Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
meble tapicerowane na zamówienie

Meble tapicerowane na zamówienie

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Meble tapicerowane na zamówienie - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Meble tapicerowane na zamówienie są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Fotele na zamówienie cena

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ Meble tapicerowane na zamówienie NA PLATFORMIE OTOMISTRZ?

Właściciele nieruchomości marzą o stworzeniu wygodnych warunków, pięknego otoczenia, które ma wyjątkowy styl i nadzwyczajność. Odda ducha tkwiącego w właścicielach, ujawni ich gusta, opowie o relacjach, które tu panują, podkreśli status.
Rynek meblowy oferuje wiele produktów wykonanych z różnych materiałów przeznaczonych do każdego portfela. Tylko meble na wymiar mogą stać się naprawdę ekskluzywne, stworzyć specyficzną atmosferę. Wcześniej taka opcja była uważana za niedostępną dla wielu. Teraz, wraz z wprowadzeniem nowych technologii, zastosowaniem precyzyjnego sprzętu, nowoczesnych materiałów, wszystko się zmieniło. Każdy może sobie pozwolić na zamówienie mebli według własnych rozmiarów.

 • Każdy kontrahent ma własną produkcję.
 • Gwarancja na wszystkie produkty
 • Przystępne ceny
 • Pełna kontrola wszystkich etapów produkcji

Meble tapicerowane na zamówienie: NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA NA PLATFORMIE OTOMISTRZ

Nabywcy mebli tapicerowanych w gotowych rozwiązaniach często nie są zadowoleni z detali. Produkcja mebli na zamówienie cieszy się zaufaniem sprawdzonych mistrzów.

Meble tapicerowane produkowane są według indywidualnych projektów. Profesjonalni mistrzowie uwzględniają wszystkie życzenia klienta.
Meble tapicerowane pod zamówienie różnią się od standardowej decyzji niezależnym doborem materiałów, kolorystyki, dodatków. Gotowe opcje są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, kupującemu oferowane są modele spełniające przeciętne potrzeby konsumentów. Po indywidualnym spojrzeniu na projekt zamów meble!

 • Rozmiary uwzględniają potrzeby klienta
 • Niestandardowy projekt to realizacja kreatywnego pomysłu.
 • Od tego zależy wybór akcesoriów według gustu klienta, materiał wykonania – cena, jakość, wzornictwo produktów.
 • Odbiór mebli o rozszerzonej funkcjonalności.

Potrzebujesz mebli które nie pasują do standardowych kształtów i rozmiarów? Zamów sofy niestandardowe, które idealnie wpasują się w sytuację. Meble pod zamówienie zajmą miejsce bez odblasków i pęknięć.

Fotele na zamówienie

Piękne i wysokiej jakości meble tapicerowane będą uroczą ozdobą każdego wnętrza. Ekskluzywny fotel sprawia, że ​​wnętrze pokoju jest ciepłe i przytulne, nasyca domowym pięknem. Wygodne szerokie krzesło stanie się niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza w gabinecie lub salonie. Wybór krzesła w sklepie czy centrum handlowym nie zawsze jest łatwy – właścicielowi zależy na tym, aby ten przedmiot pasował do wnętrza nie tylko stylem, ale i rozmiarem. Krzesła na zamówienie w indywidualnych rozmiarach będą nie tyle wygodnym dodatkiem w pokoju, ale dekoracją, która podkreśli gust właściciela i przekaże idee projektowe całego pomieszczenia.
Piękne meble tapicerowane na zamówienie to ozdoba każdego wnętrza. Fotele na zamówienie ozdobią również Twoje biuro i sprawią, że będzie stylowe i godne szacunku, zwiększą poziom komfortu.

Sofy na zamówienie

Produkcja sof na indywidualne wymiary – jeden z głównych kierunków produkcji mebli tapicerowanych na zamówienie. Sofy na zamówienie to:

 • Przemyślany styl, w 100% zgodny z ideą Twojego wnętrza.
 • Wymiary weryfikowane co do milimetra – zapomnij dostosować swoje pomysły do ​​czyichś standardów: sofy możemy wykonać ściśle według wymiarów klienta;
 • Pełna swoboda kreatywności: pracujemy z prostymi, kanciastymi, półokrągłymi, modułowymi formami – jakakolwiek sofa będzie potrzebna, zostanie wykonana!
 • Różnorodność wykończeń. W asortymencie ponad 3000 próbek skóry, tkanin i ekoskóry, ponad 1000 opcji dekoracyjnych akcesoriów meblowych;
 • Komfort i wygoda. Meble tapicerowane na zamówienie powinny pod każdym względem przewyższać zwykłe, a szczególną uwagę zwracamy na wygodę.

Łóżka na indywidualne zamówienie

Oferujemy produkcję łóżek na indywidualne zamówienie od wiodących producentów. Współpracujemy z nimi bezpośrednio, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę łóżek w przystępnych cenach.
Aby złożyć zamówienie, wybierz projekt, który Ci się podoba z zagłówkiem lub bez, podaj wymiary przyszłego łóżka, wybierz podstawę, mechanizm podnoszenia lub wysuwane szuflady.
Łóżka będą dla Państwa ścielone w indywidualnych rozmiarach. Możesz wybrać swój kolor z wielu rozwiązań kolorystycznych.
Istnieją różne rodzaje tkanin obiciowych: tekstylia, ekoskóra, materiały mieszane itp.