Instalacja elektryczna

Współczesny człowiek każdego dnia korzysta z szerokiej gamy urządzeń elektrycznych, których nieprzerwaną pracę poprzedziły kompetentnie przeprowadzone prace elektryczne. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług elektroinstalacyjnych i gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania.

Instalacja elektryczna montaż

Elektryka dla każdego: naprawdę skuteczne rozwiązania!

W OTOmistrz obecnie można zamówić usługi takie, jak:

  • Montaż domowej instalacji elektrycznej;
  • Montaż elektrycznej instalacji natynkowej;
  • Tworzenie przemysłowych instalacji elektrycznych.

Do realizacji każdego projektu podchodzimy maksymalnie odpowiedzialnie, przede wszystkim uwzględniając potrzeby naszych klientów,

a następnie tworząc i uzgadniając z nimi schematy poszczególnych obwodów elektrycznych.

Podczas tworzenia takich schematów brane są pod uwagę lokalizacja mebli i różnych sprzętów, w tym tych, które dopiero planuje się umieścić w pomieszczeniu. Doświadczenie, nowoczesny sprzęt i oprogramowanie komputerowe pozwalają realizować każde zlecenie szybko i bez wydatkowania zbędnych środków na planowanie prac lub zakup materiałów eksploatacyjnych. Z tego powodu każdy z naszych klientów może mieć pewność, że cena instalacji elektrycznej przygotowanej przez fachowców z OTOmistrz nie będzie wygórowana.

Dlaczego warto zamówić montaż instalacji elektrycznej przez serwis OTOmistrz?

Popularność naszego serwisu wynika z trzech podstawowych czynników:

  • Działamy przestrzegając wymagań prawa i zasad bezpieczeństwa;
  • Tworzymy zróżnicowane instalacje elektryczne dla pomieszczeń mieszkalnych i biurowych;
  • Cena naszej instalacji elektrycznej dla domów jednorodzinnych jest jedną z najniższych w całym kraju!

Zdecydowanym atutem współpracy z OTOmistrz będzie także przystępny koszt usług naszych specjalistów. Podstawami do ustalenia cen instalacji elektrycznej, tworzonej przez naszych fachowców, są: bezpośrednia praca elektryka, a także wartość wykorzystywanego przez niego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Można samodzielnie wyliczyć przybliżoną wartość realizacji swojego zamówienia, korzystając z cennika instalacji elektrycznych zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Można także zaprosić do siebie elektryka, który dokona wyceny (w przypadku złożenia u nas zamówienia ta usługa świadczona jest bezpłatnie) i określi dokładną wartość realizacji projektu. Cena pozostanie niezmienna, gdyż wszystkie prace będą wykonywane na podstawie podpisanej z klientem umowy.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o instalacji elektrycznej

Na tym serwisie wyjaśniono mi jak robi się montaż instalacji elektrycznej krok po kroku i uzyskałam pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania do moich potrzeb, a dodatkowo ograniczonego budżetu. Dla mnie OTOmistrz to wzór tego, jak powinna działać współczesny serwis, jestem naprawdę zadowolona z jakości obsługi, więc postanowiłam pozostawić opinię.

Karolina

Świetna ekipa elektryków! Zmodernizowali stare okablowanie, o którym myślałem, jak na nie patrzyłem, że głowa mi eksploduje. Powiedziano mi od razu, co należy wymienić, a co zaktualizować, zamontowano też mały, kompaktowy i bardzo wygodny panel sterujący, z którym nawet dziecko sobie poradzi! Jestem bardzo wdzięczny, planuję całkowitą wymianę okablowania w nowym domu, na pewno zaproszę ponownie specjalistów, których znalazłem na tym serwisie. Mam pozytywne doświadczenie współpracy. Szybko, sprawnie, w odpowiednim budżecie.

Piotr

Dziękuję za modernizację instalacji elektrycznej w moim domu. Teraz mam natynkową instalację: wygląda to jak dla mnie bardzo nowocześnie. Ze względu na to, że mieszkamy w domu wykonanym głównie z drewna, dodatkowo czuję się bardziej bezpiecznie. Świetnie, że w razie potrzeby pracownicy wyjaśniają, co dokładnie robią, a dodatkowo nie musiałam martwić się poszukiwaniem niezbędnych materiałów i części do utworzenia obwodu.

Helena

Po skontaktowaniu się z serwisem OTOmistrz już po kilku minutach rozmowy wiedziałem, że złożę tu zamówienie. Bardzo fachowe podejście do pracy, wszyscy elektrycy posiadają solidne doświadczenie. Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu jednego dnia, w pomieszczeniu było czysto, a cały system działa niezawodnie już dłużej niż miesiąc.

Michał

Potrzebowałem montażu instalacji elektrycznej, ale najpierw od specjalistów wymagane były dokumenty, na podstawie których będzie realizowane zlecenie. W moim przypadku chłopaki, których znalazłem na OTOmistrz opracowali projekt i zatwierdzili go, oszczędzając mi załatwiania papierowych spraw i biurokracji – wszystko w ciągu zaledwie 5 dni! Kurier dostarczył projekt w dogodnym dla mnie czasie i miejscu. Realizację projektu zleciłem także wykonawcom na tym serwisie. Jestem naprawdę zadowolony z jakości usług. Dziękuję.

Łukasz