Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Malowanie płytek

Malowanie płytek

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Malowanie płytek - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Malowanie płytek są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Malowanie płytek

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Malowanie płytek

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Malowanie płytek: stylowo, tanio, jakościowo

Malowanie płytek – to tani i skuteczny sposób na renowację ścian lub podłóg w łazienkach, kuchniach, a nawet na balkonach, które są wyłożone kafelkami. Specjaliści z naszego serwisu świadczą usługę malowania starych płytek od kilku lat: w celu jakościowej realizacji zleceń, najpierw odpowiednio przygotowują malowaną powierzchnię, usuwając wszystkie zanieczyszczenia, nierówności i pęknięcia, kolejno po nałożeniu niezbędnej ilości warstw farby dokonują dodatkowej impregnacji kafelków. Cena malowania płytek w OTOmistrz zależy od dwóch podstawowych czynników: 

stopnia uszkodzenia kafelków i ich łącznej powierzchni. Chętnie pomagamy klientom w doborze odpowiednich materiałów, a malowanie może zostać zrealizowane zarówno z użyciem jednego koloru, jak i kilku jednocześnie. Dostępna jest także usługa malowania wzorów na płytkach. Po realizacji malowania pielęgnacja płytek nie sprawia żadnych problemów, a w razie potrzeby nałożoną warstwę farby można będzie z biegiem czasu odświeżyć.

Dlaczego warto zamówić malowanie płytek na naszym serwisie?

Na podstawie opinii o malowaniu płytek, które realizowali nasi fachowcy, współpraca z OTOmistrz opłaca się nie tylko pod względem niskiej ceny robocizny malowania płytek. Warto podkreślić, że do realizacji zleceń nasi wykonawcy wybierają farby od producentów cieszących się dobrą opinią, gdyż tanie produkty mogą zawierać składniki niskiej jakości i w określonych warunkach wydzielać szkodliwe substancje np. przy nagrzewaniu powierzchni, co jest częstym zjawiskiem w kuchniach i łazienkach. Naszym klientom zapewniamy wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne – podkłady, rozpuszczalniki, pędzle i wałki, lakiery, szablony wzorów itp. W trakcie realizacji zamówienia posadzkę i inne powierzchnie pokrywane celofanem, aby nie dostały się na nie krople farby, natomiast po zakończeniu prac nasi specjaliści sprzątają pomieszczenie.