Meble na wymiar

Możliwe jest wykonanie stylowych i wygodnych mebli, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania. Zamów meble na miarę już teraz i ciesz się wyjątkowym oraz przemyślanym projektem swojego domu lub biura.

Meble na wymiar

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar na platformie OTOmistrz?

Współpracujący z nami specjaliści realizując meble na wymiar uwzględniają najmniejsze szczegóły – od ceny i czasu produkcji po dobór okuć i zgodność z designem wnętrz. A oto jeszcze kilka innych atutów współpracy z nami:

  • Wykonawcy rozpoczynają produkcję dopiero po ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów, w tym koloru i faktury mebli, a także wykorzystanych akcesoriów;
  • Meble idealnie wkomponowują się w każde wnętrze i doskonale sprawdzają się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych;
  • W razie potrzeby nasi klienci mogą skorzystać z usług profesjonalnych monterów;
  • Ze względu na zastosowanie nowoczesnych materiałów koszty naszej produkcji okazują się często niższe od cen w sklepach sieciowych, a jakość i design – wielokrotnie lepsze;
  • Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że po zamontowaniu mebli wzrasta wygoda korzystania z mieszkania, a jego styl i design stają bardziej fantazyjne.

Nowoczesne meble na wymiar: najlepsze rozwiązania na platformie OTOmistrz

Tanie meble na wymiar – to świetna alternatywa wobec zakupu nudnych, typowych i pozbawionych indywidualności mebli w sklepach sieciowych. Platforma OTOmistrz zapewnia wykonawców, którzy szczególną uwagę przywiązują do wysokiej jakości materiałów, z których wykonywane są meble, a także przemyślanego designu frontów meblowych na wymiar, natomiast wszystkie szczegóły, nawet kwestie niewidocznych okuć, obowiązkowo uzgadniają z klientami.

U specjalistów na naszym portalu można zamówić zarówno klasyczne meble łazienkowe na wymiar, jak i ekskluzywne białe meble do sypialni, wykonawcy także zadbają o zwiększenie funkcjonalności Twojej garderoby tworząc półki lub szuflady na wymiar. Oprócz wysokiej jakości mebli wykonują także blaty na wymiar, w tym z odpornych na wilgoć materiałów – sztucznego lub naturalnego kamienia. 

Dodatkowym atutem współpracy z OTOmistrz jest zapewnienie przystępnych cen za metr kwadratowy mebli na wymiar: zależy odpowiednio od powierzchni zamawianych mebli, a także materiałów wykorzystanych do ich produkcji.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o meblach na wymiar

Zamówiłam na platformie OTOmistrz blat łazienkowy na wymiar i był wykonany tak precyzyjnie, że postanowiłam także zamówić tu meble na wymiar do sypialni. Efekt ponownie jest po prostu spektakularny, więc nie żartuję, kiedy mówię, że niedługo złożę zamówienie ponownie – marzą mi się skromne szare meble kuchenne z takim układem półek, który sobie już wymyśliłam.

Ola

Od momentu, gdy zadzwoniłam do menedżerów serwisu OTOmistrz minęło 15 dni i dziś zostałam właścicielką sypialni moich marzeń! Dostarczone na mieszkanie części zostały zmontowane w dniu dostawy, wszystkie części są do siebie idealnie dopasowane. Oczywiście oczekiwałam, że białe meble do sypialni będą wyglądać wspaniale, ale powiem szczerze – efekt pracy projektantów i stolarzy jest oszałamiający. Zdecydowanie warto zamawiać w tym serwisie!

Marzena

Zamówiłem kuchnię na miarę przez OTOmistrz i byłem naprawdę zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że ten serwis zapewnia fachowców od produkcji absolutnie wszystkich rodzajów mebli. Koszt mebli na wymiar jest naprawdę bardzo przystępny, a obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Już złożyłem kolejne zamówienie i niedługo przyjadą do mnie szuflady na wymiar, chcę zrobić garderobę wygodniejszą niż już mam. Polecam!

Przemek

Nowoczesny i bardzo wygodny prywatny świat dla maluszków stworzyliśmy zamawiając meble na wymiar do pokoju dziecięcego. Jako mamie trójki dzieciaków, zależy mi na tym, żeby pokój był całkowicie bezpieczny, zarówno pod względem przyjazności materiałów dla środowiska, jak i braku ostrych narożników oraz idealnie dopasowanej wysokości szafek, stolików nocnych i łóżek. Z kolei dzieci są zachwycone, bo teraz ich przestrzeń osobistą zdobią bohaterowie ich ulubionych Aut.

Hania

Szukałem tanich mebli pokojowych i okazało się, że cennik mebli na wymiar na platformie OTOmistrz jest znacznie niższy niż w wielu sklepach stacjonarnych, a przecież efektem zamówienia jest produkt zindywidualizowany i naprawdę wysokiej jakości! Zamówiłem regał na książki na wymiar do salonu oraz kompleksowe wyposażenie łazienki, w tym słupek łazienkowy. Efekt realizacji – naprawdę wow!

Piotr