Usługi malarskie w Poznaniu

Usługi malarskie w Poznaniu świadczone przez naszych specjalistów, to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują profesjonalistów, gotowych zrealizować malowanie różnych powierzchni, jako integralnego etapu renowacji i dekoracji wnętrz.

Usługi malarskie Poznań

Osobliwości usług malowanie wnętrz w Poznaniu

Kontaktując się z naszym serwisem, składasz hołd doświadczeniu prawdziwych profesjonalistów. Pracę naszych wykonawców traktujemy odpowiedzialnie, sumiennie, a klientom przedstawiamy najlepsze ceny na malowanie sufitów w Poznaniu, udzielamy także gwarancji na wszelkiego rodzaju usługi i zawsze przestrzegamy umówionych terminów realizacji.

Przystępne ceny

Oferujemy naprawdę niskie ceny na usługi malarskie, a jednocześnie gwarantujemy wysoką jakość realizacji każdego zlecenia. Kluczowe czynniki, które wpływają na cenę malowanie ścian w Poznaniu to:

 • Wielkość prac;
 • Poziom złożoności realizowanej usługi;
 • Charakter wykorzystywanych materiałów;
 • Farba i materiały wspomagające wykorzystywane do malowania.

Efektywne rozwiązania

Do naszego serwisu możesz zwrócić się w różnych sytuacjach, w tym jeśli:

 • Powierzchnie konstrukcji nie były wcześniej malowane;
 • Stara farba popękała;
 • Kolor starej farby mocno wyblakł;
 • Występuje chęć zmiany koloru farby lub faktury pokrycia.

Nasz cennik na usługi malarskie w Poznaniu przyjemnie Cię zaskoczy! Malowanie ścian, cena za 1 m2 w Poznaniu dla naszych specjalistów jest jedną z najniższych w mieście ale jakość malowania przewyższa oczekiwania.

Malowanie ścian Poznań
Uslugi malarskie Poznań
Malowanie ścian i sufitow Poznań
Usługi malarskie Poznań
 • Malowanie sufitu w Poznaniu
 • Malowanie ścian w Poznaniu

Malowanie sufitu w Poznaniu to ostatni etap prac wykończeniowych, po którym sufit zyskuje nowoczesny, świeży i przytulny wygląd. Jednak uzyskanie idealnie pomalowanego sufitu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ nie tylko samo malowanie, ale także wszystkie inne niezbędne prace powinny być zrealizowane idealnie. Usługi malarskie przedstawione na naszym serwisie w Poznaniu w całości odpowiadają tym wymaganiom, a nasi eksperci świadczą je w czterech podstawowych krokach:

 • Usunięcie starej powłoki sufitowej;
 • Wyrównanie powierzchni;
 • Nałożenie wymaganej liczby warstw szpachli;
 • Malowanie stropu płaskiego i otynkowanego.

Realizujemy malowanie sufitów w Poznaniu i ścian w ramach napraw kompleksowych lub “kosmetycznych”, ponadto gwarantujemy wysoką jakość prac naszych wykonawców, niezależnie od poziomu ich skomplikowania i objętości. Do realizacji każdego zlecenia podchodząindywidualnie, dobierając skuteczne, wytrzymałe i atrakcyjne rozwiązania estetycznie.

Malowanie ścian w Poznaniu jest jedną z najpopularniejszych metod ich dekoracji. To bardzo żmudna praca, która będzie cechować się wysoka jakością tylko wtedy, gdy zostanie wykonana przez profesjonalistę. Jeśli chcesz, by remont został przeprowadzony idealnie, zamów usługi naszych malarzy w Poznaniu, którzy pomalują ściany w Twoim mieszkaniu lub domu dokładnie wedle Twoich życzeń, a w razie potrzeby będą w stanie doradzić prawidłowe kombinacje kolorów, które będą najbardziej odpowiednie dla konkretnego projektu. Efektem profesjonalnego doboru farby i wykonanej pracy będą idealnie gładkie ściany o planowanym odcieniu lub fakturze. Prawidłowe malowanie ścian w Poznaniu w mieszkaniu nada każdemu pomieszczeniu stylowy i schludny wygląd. Świadcząc usługi malowania ścian w Poznaniu, specjaliści którzy współpracują z naszym serwisem stosują niezbędne technologie aplikacji i przygotowują powierzchnie robocze, w tym: usuwają stary materiał, tynkują, szpachlują i szlifują ściany, a następnie dokonują ich gruntowana. Po wyschnięciu (około 4-6 godzin) ściana jest gotowa do malowania. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się elementy metalowe lub drewniane, nasi fachowcy stosują oddzielne metody malowania takich powierzchni.

