czas nie odważyłam się na radykalny remont w domu. W końcu zdaliśmy sobie sprawę, że układanie płytek na podłodze zamiast starego linoleum jest po prostu koniecznym zadaniem. Nie miałam żadnych znajomych glazurników, więc zwróciłam się do Państwa serwisu. Wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalne, odpowiedzialne i co najważniejsze – niedrogo!

Basia