Malowanie dachów

Potrzebna jest renowacja dachu? Na platformie OTOmistrz znajdziesz najlepszych wykonawców do malowania dachów, którzy wykorzystują farby nieprzepuszczalne, mrozoodporne, zapewniające wyjątkową trwałość powłoki, a także jej atrakcyjny kolor. Posiadają niezbędny sprzęt, w tym wyposażenie alpinistyczne, a zlecenia realizują na terenie całej Polski.

Malowanie dachu

Fachowe malowanie dachu od wykonawców serwisu OTOmistrz

Partnerzy naszego serwisu wykonują zlecenia w zakresie malowania dachów wykorzystując wysokiej jakości farby, które są dobierane odpowiednio do typu malowanej powierzchni. Najczęściej wykorzystują następne rodzaje farb:

  • Farby akrylowe, które doskonale chronią przed korozją, nie blakną ani nie pękają wraz z upływem czasu. Dodatkowo są nietoksyczne, wytrzymują temperatury do 120 ℃;
  • Farby przemysłowe do metalu. Ich główną zaletą jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe i wysokie właściwości antykorozyjne;
  • Farby na bazie wody, które są stosowane znacznie rzadziej i wyłącznie na powierzchniach niemetalowych.

Ceny malowania dachów ustalają na podstawie powierzchni do pokrycia, jej typu (oddziałującego na rodzaj farby i sposób jej aplikacji), a także potrzeby realizacji dodatkowych usług – wstępnego czyszczenia i mycia dachu, jego dezynfekcji, usunięcia rdzy i pęknięć, nałożenia warstwy ochronnej itp.

Podstawą do współpracy jest spisywana z klientem umowa, która nie ulega zmianom w procesie realizacji zlecenia.a

Dlaczego warto zamówić malowanie dachów na platformie OTOmistrz?

Nasz serwis reprezentuje usługi między innymi w zakresie renowacji i malowania dachów już od kilku lat. W tym czasie opracowaliśmy skuteczny system współpracy z najlepszymi fachowcami w tej branży, pozwalający na realizację zleceń w jak najkrótszym czasie i w jak najniższej cenie.

Posiadamy relacje partnerskie z firmami producentami farb, sprzętu alpinistycznego itp., co pozwala kupować materiały w maksymalnie niskiej cenie i tym samym zagwarantować minimalny koszt malowania dachu dla każdego klienta. 

Wszystkie prace w zakresie malowania dachów wykonawcy realizują ściśle przestrzegając zaleceń producentów farb, a na zrealizowane projekty udzielamy gwarancji. Dodatkowo stałym klientom serwisu OTOmistrz przysługują zniżki.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o malowaniu dachu

Dach został u mnie pomalowany w umówionych wcześniej terminach. Kolor dobrano dokładnie taki, jaki chciałam. Prace przeprowadzone zostały czysto, fachowo. Koszt malowania dachu okazał się wcale nie tak wysoki, jak myślałam. Polecam wszystkim.

Magdalena

Malowanie dachówki odkładałem na później przez kilka lat – poszukiwałem dobrych specjalistów, ale niestety cena malowania dachów była u nich bardzo wysoka. W końcu trafiłem na OTOmistrz i ten serwis odpowiada mi pod każdym względem. Efekt pracy jest taki, że uważam OTOmistrz naprawdę godny polecenia.

Michal

W ciągu jednego dnia wykonawcy z serwisu dokonali malowania dachu w moim domku podmiejskim. Zajmowali się wszystkim samodzielnie – wyceną, doborem, zakupem farb i malowaniem. Efektem zrealizowanego zlecenia jestem zachwycona i mimo tego że wszystko pracownicy robili samodzielnie (jako mama trójki dzieci nie mam czasu na kontrolę) cena malowania dachu okazała się bardzo przystępna.

Kamila

Cena malowania dachu w Warszawie przez OTOmistrz jest naprawdę niska. Bałem się więc, że efekt może nie być najlepszy, ale nie miałem wyboru – budżet miałem bardzo ograniczony. Z tego powodu kontrolowałem pracę na każdym etapie, chociaż teraz już wiem, że nie miało to sensu. Z OTOmistrzem współpracują fachowcy, wiedzą, co robią i dach został pomalowany bardzo jakościowo.

Robert

W domu rodzinnym dach był bardzo stary i zniszczony. Wykonawcy z OTOmistrz zakupili najtańsze materiały, a także dokonali wstępnej naprawy dachu. Cena dwukrotnego malowania dachu przez ten serwis okazała się także przystępna, więc jeśli chcecie pomalować dach szybko, łatwo i bez problemów, współpraca z OTOmistrz będzie dokładnie tym, czego potrzebujecie!

Tomasz