Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Meble na wymiar

Meble na wymiar

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Meble na wymiar - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Meble na wymiar są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Meble na wymiar

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Meble na wymiar

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar na platformie OTOmistrz?

Współpracujący z nami specjaliści realizując meble na wymiar uwzględniają najmniejsze szczegóły – od ceny i czasu produkcji po dobór okuć i zgodność z designem wnętrz. A oto jeszcze kilka innych atutów współpracy z nami:

 • Wykonawcy rozpoczynają produkcję dopiero po ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów, w tym koloru i faktury mebli, a także wykorzystanych akcesoriów;
 • Meble idealnie wkomponowują się w każde wnętrze i doskonale sprawdzają się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych;
 • W razie potrzeby nasi klienci mogą skorzystać z usług profesjonalnych monterów;
 • Ze względu na zastosowanie nowoczesnych materiałów koszty naszej produkcji okazują się często niższe od cen w sklepach sieciowych, a jakość i design – wielokrotnie lepsze;
 • Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że po zamontowaniu mebli wzrasta wygoda korzystania z mieszkania, a jego styl i design stają bardziej fantazyjne.

Nowoczesne meble na wymiar: najlepsze rozwiązania na platformie OTOmistrz

Tanie meble na wymiar – to świetna alternatywa wobec zakupu nudnych, typowych i pozbawionych indywidualności mebli w sklepach sieciowych. Platforma OTOmistrz zapewnia wykonawców, którzy szczególną uwagę przywiązują do wysokiej jakości materiałów, z których wykonywane są meble, a także przemyślanego designu frontów meblowych na wymiar, natomiast wszystkie szczegóły, nawet kwestie niewidocznych okuć, obowiązkowo uzgadniają z klientami.

U specjalistów na naszym portalu można zamówić zarówno klasyczne meble łazienkowe na wymiar, jak i ekskluzywne białe meble do sypialni, wykonawcy także zadbają o zwiększenie funkcjonalności Twojej garderoby tworząc półki lub szuflady na wymiar. Oprócz wysokiej jakości mebli wykonują także blaty na wymiar, w tym z odpornych na wilgoć materiałów – sztucznego lub naturalnego kamienia. 

Dodatkowym atutem współpracy z OTOmistrz jest zapewnienie przystępnych cen za metr kwadratowy mebli na wymiar: zależy odpowiednio od powierzchni zamawianych mebli, a także materiałów wykorzystanych do ich produkcji.