Malowanie płytek

Malowanie płytek - to usługa dedykowana ludziom oszczędnym, a jednocześnie doceniającym komfort, piękno i atrakcyjność wnętrz. Zamów usługę malowania glazury, płytek gipsowych lub klinkierowych na serwisie OTOmistrz i upewnij się o tym osobiście!

Malowanie płytek

Malowanie płytek: stylowo, tanio, jakościowo

Malowanie płytek – to tani i skuteczny sposób na renowację ścian lub podłóg w łazienkach, kuchniach, a nawet na balkonach, które są wyłożone kafelkami. Specjaliści z naszego serwisu świadczą usługę malowania starych płytek od kilku lat: w celu jakościowej realizacji zleceń, najpierw odpowiednio przygotowują malowaną powierzchnię, usuwając wszystkie zanieczyszczenia, nierówności i pęknięcia, kolejno po nałożeniu niezbędnej ilości warstw farby dokonują dodatkowej impregnacji kafelków. Cena malowania płytek w OTOmistrz zależy od dwóch podstawowych czynników: 

stopnia uszkodzenia kafelków i ich łącznej powierzchni. Chętnie pomagamy klientom w doborze odpowiednich materiałów, a malowanie może zostać zrealizowane zarówno z użyciem jednego koloru, jak i kilku jednocześnie. Dostępna jest także usługa malowania wzorów na płytkach. Po realizacji malowania pielęgnacja płytek nie sprawia żadnych problemów, a w razie potrzeby nałożoną warstwę farby można będzie z biegiem czasu odświeżyć.

Dlaczego warto zamówić malowanie płytek na naszym serwisie?

Na podstawie opinii o malowaniu płytek, które realizowali nasi fachowcy, współpraca z OTOmistrz opłaca się nie tylko pod względem niskiej ceny robocizny malowania płytek. Warto podkreślić, że do realizacji zleceń nasi wykonawcy wybierają farby od producentów cieszących się dobrą opinią, gdyż tanie produkty mogą zawierać składniki niskiej jakości i w określonych warunkach wydzielać szkodliwe substancje np. przy nagrzewaniu powierzchni, co jest częstym zjawiskiem w kuchniach i łazienkach. Naszym klientom zapewniamy wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne – podkłady, rozpuszczalniki, pędzle i wałki, lakiery, szablony wzorów itp. W trakcie realizacji zamówienia posadzkę i inne powierzchnie pokrywane celofanem, aby nie dostały się na nie krople farby, natomiast po zakończeniu prac nasi specjaliści sprzątają pomieszczenie.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o malowanie płytek

Malowanie płytek ściennych okazało się świetną alternatywą dla ich wymiany. Wątpiłem, że efekt utrzyma się dłużej niż rok, ale tak naprawdę minęły już trzy lata, a ja nadal nie zastanawiam się nad potrzebą ponownego malowania.

Michał

Chcę podziękować zespołowi który znalazłam na OTOmistrz za poświęcenie i profesjonalizm. Malowanie płytek na balkonie zajęło im dość dużo czasu, gdyż trzeba było zdjąć dość grubą warstwę starej farby i dodatkowo dokonać impregnacji powierzchni. Świetnie poradzili sobie z zadaniem, śmiało polecam usługi tych fachowców!

Danuta

Moja opinia o malowaniu płytek podłogowych przez zespół OTOmistrz jest bardzo pozytywna: pracownicy dokładnie wiedzą, co i jak powinni zrobić, nie ma sensu w jakiś sposób ich kontrolować. Po malowaniu płytki kuchenne wyglądają jak nowe!

Michalina

Cena robocizny za malowanie płytek w OTOmistrz jest bardzo atrakcyjna, a zdjęcia malowania płytek przed i po pozwoliły mi upewnić się, że ten serwis współpracuje z ludźmi, którzy dokładnie wiedzą, co robią. To zdecydowało o tym, że złożyłem zamówienie. Po roku użytkowania płytek pomalowanych przez specjalistów OTOmistrz mogę śmiało powiedzieć: ta usługa była warta swoich pieniędzy! Cieszę się z naszej współpracy i kiedyś ponownie zwrócę się do tego serwisu.

Zdzisław

Po prostu idealne malowanie kafelków! Lepiej już pewnie się nie da! Jestem podekscytowany: moja łazienka zmieniła się totalnie. W kolejnym miesiącu złożę jeszcze jedno zamówienie – chcę zamówić malowanie płytek podłogowych w przedpokoju.

Rafał