Malowanie mebli

Malowanie i lakierowanie starych mebli - to usługa, która przyda się każdemu. Zachęcamy do jej zamówienia na portale naszego serwisu OTOmistrz, reprezentowane przez nas usługi dostępne są dla klientów z całej Polski!

Malowanie mebli

Dlaczego warto zamówić usługi malowania mebli na portalu OTOmistrz?

Współpraca z serwisem OTOmistrz – to gwarancja fachowego podejścia do realizacji każdego zlecenia, przystępnej ceny malowania mebli, w tym ekskluzywnych mebli drewnianych, a także obsługi klienta z dokładnym przestrzeganiem warunków podpisanej z nim umowy. Są też inne, mniej oczywiste, ale także istotne powody skłaniające do nawiązania z nami współpracy:

  • Wieloletnie doświadczenie współpracujących z nami wykonawców pozwoliło nawiązać stałe relacje z dostawcami farb i lakierów, a więc możemy zagwarantować wysoką jakość i przystępną cenę wykorzystywanych przez nas w trakcie prac materiałów;
  • Zlecenia mogą być realizowane zarówno na terenie wykonawcy, jak i w miejscu wskazanym przez klienta;
  • Na wszystkie realizowane zlecenia udzielana jest gwarancja;
  • Zawsze doradzamy, jaki sposób renowacji mebli warto wybrać i, jeśli malowanie nie pomoże osiągnąć wymaganych przez klienta efektów, zawsze oferujemy alternatywne rozwiązania.

Usługi w zakresie malowania mebli przez serwis OTOmistrz

Wykonawcy serwisu OTOmistrz realizują pełen zakres usług malowania i przemalowywania mebli. Najpierw odnawiana powierzchnia jest oczyszczana ze starej warstwy lakieru lub farby, szlifowana, a także pokrywana środkami zabezpieczającymi przed wilgocią i szkodnikami. Lakier i farby dobierane są zgodnie z wymaganiami klienta, a także z uwzględnieniem materiału, z którego wykonane są meble. Można nam zlecić malowanie mebli salonowych i biurowych, a także malowanie fasad w miejscach, gdzie szybko ulegają zużyciu ze względu na warunki środowiskowe, w tym:

  • w łazienkach,
  • kuchniach,
  • tarasach itp.

Zapewniamy też usługę malowania mebli ogrodowych. Poza malowaniem i lakierowaniem nasi wykonawcy dodatkowo dokonują impregnacji mebli zabezpieczającej przed szkodnikami i wilgocią, a także ich nabłyszczania. Cena malowania i lakierowania mebli jest ustalana z każdym klientem indywidualnie na podstawie wielkości realizowanych prac, typu stosowanych materiałów i ich koloru.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o malowamie mebli

Chciałam pomalować stare meble na wysoki połysk, ale długo nie mogłam zdecydować się, z którą firmą nawiązać współpracę. Ważne było dla mnie oczywiście fachowe podejście i przystępna cena, ale także umiejętność realizacji zleceń ze starymi (z pocz. XX w.) meblami. Przez serwis OTOmistrz specjalnie wedle moich potrzeb został wybrany wykonawca, który uważnie mnie wysłuchał i zrealizował zlecenie naprawdę jakościowo.

Julia

Kiedy zamawiałam usługę lakierowania mebli przez OTOmistrz, okazało się, że jest ona bardzo popularna. Musiałam więc poczekać kilka dni, aż przyjedzie do mnie fachowiec. Warto było czekać! Moje meble zostały ocenione pod kątem zniszczeń, razem dobraliśmy odpowiednie materiały i odcień. Sama praca trwała przez dwa dni, a z jej efektu jestem mega zadowolona.

Edyta

Malowanie mebli drewnianych u mnie w domu stało się prawdziwym ratunkiem dla rodzinnego budżetu, a wszyscy znajomi zachwycają się efektem, my oczywiście też. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy poszukują dobrych specjalistów do malowania lub lakierowania mebli.

Piotrek

Profesjonalne malowanie mebli? Kiedy zobaczyłem tę ofertę, całkiem przez przypadek, najpierw nie uwierzyłem, że w taki sposób mogę zaoszczędzić pieniądze podczas renowacji mieszkania. Uważałem, że po malowaniu meble będą wyglądać po prostu źle. Jednak kiedy zobaczyłem przykłady prac, zdecydowałem się zlecić serwisowi OTOmistrz malowanie garderoby. Teraz wygląda lepiej niż nowa. Niedługo zamówię także przemalowanie reszty starych mebli.

Michał

Malowanie starych mebli wykonane zostało idealnie! Wszystko dlatego, że wykonawca zrezygnował z narzędzi mechanicznych i wszystkie prace wykonywał ręcznie. Lakier leży idealnie, stara warstwa została w całości usunięta, co nawet pozwoliło lepiej podkreślić fakturę drogiego drewna!

Andrzej