Koszenie trawy

Fachowe koszenie trawy - to gwarancja trwałości i atrakcyjnego wyglądu Twojego trawnika. Warto zamówić tę usługę u fachowców: pozwoli to zaoszczędzić czas, pozbyć się tak niebezpiecznych pasożytów, jakimi są kleszcze, a jednocześnie zapewnić dobry wzrost zielonej i miękkiej trawy.

Usługi koszenie trawy

Gwarantowana jakość koszenia trawy przez wykonawców OTOmistrz

Wykonawcom naszej platformy możesz powierzyć zarówno stałą pielęgnację Twojego trawnika, jak i prace jednorazowe.

Chcesz, by koszt koszenia trawy był maksymalnie niski? Zamów usługę przynajmniej 2 razy w roku, kiedy trawa jest sucha i nie za bardzo wysoka. Jednocześnie fachowcy podejmują się także dość trudnych i pracochłonnych zleceń, takich jak koszenie mokrej trawy lub nieskoszonego przez długi czas trawnika, pomagają pozbyć się chwastów i kleszczy, a dodatkowo stosują środki pielęgnujące trawnik i pomagające uczynić jego wygląd jak najbardziej atrakcyjnym.

Precyzyjnie dobieranie urządzeń i sprzętu, niezbędnych do koszenia trawy na każdej konkretnej działce, oceniając wstępnie charakterystykę rzeźby terenu oraz stan trawy.

Fachowa wiedza o trawnikach pozwala wykonywać zarówno tak trudne prace, jak pierwsze koszenie trawy, jak i świadczyć klientom usługi w zakresie systematycznego porządkowania ich trawników na podstawie wstępnie ustalonego harmonogramu.

Dlaczego warto zamówić koszenie trawy przez serwis OTOmistrz?

Współpraca ze specjalistami z naszej platformy —  to gwarancja niezawodnej i jakościowej obsługi każdego trawnika. Dodatkowo cena koszenia trawy przez specjalistów, zarejestrowanych na OTOmistrz, jest jedną z najniższych. Dodatkowo wśród atutów naszych wykonawców należy także wymienić:

  • Indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia;
  • Wybór odpowiednich technik koszenia trawy, odpowiednio do jej wieku i stanu;
  • Dbanie o teren w maksymalnie jakościowy sposób, tak, by nie był miejscem osiedlania się kleszczy i innych pasożytów;
  • Udzielanie klientom korzystnych zaleceń dotyczących właściwej pielęgnacji trawnika.

Zamów usługi i ciesz się zadbanym, bezpiecznym i uporządkowanym terenem zielonym, niezależnie od jego lokalizacji!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o koszeniu trawy

Zaprosiliśmy specjalistów z tego serwisu do ulepszenia naszej letniej działki. Od dawna nie traktowaliśmy tego poważnie. Trawa była aż po pas. Zdaliśmy sobie sprawę, że sami sobie z tym nie poradzimy. O interesujących nas szczegółach dowiedzieliśmy się telefonicznie, umówiliśmy dogodny termin na wykonanie pracy. Panowie pracowali sumiennie. Jesteśmy zadowoleni z koszenia. Wielkie dzięki!

Beata

Skorzystałam z usługi, jaką jest koszenia trawy przed sprzedażą działki. Fachowiec przybył na czas. Bez zbędnego przedłużania wykonał ustaloną ilość pracy. Trawnik wygląda doskonale, po koszeniu został dodatkowo wysprzątany (nawet nie musiałam o tym przypominać). Jestem zadowolona z wyniku prac. Teraz trawnik wygląda bardzo atrakcyjnie, kolejnym razem także zwrócę się po pomoc do fachowców z serwisu OTOmistrz. Polecam!

Ewelina

Witam! Chciałbym podziękować pracownikom z serwisu OTOmistrz za ładne koszenie trawnika. Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Panowie pracowali po niewielkim deszczu, jednak na nic nie narzekali. Cena była w porządku. Już zamówiłem usługę przygotowania mojego trawnika do zimowania. Dziękuję za współpracę. Polecam!

Artur

Znalazłem platformę OTOmistrz przez Internet, szukając fachowców zajmujących się koszeniem trawnika z rolki. Trawnik został skoszony szybko, w odpowiednich dla mnie godzinach. Podpowiedziano mi także, jak właściwie dbać o rośliny. Myślę, że będę kontynuował współpracę ze specjalistami ktorzy są na tej platformie ii polecam ją swoim znajomym. Piękne dzięki!

Wojciech

Podziękowania dla pracowników. Bardzo sumiennie dbam o swój trawnik. Od czasu do czasu korzystam z profesjonalnych usług. Zapraszałam już pracowników z różnych firm. Nigdy jednak nie byłam tak zadowolona z realizacji zlecenia, jak podczas współpracy z fachowcem z platformy OTOmistrz, więc zdecydowanie za każdym kolejnym razem, kiedy będę potrzebować koszenia trawnika, zwrócę się tutaj. Dodatkowo cena koszenia trawy okazała się naprawdę świetna. Okazuje się, że mamy wspólne hobby – zielone trawniki. Mamy więc wspólny temat.

Agata