Meble tapicerowane na zamówienie

Jakie są zalety wykonywania mebli na zamówienie: Ucieleśnienie wieloletniego marzenia o niepowtarzalnym stylu wnętrza. Możliwość umiejętnie i komfortowo wyposażyć pomieszczenia o niestandardowych formach, nietypowej geometrii, niewielkich rozmiarach. Samodzielny dobór wyposażenia wewnętrznego szaf, kredensów, hal. Możliwość doboru materiałów wyjściowych, akcesoriów i akcesoriów zapewniających trwałość i wysoką jakość.

meble tapicerowane na zamówienie

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ Meble tapicerowane na zamówienie NA PLATFORMIE OTOMISTRZ?

Właściciele nieruchomości marzą o stworzeniu wygodnych warunków, pięknego otoczenia, które ma wyjątkowy styl i nadzwyczajność. Odda ducha tkwiącego w właścicielach, ujawni ich gusta, opowie o relacjach, które tu panują, podkreśli status.
Rynek meblowy oferuje wiele produktów wykonanych z różnych materiałów przeznaczonych do każdego portfela. Tylko meble na wymiar mogą stać się naprawdę ekskluzywne, stworzyć specyficzną atmosferę. Wcześniej taka opcja była uważana za niedostępną dla wielu. Teraz, wraz z wprowadzeniem nowych technologii, zastosowaniem precyzyjnego sprzętu, nowoczesnych materiałów, wszystko się zmieniło. Każdy może sobie pozwolić na zamówienie mebli według własnych rozmiarów.

 • Każdy kontrahent ma własną produkcję.
 • Gwarancja na wszystkie produkty
 • Przystępne ceny
 • Pełna kontrola wszystkich etapów produkcji
Fotele na zamówienie cena
Sofy na zamówienie
Fotele na wymiar
Fotele cena
Łóżka na indywidualne zamówienie
 • Fotele na zamówienie
 • Sofy na zamówienie
 • Łóżka na indywidualne zamówienie

Piękne i wysokiej jakości meble tapicerowane będą uroczą ozdobą każdego wnętrza. Ekskluzywny fotel sprawia, że ​​wnętrze pokoju jest ciepłe i przytulne, nasyca domowym pięknem. Wygodne szerokie krzesło stanie się niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza w gabinecie lub salonie. Wybór krzesła w sklepie czy centrum handlowym nie zawsze jest łatwy – właścicielowi zależy na tym, aby ten przedmiot pasował do wnętrza nie tylko stylem, ale i rozmiarem. Krzesła na zamówienie w indywidualnych rozmiarach będą nie tyle wygodnym dodatkiem w pokoju, ale dekoracją, która podkreśli gust właściciela i przekaże idee projektowe całego pomieszczenia.
Piękne meble tapicerowane na zamówienie to ozdoba każdego wnętrza. Fotele na zamówienie ozdobią również Twoje biuro i sprawią, że będzie stylowe i godne szacunku, zwiększą poziom komfortu.

Produkcja sof na indywidualne wymiary – jeden z głównych kierunków produkcji mebli tapicerowanych na zamówienie. Sofy na zamówienie to:

 • Przemyślany styl, w 100% zgodny z ideą Twojego wnętrza.
 • Wymiary weryfikowane co do milimetra – zapomnij dostosować swoje pomysły do ​​czyichś standardów: sofy możemy wykonać ściśle według wymiarów klienta;
 • Pełna swoboda kreatywności: pracujemy z prostymi, kanciastymi, półokrągłymi, modułowymi formami – jakakolwiek sofa będzie potrzebna, zostanie wykonana!
 • Różnorodność wykończeń. W asortymencie ponad 3000 próbek skóry, tkanin i ekoskóry, ponad 1000 opcji dekoracyjnych akcesoriów meblowych;
 • Komfort i wygoda. Meble tapicerowane na zamówienie powinny pod każdym względem przewyższać zwykłe, a szczególną uwagę zwracamy na wygodę.

Oferujemy produkcję łóżek na indywidualne zamówienie od wiodących producentów. Współpracujemy z nimi bezpośrednio, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę łóżek w przystępnych cenach.
Aby złożyć zamówienie, wybierz projekt, który Ci się podoba z zagłówkiem lub bez, podaj wymiary przyszłego łóżka, wybierz podstawę, mechanizm podnoszenia lub wysuwane szuflady.
Łóżka będą dla Państwa ścielone w indywidualnych rozmiarach. Możesz wybrać swój kolor z wielu rozwiązań kolorystycznych.
Istnieją różne rodzaje tkanin obiciowych: tekstylia, ekoskóra, materiały mieszane itp.

Meble tapicerowane na zamówienie: NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA NA PLATFORMIE OTOMISTRZ

Nabywcy mebli tapicerowanych w gotowych rozwiązaniach często nie są zadowoleni z detali. Produkcja mebli na zamówienie cieszy się zaufaniem sprawdzonych mistrzów.

Meble tapicerowane produkowane są według indywidualnych projektów. Profesjonalni mistrzowie uwzględniają wszystkie życzenia klienta.
Meble tapicerowane pod zamówienie różnią się od standardowej decyzji niezależnym doborem materiałów, kolorystyki, dodatków. Gotowe opcje są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, kupującemu oferowane są modele spełniające przeciętne potrzeby konsumentów. Po indywidualnym spojrzeniu na projekt zamów meble!

 • Rozmiary uwzględniają potrzeby klienta
 • Niestandardowy projekt to realizacja kreatywnego pomysłu.
 • Od tego zależy wybór akcesoriów według gustu klienta, materiał wykonania – cena, jakość, wzornictwo produktów.
 • Odbiór mebli o rozszerzonej funkcjonalności.

Potrzebujesz mebli które nie pasują do standardowych kształtów i rozmiarów? Zamów sofy niestandardowe, które idealnie wpasują się w sytuację. Meble pod zamówienie zajmą miejsce bez odblasków i pęknięć.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień