Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Malowanie płytek Kielce

Malowanie płytek w Kielcach

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Malowanie płytek - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Malowanie płytek są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Malowanie starych płytek

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Malowanie płytek w Kielcach

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o malowanie płytek w Kielcach

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy potrzebne jest jakieś dodatkowe zabezpieczenie dla pomalowanej płytki w Kielcach?
Tak. Niezależnie od rodzaju wykorzystywanej farby i miejsca, w którym przyklejona jest płytka (łazienka, balkon, kuchnia itp.), zalecamy naszym klientom stosowanie dodatkowej ochrony przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych zapewniającej, że farba nie będzie się zacierać ani zmywać wodą. Im bardziej agresywne środowisko znajdowania się płytek (oddziaływanie wilgoci, pary, tłuszczu), tym bardziej potrzebna jest jakościowa impregnacja. Do tego celu dobrze sprawdzają się lakiery na bazie wody: schną szybciej, nie mają nieprzyjemnego zapachu, a także nie zmieniają koloru farby.
Jaka farba będzie najbardziej odpowiednia do malowania płytek w Kielcach?
Na rynku dostępny jest szeroki wybór farb, które są wykorzystywane do malowania płytek. Dobrze sprawdzają się na przykład farby epoksydowe oraz alkidowo-uretanowe, występują także farby akrylowe, stworzone specjalnie do malowania kafelków. To, jaki rodzaj farby będzie najbardziej odpowiedni w Twoim przypadku, zależy przede wszystkim od miejsca, w którym znajdują się płytki, a także od intensywności korzystania z pomieszczenia. Z pomocą naszych specjalistów łatwo dobierzesz odpowiednią farbę, która będzie cieszyła Cię równą i jasną powierzchnią przez wiele lat.
Czy możliwe jest malowanie uszkodzonych płytek w Kielcach?
Tak, wykonawcy z naszego serwisu świadczą tego typu usługi, ale trzeba pamiętać, że należą one do grupy prac kompleksowych, czyli oznacza to, że nasi fachowcy przed przystąpieniem do malowania płytek przede wszystkim powinni dokonać usunięcia ich wad oraz pokryć warstwą gruntu. Dopiero po realizacji tych działań możliwe jest jakościowe malowanie kafelków w Kielcach.
Jak kształtuje się cena malowania płytek w Kielcach?
Podstawowe czynniki, które oddziałują na koszt malowania płytek w Kielcach, to wielkość malowanej powierzchni, a także stopień uszkodzenia płytek wymagających przeprowadzenia prac naprawczych. Na cenę robocizny malowania płytek w Kielcach może także wpływać rodzaj malowania - jeśli będzie to malowanie jednym kolorem, usługa będzie kosztować mniej, natomiast malowanie płytek we wzory będzie droższe.

Malowanie płytek: nowoczesne rozwiązania od fachowców OTOmistrz

Malowanie płytek w Kielcach to usługa, która co raz więcej zyskuje na popularności.

Płytki ceramiczne są często wykorzystywane na ścianach w łazienkach. Podczas przeprowadzania remontu generalnego wielu właścicieli ma do czynienia z poważnym problemem: potrzebą usunięcia starych płytek i przyklejenia nowych. Tak duży remont łazienki wiąże się nie tylko ze znacznymi kosztami, ale także dodatkowym przeznaczeniem czasu i pojawieniem się trudnego do usunięcia kurzu. Malowanie płytek w Kielcach może stać się ekonomicznym rozwiązaniem!

Nasi eksperci posiadają wszystko, by realizować zlecenia w Kielcach w taki sposób, żeby każdy z klientów był maksymalnie zadowolony z otrzymanej jakości usług:

 • Materiały do gruntowania i impregnacji;
 • Bogatą paletę farb akrylowych, epoksydowych i krzemianowych;
 • Folię ochronną, w którą zawijamy znajdujące się w miejscu wykonywania prac meble i inne niemalowane powierzchnie;
 • Szeroki zestaw narzędzi do wykonywania malowania. 

Dodatkowo warto podkreślić, że każdemu z naszych specjalistów nie brakuje także fachowej wiedzy, co pozwala zagwarantować wspaniałe wyniki realizacji każdego zlecenia!

Malowanie płytek i kafelków w Kielcach: jak świadczone są wasze usługi?

Malowanie płytek w Kielcach, wykonane przez naszych partnerów, to świetny wybór dla klientów, którzy chcą:

 • Szybko zmienić wygląd swojej kuchni, łazienki lub przedpokoju – bez wydawania dużych pieniędzy;
 • Ukryć wady (wióry, pęknięcia itp.) występujące na płytce;
 • Przywrócić wyblakłym płytkom ich pierwotnego kolor i połysk.

Farby, które wykorzystują nasi specjaliści do malowania płytek w Kielcach są bezwonne, ekologiczne, szybko schną, a po zakończeniu malowania przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd i nie wymagają szczególnej pielęgnacji.

Dodatkowym atutem naszego serwisu jest to, że fachowcom OTOmistrz w Kielcach można zlecić zarówno klasyczne malowanie płytek jednym kolorem, jak i wykonanie prac wymagających większej precyzyjności, a także umiejętności graficznych. Na przykład, mogą zrealizować następujące projekty:

 • Malowanie płytek na jeden kolor przy jednoczesnym wyróżnieniu kilku z nich za pomocą np. jaśniejszych kolorów;
 • Tworzenie wzorów poprzez malowanie kafelków na różne kolory;
 • Tworzenie na płytkach wzorów o różnym poziomie złożoności.

Dla wielu naszych klientów ważne jest również utrzymanie lub przywrócenie połysku emalii. W tym celu używamy farb błyszczących, których dodatkową zaletą jest to, że po wyschnięciu krople wody, które na nie spadają, praktycznie nie pozostawiają nieestetycznych smug.

Malowanie płytek i kafelków w Kielcach

Fachowcy OTOmistrz świadczą usługę malowania płytek trzech rodzajów: ceramicznych, gipsowych i klinkierowych. Do realizacji zleceń wykorzystywane są dwuskładnikowe epoksydowe bezwonne farby o szerokiej palecie kolorów. Malowanie płytek ceramicznych w kuchni i łazience wykonane są w taki sposób, by stworzone powierzchnie były odporne na zabrudzenia z tłuszczu, wysokie temperatury i podwyższony poziom wilgoci. Malujemy płytki gipsowe wykorzystując farby akrylowe, których paleta jest oszałamiająco bogata. Naszym fachowcom można także zlecić malowanie płytek podłogowych w Kielcach, a także malowanie płytek klinkierowych, świetnie nadających się do malowania nowoczesnymi farbami. Przed przystąpieniem do malowania płytek w kuchni lub łazience, dokonujemy ich rzetelnego czyszczenia, a także wstępnego malowania preparatem gruntowym: zapewnia to maksymalną żywotność pomalowanej powierzchni. W niektórych przypadkach, szczególnie w sytuacjach, gdy nasi wykonawcy dokonują malowania płytek na zewnątrz, świadczą też usługę ich impregnacji.