Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Instalacja elektryczna w Płocku

22.01.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Płock
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Płock
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Płock
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Płock
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Płock
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Płock
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Płock
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Płock
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Instalacja elektryczna w Płocku: Powiązane usługi

Elektryk Liczba mistrzów: 10
Elektryk Wrocław Krzyki Liczba mistrzów: 8
Audyt energetyczny Liczba mistrzów: 8
Montaż instalacji odgromowej Liczba mistrzów: 8

Instalacja elektryczna w Płocku

Potrzebujesz nowej instalacji elektrycznej w Płocku? A może chcesz dokonać modernizacji już istniejącej? Realizację wszystkich tego typu prac można powierzyć fachowcom z którymi współpracuje nasz serwis! Nasi wykonawcy w Płocku specjalizują się w wykonywaniu wysokiej jakości instalacji elektrycznych, realizując szeroki zakres prac zarówno na obiektach istniejących, jak i dopiero znajdujących się w budowie. Można im powierzyć realizację zarówno prac o znacznym zasięgu (w przedsiębiorstwach przemysłowych, biurowcach, apartamentowcach),

jak i drobne projekty (montaż instalacji elektrycznej w restauracjach, kawiarniach, domach prywatnych, apartamentach, biurach itp.). Ponadto można im zlecić tworzenie instalacji elektrycznej w domach szkieletowych lub drewnianych, zaprojektują i zamontują także bezpuszkową instalację elektryczną.
Współpracujemy z ekipą fachowych elektryków, którzy dokładnie myślą nad każdym projektem, wybierając najlepsze opcje w celu jego rozwiązania i poszukują najtańszych dróg tworzenia dla klienta bezpiecznego, wygodnego i sprawnie działającego okablowania!

Dlaczego warto złożyć zamówienie na projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Płocku?

Do realizacji projektów związanych z tworzeniem instalacji elektrycznej w Płocku dopuszczani są wyłącznie elektrycy posiadający doświadczenie i odpowiednie certyfikaty, zatem możemy zagwarantować, że każdy ze stworzonych przez naszych wykonawców obwodów elektrycznych w Płocku zgadza się z obowiązującymi w Polsce standardami bezpieczeństwa. Pomimo gwarancji na wykonane prace, załatwiają także wszystkie dokumenty, niezbędne do rozpoczęcia eksploatacji stworzonej lub modernizowanej instalacji elektrycznej. Oto trzy podstawowe powody, dla których złożenie zamówienia w Płocku będzie odpowiednią dla dezycją:

 • Specjaliści na OTOmistrz działają fachowo. Mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych, a to oznacza, że każdy projekt realizują szybko, zgodnie z krajowymi standardami i co także ważne – zgodnie z rzeczywistymi potrzebami naszych klientów;
 • Nie korzystamy z usług pośredników. Sprzęt i materiały eksploatacyjne zamawiamy bezpośrednio od producentów, co pozwala obniżyć ich koszt i jednocześnie zagwarantować ich najwyższą jakość;
 • Optymalizujemy wydatki i oszczędzamy pieniądze naszych klientów!

Domowa instalacja elektryczna w Płocku

Instalacja elektryczna w budynkach mieszkalnych, administracyjnych, użyteczności publicznej wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami. Prawidłowo wykonana instalacja elektryczna zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo osobom z niej korzystającym, a także stabilną pracę urządzeń elektrycznych. Prace elektryczne są związane z prądem elektrycznym i dlatego wiążą się z zagrożeniem życia. Ten rodzaj działalności powinien być wykonywany wyłącznie przez kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Nasi eksperci wykonają wszelkie prace elektryczne w Twoim domu lub mieszkaniu zgodnie z wszelkimi normami i zasadami bezpieczeństwa, a mianowicie:

 • Montaż, modernizację, naprawę i wymianę okablowania elektrycznego;
 • Instalację i naprawę domowych instalacji elektrycznych;
 • Podłączenie wszelkich domowych urządzeń elektrycznych;
 • Montaż akcesoriów (przełączniki, gniazda, przekaźniki itp.);
 • Instalację urządzeń oświetleniowych.

Dodatkowo oferujemy wykonanie instalacji elektrycznej w Płocku w garażach, altankach, domkach letniskowych itp.

Instalacja elektryczna natynkowa w Płocku

Instalacja natynkowa w Płocku coraz bardziej zyskuje na popularności. Wcześniej tego typu rozwiązania wykorzystywane były na przykład do tworzenia instalacji elektrycznej w garażach, ale obecnie montaż przewodów i innych elementów obwodu elektrycznego bezpośrednio na ścianach dokonywany jest także w pomieszczeniach mieszkalnych i pełni pomimo roli praktycznej także funkcję dekoracyjną. Natynkowa instalacja jest na przykład dobrym wyborem dla wnętrz w stylu high-tech lub modernistycznym. Zewnętrzne instalacje elektryczne są bezpieczne dla użytkowników, a ich atutem jest możliwość instalacji:

 • W budynkach wykonanych z drewna, gdyż nie wymagają wykonywania bruzd w słupach lub ścianach;
 • W miejscach, gdzie w przyszłości planuje się zrealizować przebudowy instalacji elektrycznej;
 • W pomieszczeniach, których właściciele chcą podkreślić ich wyjątkowość i nowoczesność.

Przemysłowe instalacje elektryczne w Płocku

Instalacje elektryczne i teletechniczne na obiektach przemysłowych powinny być przede wszystkim bezpieczne i wydajne. Tworzone przez naszych elektryków w Płocku obwody w całości spełniają te kryteria. Wykonane są takie systemy, za pośrednictwem których Twoje przedsiębiorstwo będzie funkcjonować bez przestojów i awarii. Podstawowymi elementami instalacji elektrycznych dla firm są:

 • Różne typy rozdzielnic;
 • Układy do zasilania podstawowego i dodatkowego;
 • Urządzenia przeznaczone do odbioru energii elektrycznej;
 • Obwody rozdzielcze i odbiorcze.

W razie potrzeby specjaliści z naszego serwisu mogą zautomatyzować instalację i dostarczyć niezbędną liczbę sterowników, umożliwiających jej bardziej wygodną eksploatację.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę instalacja elektryczna w Płocku na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi instalacja elektryczna w Płocku należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi instalacja elektryczna w Płocku?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi instalacja elektryczna w Płocku telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi instalacja elektryczna w Płocku?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi instalacja elektryczna w Płocku starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi instalacja elektryczna w Płocku jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi instalacja elektryczna w Płocku jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę instalacja elektryczna w Płocku?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii instalacja elektryczna w Płocku ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi instalacja elektryczna w Płocku należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi instalacja elektryczna w Płocku telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi instalacja elektryczna w Płocku starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi instalacja elektryczna w Płocku jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii instalacja elektryczna w Płocku ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.