Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Usługi malarskie Kielce

Usługi malarskie w Kielcach

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Malowanie ścian

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Usługi malarskie w Kielcach

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o usługach malarskich w Kielcach

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy usługi malarza obejmują tylko malowanie mieszkań?
Nie, usługi naszych specjalistów obejmują także świadczenie porad dotyczących wyboru niezbędnych do malowania ścian materiałów i narzędzi, usługi designerskie, klejenie tapet, dekorowanie ścian za pomocą elementów dekoracyjnych itp. O zakresie usług świadczonych przez naszych partnerów można dowiedzieć się więcej poprzez kontakt telefoniczny z naszym menedżerem.
Jak kształtuje się koszt malowanie ścian w Kielcach?
Na koszt pracy wpływa kilka czynników. Pierwszy i najważniejszy, to powierzchnia ściany. Drugi, to konieczność podjęcia prac przygotowawczych i wyrównania powierzchni roboczych. Trzecim czynnikiem jest złożoność samego procesu. Cennik malowania ścian w Kielcach i koszt użycia elementów dekoracyjnych będą różne.
Jakie farby są najbardziej odpowiednie do malowania sufitu i ścian?
Na współczesnym rynku farb prezentowana jest naprawdę szeroka gama materiałów do malowania ścian, sufitów i innych powierzchni. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy farbami klejowymi, wapiennymi, olejnymi, emaliowymi i innymi Wybierając farby do malowania, bierzemy pod uwagę zarówno jej właściwości techniczne, jak i dekoracyjne. Do malowania sufitów, cena najczęściej stosuje się farby wodorozcieńczalne, zaledwie dwie warstwy akrylowej farby lateksowej wystarczą, aby uzyskać mocną, trwałą i sprężystą powierzchnię. Ściany i inne powierzchnie są zwykle malowane farbami akrylowymi, lateksowymi, silikatowymi i silikonowymi dostępnymi w szerokiej gamie kolorów.
Ile osób uczestniczy w realizacji prac malarskich? Czy są wykorzystywane dodatkowe narzędzia?
W swojej pracy profesjonalni malarze stosują zarówno ręczne, jak i metody malowanie ścian pistoletem. Doświadczenie i chęć podnoszenia profesjonalizmu umożliwiają dobremu fachowcowi perfekcyjne poruszanie się w gamie nowoczesnych materiałów i wykończeń. W zależności od zakresu pracy, specjalista może pracować samodzielnie lub w zespole.

Osobliwości usług malowanie wnętrz w Kielcach

Kontaktując się z naszym serwisem, składasz hołd doświadczeniu prawdziwych profesjonalistów. Pracę naszych wykonawców traktujemy odpowiedzialnie, sumiennie, a klientom przedstawiamy najlepsze ceny na malowanie sufitów w Kielcach, udzielamy także gwarancji na wszelkiego rodzaju usługi i zawsze przestrzegamy umówionych terminów realizacji.

Przystępne ceny

Oferujemy naprawdę niskie ceny na usługi malarskie, a jednocześnie gwarantujemy wysoką jakość realizacji każdego zlecenia. Kluczowe czynniki, które wpływają na cenę malowanie ścian w Kielcach to:

 • Wielkość prac;
 • Poziom złożoności realizowanej usługi;
 • Charakter wykorzystywanych materiałów;
 • Farba i materiały wspomagające wykorzystywane do malowania.

Efektywne rozwiązania

Do naszego serwisu możesz zwrócić się w różnych sytuacjach, w tym jeśli:

 • Powierzchnie konstrukcji nie były wcześniej malowane;
 • Stara farba popękała;
 • Kolor starej farby mocno wyblakł;
 • Występuje chęć zmiany koloru farby lub faktury pokrycia.

Nasz cennik na usługi malarskie w Kielcach przyjemnie Cię zaskoczy! Malowanie ścian, cena za 1 m2 w Kielcach dla naszych specjalistów jest jedną z najniższych w mieście ale jakość malowania przewyższa oczekiwania.

