Malowanie elewacji w Warszawie


Malowanie elewacji jest ważnym warunkiem nie tylko nadania mu pięknego atrakcyjnego wyglądu, ale także ochrony przed niesprzyjającym wpływem czynników środowiska, w tym przed czynnikami atmosferycznymi (zmienne temperatury, zmienna i wysoka wilgotność, promieniowanie ultrafioletowe), a także przemysłowym i środowiskowym zanieczyszczeniem środowiska.
Malowanie elewacji jest ważnym warunkiem nie tylko nadania mu pięknego atrakcyjnego wyglądu, ale także ochrony przed niesprzyjającym wpływem czynników środowiska, w tym przed czynnikami atmosferycznymi (zmienne temperatury, zmienna i wysoka wilgotność, promieniowanie ultrafioletowe), a także przemysłowym i środowiskowym zanieczyszczeniem środowiska.

Usługi

Malowanie elewacji w Warszawie

Malowanie elewacji w Warszawie

Malowanie elewacji odbywa się w trakcie kosmetycznego lub generalnego remontu ścian zewnętrznych budynku i jest uważane za ostatni etap szeroko zakrojonego kompleksu prac elewacyjnych. Jakość i trwałość efektu prac zależy od prawidłowego przygotowania ścian, a także wyboru farby. Nasi eksperci pomogą zrozumieć specyfikę doboru materiałów, a także w ściśle określonych terminach zrealizują zlecenie, dokonując malowania elewacji pistoletem lub malowania natryskowego. Naszej firmie w Warszawie można także powierzyć malowanie elewacji po ociepleniu budynku styropianem. Wybierając nasze usługi z pewnością będziesz zadowolony zarówno z jakości naszych prac, jak i z powodu ceny malowania elewacji z rusztowaniem.

od 20 zł/m2 Zamów

O nas

Najlepsze rozwiązania dotyczące malowania elewacji w Warszawie

Dokładnie dobieramy farby do malowania elewacji w Warszawie (służymy też pomocą podczas wyboru koloru i faktury przyszłej elewacji), a także przestrzegamy wymogów odnośnie ich aplikacji, które są zalecane przez producenta. W wyniku przeprowadzania naszych prac możemy zagwarantować:

 • Trwałość. Efekt realizowanej pracy będzie pozostawał niezmienny w zależności od rodzaju wybranej farby. Najbardziej niezawodnymi są farby akrylowe – ich wytrzymałość wynosi 8-12 lat, a w niektórych przypadkach nawet do 30 lat, nieco krótszą żywotność mają farby olejne – 1,5-3 lat, najmniej trwałe są zaś farby alkidowe – 3-5 lat;
 • Bezpieczeństwo farb wykorzystywanych podczas pracy pod względem ekologicznym;
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego i przeciwwybuchowego;
 • Szybki czas schnięcia. 
2 Zamówienia w realizacji
5+ Lata doświadczenia
592 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o malowaniu elewacji w Warszawie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Malowanie drewnianego domu zostało wykonane starannie i profesjonalnie, pracownicy bardzo oszczędnie używali farby, którą wstępnie pomogli mi wybrać, gdyż nie mogłam zdecydować się wśród licznych dostępnych opcji. Jeśli poszukujecie kogoś do malowania elewacji drewnianej, polecam zwrócić się do firmy OTOmistrz - to najlepsi fachowcy w Warszawie!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Agnieszka
Agnieszka
Warszawa

Malowanie elewacji dwukondygnacyjnego domu w Warszawie zakończyło się w jeden dzień. Nie musiałem kontrolować prac, wyposażenie pracownicy przywieźli ze sobą - mieli wszystko. Cennik malowania elewacji zewnętrznej w tej firmie moim zdaniem jest jednym z najbardziej atrakcyjnych w Warszawie. Dziękuję za wykonaną pracę.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Jacek
Jacek
Warszawa

Minął już rok od zamówienia malowania elewacji w firmie OTOmistrz i efekt jest po prostu niesamowity. Jakość malowania domu na zewnątrz była tak wysoka, że nawet teraz, po wiosennych deszczach wygląda jak nowy. Dodatkowo wspomnę o cenniku malowania elewacji - jest w tej firmie naprawdę niski.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Dorota
Dorota
Warszawa

Zleciłam firmie OTOmistrz malowanie starej elewacji w Warszawie. Najpierw zostały przeprowadzone prace wstępne, ściany zostały dokładnie zbadane i wyrównane, dopiero potem pracownicy podeszli do wyboru farby i bezpośredniej jej aplikacji. Koszt malowania elewacji okazał się niski, a efekt - wspaniały. Dom wygląda jak nowy, drobne defekty podstawy zostały dobrze ukryte pod farbą. Dodatkowo elewacja została zabezpieczona przed szkodnikami.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Joanna
Joanna
Warszawa

Ścisłe przestrzeganie umów - to po pierwsze. Profesjonalizm - to po drugie. Dobrze skoordynowana praca - po trzecie. To główne zalety, które zidentyfikowałem dla siebie w procesie współpracy z OTOmistrz, ale w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Jeśli szukasz firmy w Warszawie do malowania elewacji agregatem, prawdopodobnie nie znajdziesz nic lepszego niż ta opcja!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Paweł
Paweł

O usłudze

W jaki sposób dokonujemy malowania elewacji w Warszawie?

