Malowanie elewacji

Łuszczące się lub odbarwione, poplamione lub całkowicie niewykończone elewacje to raczej nieprzyjemne zjawisko. Zamów malowanie domu na portalu OTOmistrz i odmień na lepsze swój dom lub biuro!

Malowanie elewacji

Malowanie elewacji: zakres świadczonych usług

Serwis OTOmistrz współpracuje z najlepszymi fachowcami od malowania elewacji, które wykonują z różnych materiałów, w tym z: kamionki, cegły, paneli itp. Przed przystąpieniem do malowania elewacji, specjaliści uważnie badają ściany i w razie potrzeby dokonują ich naprawy, można nam także zlecić obróbkę ścian domu w celu wyeliminowania mchu, grzybów, pleśni i szkodników.

Usługa malowania domu przewiduje też usunięcie warstwy starej farby, aplikację podkładu oraz warstwy ochronnej. Na wszystkie zrealizowane projekty koniecznie udzielana jest gwarancja obsługi serwisowej.

Realizując zlecenia związane z malowaniem elewacji, wykonawcy:

  • Uwzględniają lokalizację budynku oraz cechy klimatyczne obszaru, na którym się znajduje.
  • Dobierają dekoracyjne właściwości farby zgodnie z życzeniem klienta;
  • Udzielają porad dotyczących dalszej eksploatacji elewacji, w tym ich mycia, czyszczenia i naprawy.

Dlaczego warto zamówić malowanie elewacji przez serwis OTOmistrz?

Wysoka jakość i indywidualne podejście do klienta czynią nasz serwis naprawdę atrakcyjnym w oczach wielu klientów. Sprawdzamy i dobieramy najlepsze oferty od wykonawców na rynku, gwarantujemy jakość i przystępne ceny malowania domu. Szacunkowa cena malowania elewacji mierzona jest w metrach kwadratowych, dodatkowo koszt może zwiększać się wraz ze wzrastaniem złożoności konstrukcji elewacji. Cennik naszych wykonawców zawiera prace kompleksowe, w tym malowanie ścian murowanych i drewnianych, naprawę tynków itp.

Całkowity koszt napraw zależy od powierzchni, układu elewacji, wysokości budynku, złożoności prac przygotowawczych i malarskich. Szacunkowy koszt malowania elewacji przez naszych wykonawców przewiduje odrębne ceny za prace dodatkowe (tynkowanie, prace renowacyjne).

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o malowaniu elewacji

Malowanie drewnianego domu zostało wykonane starannie i profesjonalnie, specjaliści bardzo oszczędnie używali farby, którą wstępnie pomogli mi wybrać, gdyż nie mogłam zdecydować się wśród licznych dostępnych opcji. Jeśli poszukujecie kogoś do malowania elewacji drewnianej, polecam portal OTOmistrz – zapewniają najlepszych fachowców!

Agnieszka

Malowanie elewacji dwukondygnacyjnego domu zakończyło się w jeden dzień. Nie musiałem kontrolować prac, wyposażenie pracownicy przywieźli ze sobą – mieli wszystko. Cennik malowania elewacji zewnętrznej u tych wykonawców moim zdaniem jest jednym z najbardziej atrakcyjnych. Dziękuję za wykonaną pracę.

Jacek

Minął już rok od wykonania malowania elewacji przez serwis OTOmistrz i efekt jest po prostu niesamowity. Jakość malowania domu na zewnątrz była tak wysoka, że nawet teraz, po wiosennych deszczach wygląda jak nowy. Dodatkowo wspomnę o cenniku malowania elewacji – jest naprawdę niski.

Dorota

Zleciłam przez serwis OTOmistrz malowanie starej elewacji. Najpierw zostały przeprowadzone prace wstępne, ściany zostały dokładnie zbadane i wyrównane, dopiero potem fachowcy podeszli do wyboru farby i bezpośredniej jej aplikacji. Koszt malowania elewacji okazał się niski, a efekt – wspaniały. Dom wygląda jak nowy, drobne defekty podstawy zostały dobrze ukryte pod farbą. Dodatkowo elewacja została zabezpieczona przed szkodnikami.

Joanna

Ścisłe wykonanie umów – to po pierwsze. Profesjonalizm – to po drugie. Dobrze skoordynowana praca – po trzecie. To główne zalety, w których przekonałem się osobiście w procesie współpracy z OTOmistrz, ale w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Jeśli szukasz wykonawcy do malowania elewacji agregatem, prawdopodobnie nie znajdziesz nic lepszego niż ta opcja!

Paweł