O malowanie ścian i sufitów w Kielcach

Wysokiej jakości remont – to nasza pasja, której jesteśmy oddani od wielu lat. Wszystkie etapy prac nasi partnerzy realizują po kolei, dążąc do uzyskania oczekiwanego przez klienta wyniku, w tym:

 • Wspólnie z klientem dobieranie materiałów i narzędzi, które będą wykorzystywane w procesie malowania. Pomoc klientowi w wyborze optymalnej ścieżki malowania, omawianie warunków oraz cennika malowania sufitu w Kielcach, a następnie podpisywanie umowy.
 • Przygotowanie powierzchni. Jest to najtrudniejszy do realizacji etap, który obejmuje kilka procesów: czyszczenie powierzchni ze starych materiałów wykończeniowych, wyrównywanie (materiały dobierane są w ścisłym kontakcie z klientami), wykończenie powierzchni z wykorzystaniem farby.

Współpracujemy nie tylko doświadczonymi malarzami, gotowymi do podjęcia najtrudniejszych wyzwań, ale także designerami i menedżerami, którzy pomogą w organizacji całego procesu malowania ścian w Kielcach i sufitów oraz zapewnią jego szybki i bezproblemowy przebieg.

Malowanie sufitu w Kielcach

Malowanie sufitu w Kielcach to ostatni etap prac wykończeniowych, po którym sufit zyskuje nowoczesny, świeży i przytulny wygląd. Jednak uzyskanie idealnie pomalowanego sufitu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ nie tylko samo malowanie, ale także wszystkie inne niezbędne prace powinny być zrealizowane idealnie. Usługi malarskie przedstawione na naszym serwisie w Kielcach w całości odpowiadają tym wymaganiom, a nasi eksperci świadczą je w czterech podstawowych krokach:

 • Usunięcie starej powłoki sufitowej;
 • Wyrównanie powierzchni;
 • Nałożenie wymaganej liczby warstw szpachli;
 • Malowanie stropu płaskiego i otynkowanego.

Realizujemy malowanie sufitów w Kielcach i ścian w ramach napraw kompleksowych lub “kosmetycznych”, ponadto gwarantujemy wysoką jakość prac naszych wykonawców, niezależnie od poziomu ich skomplikowania i objętości. Do realizacji każdego zlecenia podchodząindywidualnie, dobierając skuteczne, wytrzymałe i atrakcyjne rozwiązania estetycznie.

Malowanie ścian w Kielcach

Malowanie ścian w Kielcach jest jedną z najpopularniejszych metod ich dekoracji. To bardzo żmudna praca, która będzie cechować się wysoka jakością tylko wtedy, gdy zostanie wykonana przez profesjonalistę. Jeśli chcesz, by remont został przeprowadzony idealnie, zamów usługi naszych malarzy w Kielcach, którzy pomalują ściany w Twoim mieszkaniu lub domu dokładnie wedle Twoich życzeń, a w razie potrzeby będą w stanie doradzić prawidłowe kombinacje kolorów, które będą najbardziej odpowiednie dla konkretnego projektu. Efektem profesjonalnego doboru farby i wykonanej pracy będą idealnie gładkie ściany o planowanym odcieniu lub fakturze. Prawidłowe malowanie ścian w Kielcach w mieszkaniu nada każdemu pomieszczeniu stylowy i schludny wygląd. Świadcząc usługi malowania ścian w Kielcach, specjaliści którzy współpracują z naszym serwisem stosują niezbędne technologie aplikacji i przygotowują powierzchnie robocze, w tym: usuwają stary materiał, tynkują, szpachlują i szlifują ściany, a następnie dokonują ich gruntowana. Po wyschnięciu (około 4-6 godzin) ściana jest gotowa do malowania. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się elementy metalowe lub drewniane, nasi fachowcy stosują oddzielne metody malowania takich powierzchni.