Przed malowaniem domu bardzo ważny jest poprawny wybór składu chemicznego farby, który powinien być odpowiednio dobrany w zależności od rodzaju malowanej elewacji. Najpopularniejszymi farbami są: akrylowe, silikonowe, alkidowe, olejne oraz te na bazie z polioctanu winylu. W OTOmistrz dokładnie analizujemy warunki eksploatacji domu i dopiero później wybieramy odpowiednią farbę. W miejscach, gdzie elewacja jest silnie narażona na działanie wody, zaleca się stosowanie wodorozcieńczalnych farb akrylowych o matowej lub błyszczącej powierzchni. W przypadku budynków produkcyjnych należy zadbać nie tylko o ochronę elewacji przed wysoką wilgotnością, ale także przed mikroorganizmami.
W tym celu do farby dodawane są specjalne konserwanty. Ponieważ w Warszawie występuje dużo pyłów i produktów spalania paliw, należy zadbać o to, aby elewacje domów nie zmieniały swojego koloru i wyglądu przez długi czas. Ten problem może zostać rozwiązany poprzez zastosowanie powłok silikonowych. Zwracamy uwagę nie tylko na jakość świadczonych usług, ale też na cenę malowania domu na zewnątrz. Koszty malowania elewacji ustalane są z uwzględnieniem każdego metra kwadratowego malowanej powierzchni. Do tego dodawane są koszty materiałów eksploatacyjnych, a także dodatkowych usług świadczonych w razie potrzeby.

FAQ

Najczęstsze pytania dotyczące malowania elewacji w Warszawie

⭐ Posiadam już zakupioną farbę. Czy mogą Państwo zrealizować malowanie elewacji w Warszawie?
Możemy wykonać takie zlecenie, ale należy wziąć pod uwagę, że nie możemy dać gwarancji na jakość realizowanych usług, gdyż nie możemy zagwarantować jakości farby. Świadcząc zlecenia najczęściej sami kupujemy farbę u sprawdzonych dostawców - w ten sposób możemy zagwarantować jej jakość, a także przystępną cenę, gdyż dostajemy korzystne zniżki na kupowane produkty. Dodatkowo producenci przekazują nam dokładne instrukcje dotyczące aplikacji farb na różnych powierzchniach. Ściśle ich przestrzegamy w procesie realizacji zlecenia i tym samym możemy zagwarantować wieloletni dobry efekt naszych usług.
⭐ Czy koszt świadczenia usług może ulec zmianom w procesie realizacji zamówienia?
Nie. Wszystkie obliczenia dokonywane są przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, a szczegóły uzgadniamy z naszymi klientami, w tym omawiamy, jakie farby będą wykorzystywane podczas realizacji projektu oraz w jaki sposób będzie aplikowana dana farba. Wszystko to także zapisujemy w umowie. Jeśli w procesie malowania elewacji pojawią się nieprzewidziane wydatki, sami je pokryjemy.
⭐ Czy mogą Państwo zrealizować malowanie domu 5-piętrowego w Warszawie?
Malowanie elewacji o różnej wysokości jest tym, co wyróżnia naszą firmę spośród wielu innych, które świadczą usługi malowania elewacji w Warszawie. Posiadamy zespół alpinistów i niezbędny sprzęt, a także wszystkie zezwolenia do wykonywania pracy na wysokości, więc chętnie pomalujemy nawet największy z wieżowców w mieście. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym managerem.
⭐ Jaki kolor warto wybrać do malowania elewacji?
Kolor, którym zostanie pomalowana elewacja, zależy przede wszystkim od życzeń klientów. Oczywiście, w niektórych sytuacjach mogą istnieć pewne ograniczenia, nakładane na przykład przez wspólnoty mieszkaniowe lub nawet władze miasta, szczególnie, jeśli mowa o malowaniu elewacji w centrum miasta. Jeśli nie orientujesz się w tej kwestii, chętnie pomożemy w ustaleniu szczegółów w odpowiednich urzędach. Nasi klienci często wybierają do malowania domów różne odcienie miodu i brązu. Trzeba pamiętać, że im ciemniejszy odcień, tym wizualnie mniejszy będzie wydawać się budynek i odwrotnie. Nie zalecamy wybierać także farb granatowych - szybko tracą kolor na słońcu, a te, które nie tracą - są drogie.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera