Montaż drzwi

Chcesz szybko i tanio zamontować drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne? Na portalu OTOmistrz zamówisz usługę montażu drzwi każdego typu, gwarantujemy każdemu klientowi fachową obsługę i naprawdę niskie ceny prac montażowych.

Montaż drzwi

Montaż drzwi do mieszkania lub biura: fachowo, przystępnie, szybko

Charakterystyki świadczenia usług w zakresie montażu drzwi

Główne zalety, dla których warto u nas zamówić montaż drzwi, to:

 • Wykonywanie zamówienia wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych wykonawców;
 • Stosowanie wysokiej jakości narzędzi i sprzętu;
 • Przestrzeganie warunków umowy i wywiązywanie się z podjętych zobowiązań;
 • Wstępny szacunek kosztów pracy przez telefon;
 • Bezpłatna konsultacja specjalisty w sprawie realizacji zamówienia;
 • Płatność wynagrodzenia za wykonaną pracę;
 • Prace instalacyjne w dogodnym dla klienta czasie;
 • Optymalne ceny;
 • Instalacja drzwi o dowolnej złożoności;
 • Dostawa drzwi pod wskazany adres i na umówioną godzinę;
 • Bezpłatna wizyta fachowca na miejscu;
 • Wyjaśnienie kolejnych etapów pracy;
 • Realizacja najbardziej skomplikowanych zamówień w krótkim czasie;
 • Szybkie i niezawodne prace instalacyjne;
 • Odpowiednie podejście do klienta i dokładność naszych specjalistów;
 • Szacunek dla własności klientów;
 • Otrzymanie gwarancji jako obowiązkowego etapu usługi, potwierdzającej wysoką jakość wykonanych prac.

Zamówienie można złożyć dzwoniąc pod nasze numery kontaktowe lub przesłać je w dogodnym momencie przez naszą stronę internetową.

Kupując drzwi, należy wziąć pod uwagę następujące cechy:

 • Wymiary nowych drzwi muszą pasować do starych. Należy zmierzyć ich szerokość i wysokość – dopiero po upewnieniu się, że wymiary są odpowiednie, można dokonać zakupu;
 • Jakość drzwi musi być doskonała – nie powinno być na nich zadrapań ani pęknięć;
 • Projekt drzwi powinien pasować do wystroju Twojego pomieszczenia.

Montaż drzwi: OTOmistrz rozwiąże najtrudniejsze kwestie

Na naszym portalu można zlecić zarówno montaż klasycznych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, jak również bardziej skomplikowane prace, jak na przykład montaż drzwi harmonijkowych lub przesuwnych. Wszystkie prace instalacyjne będą wykonane w czasie odpowiednim dla klienta, wykorzystując własny sprzęt montażowy. W razie potrzeby możemy też udzielić klientowi informacji na temat najlepszego osprzętu lub sposobu montażu drzwi.

Wszystkie zainstalowane przez naszych wykonawców drzwi świetnie wyglądają we wnętrzach, nie otwierają się przez przeciąg, a najbardziej nowoczesne rozwiązania pozwalają dodatkowo oszczędzać miejsce w pomieszczeniach i sprawiają, że nawet w małym pomieszczeniu można zaaranżować wnętrza dokładnie tak, jak się zaplanowało.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż drzwi przez serwis OTOmistrz?

Wszystkie drzwi zainstalowane przez wykonawców OTOmistrz nie tylko doskonale wpisują się we wnętrza, ale także niezawodnie funkcjonują na przestrzeni wielu lat. W razie potrzeby zapewniamy także usługę gwarancyjnej i pogwarancyjnej obsługi zainstalowanych przez nasz serwis drzwi.

Koszt montażu drzwi ustalamy indywidualnie na podstawie przejrzystych kryteriów i przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Po tym, jak kwota płatności zostanie zapisana w umowie, nie ulega już zmianie, co jest dodatkowym atutem naszego serwisu.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o montażu drzwi

Chcę podziękować za doskonałą pracę. Stare drzwi starannie i szybko zostały zdemontowane i w wysokiej jakości zainstalowano nowe. Śmieci zostały usunięte. Jestem bardzo zadowolona. Cena montażu drzwi także okazała się bardzo przystępna, więc jeśli poszukujecie dobrych fachowców – tylko OTOmistrz!

Oliwia

Skorzystaliśmy z usług waszego serwisu. Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, ceny są bardzo przystępne. Zespół działał dobrze, szybko, dokładnie. Wysoka jakość instalacji drzwi. Dobra robota! W razie wątpliwości co do wyboru fachowców do montażu drzwi, warto zadzwonić do OTOmistrz!

Julka

W biurze wymienialiśmy kilka starych drzwi na nowe. Serwis OTOmistrz polecili nam nasi znajomi. Cieszymy się, że dostaliśmy tak dobre polecenie! Specjaliści przybyli na czas i wykonali pracę na wysokim poziomie. Nie było żadnych problemów. Kompetencja, dokładność, uprzejmość, brak konfliktów – te cechy ich opisują. Jesteśmy zadowoleni. Wykonawcy OTOmistrz to specjaliści w swojej dziedzinie, polecam!

Denis

Serdeczne podziękowania dla wszystkich specjalistów waszego serwisu za wspaniałą pracę! Zamówienie zostało przyjęte szybko. Otrzymałem jasne, zrozumiałe odpowiedzi i wyjaśnienia na wszystkie moje pytania. Drzwi są bezpiecznie zamontowane. Praca została wykonana bardzo profesjonalnie, szybko i dokładnie. Jestem zadowolony z wyniku. Cena jest w porządku. Będę polecał moim przyjaciołom i znajomym. Życzę wielu klientów i sukcesów!

Michał

Witam, dziękuję za świetną pracę. Byliśmy zadowoleni z adekwatnych cen i dobrego podejścia do klientów, wysłuchano naszych życzeń. O efektach pracy można mówić tylko pozytywnie. Nie miałam nawet nadziei, że praca pójdzie szybko i sprawnie, bez nerwów. Szkoda, że ​​takie podejście jest rzadko spotykane w sektorze usług. W razie potrzeby udam się ponownie do waszego serwisu ze zleceniem. Polecam!

Judyta