Usługi malarskie

Usługi malarskie w Polsce świadczone przez specjalistów z OTOmistrz, to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują profesjonalistów, gotowych zrealizować malowanie różnych powierzchni, jako integralnego etapu renowacji i dekoracji wnętrz.

Usługi malarskie

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z OTOmistrz?

  • Indywidualne podejście

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, a prace wykonywane przez naszych partnerów na podstawie podpisanej umowy. Ponadto starannie dobierają materiały i urządzenia, pozwalające zrealizować zlecenie w możliwie najszybszym czasie, jakościowo i zgodnie z życzeniami klientów

  • Designerskie rozwiązania

Posiadamy własnego designera, który może udzielić pomocy w wyborze typu farby oraz jej koloru. Ponadto ciągle wdrażamy innowacyjne rozwiązania w wykonywaną pracę, aby osiągnąć maksymalnie efektowny wygląd tworzonych powierzchni;

  • Doskonała jakość

Wykonawcy OTOmistrz bardzo rzetelnie realizują prace przygotowawcze, co pozwala tworzyć naprawdę doskonałe pokrycia ścian i sufitów.

Dodatkowo mamy przystępne ceny malowania ścian, ponadto oferujemy klientom zniżki i bonusy.

Malowanie ścian i sufitu od OTOmistrz

Od kilku lat na naszym serwisie prezentowane są usługi malowania ścian w Polsce, współpracujemy z wyłącznie prawdziwymi specjalistami, dlatego możemy zagwarantować naprawdę doskonały efekt wykonywanej pracy. Najczęściej potrzeba uzyskania pomocy naszych specjalistów pojawia się na ostatnich etapach remontu, jednak oni chętnie podejmują się także takich zleceń, jak: odnowienie starego pokrycia lub realizacja częściowych prac renowacyjnych.

Eksperci OTOmistrz lubią trudne i skomplikowane zadania, gdyż to podczas ich realizacji mogą wykazać się doświadczeniem oraz umiejętnościami. Świadcząc usługi malarskie w Polsce stosowane są zróżnicowane narzędzia i innowacyjne technologie, pozwalające doskonale realizować każde zlecenie, ponadto dostępne są dobre zniżki na malowanie sufitów i ścian róznego typu.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o malowanie ścian i sufitów

Specjaliści z OTOmistrz przyjemnie zaskoczyli mnie profesjonalizmem i szybkością realizacji zlecenia. Nie mam żadnego zarzutu do ich pracy, a efekt jest naprawdę oszałamiający. W przyszłości planuję realizację remontu w innych pokojach i zdecydowanie ponowne skorzystam z usług tych fachowców.

Michał

W OTOmistrz zamawiałam malowanie sufitu o powierzchni 13 metrów kwadratowych. Mogę powiedzieć, że fachowiec jest w trakcie pracy punktualny, porządny i dokładny. Nie było żadnych niemiłych niespodzianek ani wad. Jestem zadowolony z efektu malowania. Dodatkowo cena malowania ścian za 1m2 jest adekwatna, bez zawyżania. Polecam.

Maria

Wyrażam wdzięczność zespołowi profesjonalistów! Dziękuję za jakość i efektywną pracę. Cieszę się, że z ogromnej listy specjalistów, świadczących usługi malarskie wybrałam go na OTOmistrz. Jestem zadowolona ze wszystkiego, zaczynając od punktualności, uprzejmości, a kończąc na tym, że każdy z pracowników dokładnie wie, jak osiągnąć najlepsze wyniki.

Ola

Moje zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko, w ustalonym terminie. Jakościowo i co także bardzo ważne – naprawdę tanio. Na pierwszym spotkaniu powiedziano mi, który materiał lepiej kupić, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, uzgodniliśmy też wszystkie etapy pracy, niezbędne do osiągnięcia pożądanego efektu. Polecam!

Anna

Zlecenie zostało wykonane sprawnie i terminowo. Jestem zadowolony z wyniku. Po zakończeniu pracy wykonawca wszystko uporządkował, co było miłą niespodzianką. Polecam serwis OTOmistrz innym klientom.

Paweł