Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Instalacja elektryczna we Wronkach

22.01.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Wronki
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Wronki
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Wronki
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Wronki
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Wronki
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Wronki
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Wronki
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Instalacja elektryczna
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Wronki
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Instalacja elektryczna we Wronkach: Powiązane usługi

Elektryk Liczba mistrzów: 8
Elektryk Wrocław Krzyki Liczba mistrzów: 8
Audyt energetyczny Liczba mistrzów: 8
Montaż instalacji odgromowej Liczba mistrzów: 8

Instalacja elektryczna we Wronkach

Potrzebujesz nowej instalacji elektrycznej we Wronkach? A może chcesz dokonać modernizacji już istniejącej? Realizację wszystkich tego typu prac można powierzyć fachowcom z którymi współpracuje nasz serwis! Nasi wykonawcy we Wronkach specjalizują się w wykonywaniu wysokiej jakości instalacji elektrycznych, realizując szeroki zakres prac zarówno na obiektach istniejących, jak i dopiero znajdujących się w budowie. Można im powierzyć realizację zarówno prac o znacznym zasięgu (w przedsiębiorstwach przemysłowych, biurowcach, apartamentowcach),

jak i drobne projekty (montaż instalacji elektrycznej w restauracjach, kawiarniach, domach prywatnych, apartamentach, biurach itp.). Ponadto można im zlecić tworzenie instalacji elektrycznej w domach szkieletowych lub drewnianych, zaprojektują i zamontują także bezpuszkową instalację elektryczną.
Współpracujemy z ekipą fachowych elektryków, którzy dokładnie myślą nad każdym projektem, wybierając najlepsze opcje w celu jego rozwiązania i poszukują najtańszych dróg tworzenia dla klienta bezpiecznego, wygodnego i sprawnie działającego okablowania!

Dlaczego warto złożyć zamówienie na projektowanie i montaż instalacji elektrycznej we Wronkach?

Do realizacji projektów związanych z tworzeniem instalacji elektrycznej we Wronkach dopuszczani są wyłącznie elektrycy posiadający doświadczenie i odpowiednie certyfikaty, zatem możemy zagwarantować, że każdy ze stworzonych przez naszych wykonawców obwodów elektrycznych we Wronkach zgadza się z obowiązującymi w Polsce standardami bezpieczeństwa. Pomimo gwarancji na wykonane prace, załatwiają także wszystkie dokumenty, niezbędne do rozpoczęcia eksploatacji stworzonej lub modernizowanej instalacji elektrycznej. Oto trzy podstawowe powody, dla których złożenie zamówienia we Wronkach będzie odpowiednią dla dezycją:

 • Specjaliści na OTOmistrz działają fachowo. Mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych, a to oznacza, że każdy projekt realizują szybko, zgodnie z krajowymi standardami i co także ważne – zgodnie z rzeczywistymi potrzebami naszych klientów;
 • Nie korzystamy z usług pośredników. Sprzęt i materiały eksploatacyjne zamawiamy bezpośrednio od producentów, co pozwala obniżyć ich koszt i jednocześnie zagwarantować ich najwyższą jakość;
 • Optymalizujemy wydatki i oszczędzamy pieniądze naszych klientów!

Domowa instalacja elektryczna we Wronkach

Instalacja elektryczna w budynkach mieszkalnych, administracyjnych, użyteczności publicznej wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami. Prawidłowo wykonana instalacja elektryczna zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo osobom z niej korzystającym, a także stabilną pracę urządzeń elektrycznych. Prace elektryczne są związane z prądem elektrycznym i dlatego wiążą się z zagrożeniem życia. Ten rodzaj działalności powinien być wykonywany wyłącznie przez kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Nasi eksperci wykonają wszelkie prace elektryczne w Twoim domu lub mieszkaniu zgodnie z wszelkimi normami i zasadami bezpieczeństwa, a mianowicie:

 • Montaż, modernizację, naprawę i wymianę okablowania elektrycznego;
 • Instalację i naprawę domowych instalacji elektrycznych;
 • Podłączenie wszelkich domowych urządzeń elektrycznych;
 • Montaż akcesoriów (przełączniki, gniazda, przekaźniki itp.);
 • Instalację urządzeń oświetleniowych.

Dodatkowo oferujemy wykonanie instalacji elektrycznej we Wronkach w garażach, altankach, domkach letniskowych itp.

Instalacja elektryczna natynkowa we Wronkach

Instalacja natynkowa we Wronkach coraz bardziej zyskuje na popularności. Wcześniej tego typu rozwiązania wykorzystywane były na przykład do tworzenia instalacji elektrycznej w garażach, ale obecnie montaż przewodów i innych elementów obwodu elektrycznego bezpośrednio na ścianach dokonywany jest także w pomieszczeniach mieszkalnych i pełni pomimo roli praktycznej także funkcję dekoracyjną. Natynkowa instalacja jest na przykład dobrym wyborem dla wnętrz w stylu high-tech lub modernistycznym. Zewnętrzne instalacje elektryczne są bezpieczne dla użytkowników, a ich atutem jest możliwość instalacji:

 • W budynkach wykonanych z drewna, gdyż nie wymagają wykonywania bruzd w słupach lub ścianach;
 • W miejscach, gdzie w przyszłości planuje się zrealizować przebudowy instalacji elektrycznej;
 • W pomieszczeniach, których właściciele chcą podkreślić ich wyjątkowość i nowoczesność.

Przemysłowe instalacje elektryczne we Wronkach

Instalacje elektryczne i teletechniczne na obiektach przemysłowych powinny być przede wszystkim bezpieczne i wydajne. Tworzone przez naszych elektryków we Wronkach obwody w całości spełniają te kryteria. Wykonane są takie systemy, za pośrednictwem których Twoje przedsiębiorstwo będzie funkcjonować bez przestojów i awarii. Podstawowymi elementami instalacji elektrycznych dla firm są:

 • Różne typy rozdzielnic;
 • Układy do zasilania podstawowego i dodatkowego;
 • Urządzenia przeznaczone do odbioru energii elektrycznej;
 • Obwody rozdzielcze i odbiorcze.

W razie potrzeby specjaliści z naszego serwisu mogą zautomatyzować instalację i dostarczyć niezbędną liczbę sterowników, umożliwiających jej bardziej wygodną eksploatację.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę instalacja elektryczna we Wronkach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi instalacja elektryczna we Wronkach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi instalacja elektryczna we Wronkach?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi instalacja elektryczna we Wronkach telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi instalacja elektryczna we Wronkach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi instalacja elektryczna we Wronkach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi instalacja elektryczna we Wronkach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi instalacja elektryczna we Wronkach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę instalacja elektryczna we Wronkach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii instalacja elektryczna we Wronkach ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi instalacja elektryczna we Wronkach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi instalacja elektryczna we Wronkach telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi instalacja elektryczna we Wronkach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi instalacja elektryczna we Wronkach jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii instalacja elektryczna we Wronkach ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.