O malowanie ścian i sufitów w Poznaniu

Wysokiej jakości remont – to nasza pasja, której jesteśmy oddani od wielu lat. Wszystkie etapy prac nasi partnerzy realizują po kolei, dążąc do uzyskania oczekiwanego przez klienta wyniku, w tym:

 • Wspólnie z klientem dobieranie materiałów i narzędzi, które będą wykorzystywane w procesie malowania. Pomoc klientowi w wyborze optymalnej ścieżki malowania, omawianie warunków oraz cennika malowania sufitu w Poznaniu, a następnie podpisywanie umowy.
 • Przygotowanie powierzchni. Jest to najtrudniejszy do realizacji etap, który obejmuje kilka procesów: czyszczenie powierzchni ze starych materiałów wykończeniowych, wyrównywanie (materiały dobierane są w ścisłym kontakcie z klientami), wykończenie powierzchni z wykorzystaniem farby.

Współpracujemy nie tylko doświadczonymi malarzami, gotowymi do podjęcia najtrudniejszych wyzwań, ale także designerami i menedżerami, którzy pomogą w organizacji całego procesu malowania ścian w Poznaniu i sufitów oraz zapewnią jego szybki i bezproblemowy przebieg.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1434 zrealizowanych zamówień

Opinie o malowanie ścian i sufitów w Poznaniu

Specjaliści z OTOmistrz przyjemnie zaskoczyli mnie profesjonalizmem i szybkością realizacji zlecenia. Nie mam żadnego zarzutu do ich pracy, a efekt jest naprawdę oszałamiający. W przyszłości planuję realizację remontu w innych pokojach i zdecydowanie ponowne skorzystam z usług tych fachowców.

Michał

W OTOmistrz zamawiałam malowanie sufitu o powierzchni 13 metrów kwadratowych. Mogę powiedzieć, że fachowiec jest w trakcie pracy punktualny, porządny i dokładny. Nie było żadnych niemiłych niespodzianek ani wad. Jestem zadowolony z efektu malowania. Dodatkowo cena malowania ścian za 1m2 jest adekwatna, bez zawyżania. Polecam.

Maria

Wyrażam wdzięczność zespołowi profesjonalistów! Dziękuję za jakość i efektywną pracę. Cieszę się, że z ogromnej listy specjalistów, świadczących usługi malarskie wybrałam go na OTOmistrz. Jestem zadowolona ze wszystkiego, zaczynając od punktualności, uprzejmości, a kończąc na tym, że każdy z pracowników dokładnie wie, jak osiągnąć najlepsze wyniki.

Ola

Moje zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko, w ustalonym terminie. Jakościowo i co także bardzo ważne – naprawdę tanio. Na pierwszym spotkaniu powiedziano mi, który materiał lepiej kupić, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, uzgodniliśmy też wszystkie etapy pracy, niezbędne do osiągnięcia pożądanego efektu. Polecam!

Anna

Zlecenie zostało wykonane sprawnie i terminowo. Jestem zadowolony z wyniku. Po zakończeniu pracy wykonawca wszystko uporządkował, co było miłą niespodzianką. Polecam serwis OTOmistrz innym klientom.

Paweł

Najczęściej zadawane pytania o usługach malarskich w Poznaniu

⭐ Czy usługi malarza obejmują tylko malowanie mieszkań?
Nie, usługi naszych specjalistów obejmują także świadczenie porad dotyczących wyboru niezbędnych do malowania ścian materiałów i narzędzi, usługi designerskie, klejenie tapet, dekorowanie ścian za pomocą elementów dekoracyjnych itp. O zakresie usług świadczonych przez naszych partnerów można dowiedzieć się więcej poprzez kontakt telefoniczny z naszym menedżerem.
⭐ Jak kształtuje się koszt malowanie ścian w Poznaniu?
Na koszt pracy wpływa kilka czynników. Pierwszy i najważniejszy, to powierzchnia ściany. Drugi, to konieczność podjęcia prac przygotowawczych i wyrównania powierzchni roboczych. Trzecim czynnikiem jest złożoność samego procesu. Cennik malowania ścian w Poznaniu i koszt użycia elementów dekoracyjnych będą różne.
⭐ Jakie farby są najbardziej odpowiednie do malowania sufitu i ścian?
Na współczesnym rynku farb prezentowana jest naprawdę szeroka gama materiałów do malowania ścian, sufitów i innych powierzchni. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy farbami klejowymi, wapiennymi, olejnymi, emaliowymi i innymi Wybierając farby do malowania, bierzemy pod uwagę zarówno jej właściwości techniczne, jak i dekoracyjne. Do malowania sufitów, cena najczęściej stosuje się farby wodorozcieńczalne, zaledwie dwie warstwy akrylowej farby lateksowej wystarczą, aby uzyskać mocną, trwałą i sprężystą powierzchnię. Ściany i inne powierzchnie są zwykle malowane farbami akrylowymi, lateksowymi, silikatowymi i silikonowymi dostępnymi w szerokiej gamie kolorów.
⭐ Ile osób uczestniczy w realizacji prac malarskich? Czy są wykorzystywane dodatkowe narzędzia?
W swojej pracy profesjonalni malarze stosują zarówno ręczne, jak i metody malowanie ścian pistoletem. Doświadczenie i chęć podnoszenia profesjonalizmu umożliwiają dobremu fachowcowi perfekcyjne poruszanie się w gamie nowoczesnych materiałów i wykończeń. W zależności od zakresu pracy, specjalista może pracować samodzielnie lub w zespole.